Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree15Likes
  • 8 Post By nazzia
  • 2 Post By nazzia
  • 2 Post By Nešoni
  • 2 Post By nazzia
  • 1 Post By nazzia

tema: moja skromna kolekcija

  1. #1
    Novi član Avatar korisnika nazzia
    Član od
    11.3.2014.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    96
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom moja skromna kolekcija

    Budzet satovi ali sam upotpunio maltene sve potrebe, razmisljam jos o dodavanju nekog automatika u moju kolekciju, za sada u izbor dolazi orient ray 2, osim ako neke pare ne nalete pa se uzme neka certina ili seiko hulk. Imao samo jos neke satove ali sam ih ili poklonio ili prodao, ostaje mi jos da slikam zenith grand prix dzepni sat preko 100god star sat, koji treba da mi se vrati iz svajcarske jer je popravka bila preskupa posto sat ne vredi puno.
    Poslednja ispravka: nazzia (4.5.2019. u 10:15)
    VLADAN P, taunus, chuck and 5 others like this.

  2. #2
    Novi član Avatar korisnika nazzia
    Član od
    11.3.2014.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    96
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: moja skromna kolekcija

    Moj naprecizniji sat bas sam se začudio koliko je tačan