Strana 6 od 38 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 380
Like Tree1736Likes

tema: Od Kartera do Putina preko Ženeve

  1. #51
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Piksi, druze, mada sam imao cast da, prije svega uz lijepo druzenje, cestitanje "obavim" uzivo, moram i ovako, preko foruma, jer mi se zaista svidjaju i chuka, i opis, a i slike su odlicne, nista ne brini! Sve sto treba da se vidi - vidi se!

    Svaka cast jos jednom!
    Poslednja ispravka: arch_m (20.2.2015. u 19:16)
    piksi likes this.
    Он сказал: "Поехали!"

  2. #52
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Arch m, jarane, nadam se da ćeš ti vrlo brzo da povratiš svog plavca, ti si baš navijao za ovaj model. Takođe se nadam da ćemo uskoro da ponovimo druženje, i da će biti još puno prilika za proslavljanje i nazdravljanje.
    arch_m likes this.

  3. #53
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Nekoliko prethodnih meseci bilo je veoma plodonosno po pitanju proširenja kolekcije, u tom periodu ona se uvećala za četiri sata, odnosno nabavljeno je više satova nego što ih je bilo u ranijem periodu.
    Do nedavno satove sam ostavljao gde stignem, obično u fioci sa kravatama, skidao bih ih čim stignem kući i presvlačim odelo, nisam navikao da nosim sat po kući. Ovakvo držanje satova bilo je u redu dok ih je bilo dva, od kad se broj povećao, postojeće rešenje nije mi se više činilo kao praktično.

    Naziv: 1.jpg, pregleda: 800, veličina: 179,5 KB


    Kupovina kutije za satove u Beogradu uopšte nije jednostavan poduhvat. Većina prodavnica satova ih uopšte ne drži, one koje ih imaju, imaju uglavnom varijante za putovanja u obliku torbica, koje nisu prikladne za čuvanje satova kod kuće, kutije za 4 do 5!?, ili drvene za 8 satova koje mi nisu bile lepe. Jedna od prodavnica satova imala je u ponudi kutije na upit koje se naručuj i po ceni od, kako su mi rekli oko 1,500 evra. Neke od kolega sa foruma kupovali su kutije prodavnici koja uglavnom prodaje torbe, tašne i raznorazne sitnice pa sam se uputio i tamo obavio kupovinu.

    Naziv: 2.jpg, pregleda: 1110, veličina: 131,5 KB


    Kutija je siva boje, od skaja, kapaciteta do 10 satova. Oblik se razlikuje od uobičajenih jer je poklopac zaobljen. Po dimenzijama je nešto niža od klasičnih, drvenih kutija, pa se može smestiti i unutar klasične fioke.

    Naziv: 3.jpg, pregleda: 814, veličina: 169,9 KB


    Kao i kod većine kutija koje su bile predstavljane na forumu i kod ove se izgleda „škrtarilo“ na prostoru, pa po svemu sudeći satovi velikih prečnika ne mogu da se smeste komotno a da se ne dodiruju.

    Naziv: 4.jpg, pregleda: 687, veličina: 221,8 KB


    Jedna od glavnih mana je što kutija nema klasičan poklopac kao kod drvenih koji može da se drži u otvorenom položaju, pa je i za slikanje neophodno pridržavanje.

    Naziv: 5.jpg, pregleda: 765, veličina: 213,5 KB


    Naziv: 6.jpg, pregleda: 651, veličina: 229,0 KB


    Naziv: 7.jpg, pregleda: 1136, veličina: 187,0 KB


    Naziv: 8.jpg, pregleda: 688, veličina: 196,6 KB


    Po svemu sudeći kutija će određeno vreme poslužiti svrsi dok se ne pronađem adekvatniju drvenu, funkcionalnu i estetski lepu a po prihvatljivim uslovima.
    Poslednja ispravka: RUS (25.2.2015. u 19:30)
    RUS, vladas, 23jewels and 6 others like this.

  4. #54
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Piksi, jos jedan lijep upis od tebe!

    Mogu ti reci da mi se ova kutija jako svidjela, i evo si me vec bacio u potragu... mislim da bi mi, uz ovo moje ucestalo mijenjanje adresa u zadnje vrijeme, jedna ovakva mnogo bolje dosla od ove coskaste koju imam, koja jeste dobra, ali nije za nosenje okolo. Sto se prostora tice, s tim dodirivanjem se cesto i racuna... Ukoliko se kutija ne cima tamo-'vamo, nije problem.

    Kod mene je medjutim druga krajnost. Ne da se satovi ne dodiruju, nego ima i previse lufta, pa mi jastucici koji su dosli uz kutiju, a koja nije bila ni malo jeftina, djeluju k'o da su se tu greskom nasli, sto je bilo donekle razocaravajuce, pa sad pokusavam naci one "prave" jastucice, koji i oblikom zaista podsjecaju na jastuk, a uz to su obicno veci i siri. Ni sam ne znam gdje se to uopste da kupiti.


    Nego, da ne duljim i ne kvarim temu - lijep prikaz, jos jednom!
    piksi likes this.
    Он сказал: "Поехали!"

  5. #55
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Arch_m, hvala ti, mislim da ova kutija završava posao za kućnu varijantu.
    Za neke selidbe nije baš idealna, ali evo ti predloga mislim da je OK varijanta za 8 satova koji su često mobilni. Ako si svoju platio skupo, ova mi se čini da je po prihvatljivijoj ceni, mada činjenica je da su kutije poskupele skoro duplo u odnosu na period od pre godinu, dve dana.

    BPM Satovi & Nakit. Kutije za odlaganje satova
    Od Kartera do Putina preko Ženeve-0048971_400.jpeg
    arch_m likes this.

  6. #56
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Dobro izgleda ta kutija, a i popunjena je finim primercima

    Sto se ove kutije tice sa linka, nisam bas siguran kako bi se u nju uklopio neki sat na celicnoj narukvice. Cini mi se da je vise za one sa koznim kaisevima.
    piksi likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #57
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Rus, hvala, lepo izgleda, mada su mi ranije njihove kutije izgledale elegantnije.

    A mogli bismo da organizujemo okupljanje članova u nekom od tržnih centara gde se prodaju ove mobilne uz dress code metalna narukvica, pa da ih probamo, uslikamo i prenesemo utiske

  8. #58
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Hvala na linku, Piksi!
    Ovakve sam znao sresti, i vjerovatno cu i zavrsiti kupujuci jednu ove vrste, jer se ona klasicna kutija stvarno ve da nositi. Moja cak nije ni toliko velika, ali je uzasno robustna, bas onako - gdje je spustis tu treba i da ostane.

    Medjutim ova tvoja mi je bas nesto izmedju, ni "previse mobilna", a ni pretjerano glomazna, a cak deset satovs stane u nju. Nekako, rekao bih, savrsen omjer iskoristenog prostora.

    Ti znas da ja volim da lunjam po radnjama, ali u Becu nazalost neces naici na Carpisu, a sad kad ugledah tvoju kutiju, tacno bih se sutra zaletio u radnju da pogledam i uzivo kakva je. Zanima me koliko je zaista cvrsta i sigurna. Sjecam se njihovih prodavnica u Slovackoj i Madjarskoj, i tamo probah jednu od onih u obliku valjka, ali nije mi se svidjelo to sto svi satovi idu na taj jedan valjkasti jastucic. Ova tvoja mnogo bolje izgleda, ali je se ne sjecam.
    piksi likes this.
    Он сказал: "Поехали!"

  9. #59
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Ja imam takvu iz BPM.a ali za 4 sata.....i mogu reci da bas sluzi svrsi. Solidno je uradjena. Ja joj nisam nasao ni jednu zamerku. Moja je kostala 3.050 dinara.
    piksi and arch_m like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  10. #60
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Od Kartera do Putina preko Ženeve

    Arch_m, evo baš je sada temeljno razgledam, u osnovi i po stranama deluje mu čvrsto, gornji deo mi se čini malo mekši, ali na vrhu ručnog prtljaga, izgleda mi da je OK. Dimenzije su 260x200x90 (u najvišem delu), to mi se čini kao dobro iskorišćen prostor.
    Za one valjke si u pravu, meni se to ne sviđa, satovi šetaju, šta li su mislili dizajneri, valjda da se razmaci pune novinama.
    Uostalom ti ćeš uskoro u BG pa možemo da skoknemo da pogledamo.

    MMario i ja mislim da su te manje u BPM bas prakticne za putovanje.
    Eto da sam imao takvu sa sobom na poslednjem ne bih morao da nosim po sat na obe ruke u povratku
    Poslednja ispravka: piksi (25.2.2015. u 22:42)
    arch_m likes this.

Strana 6 od 38 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •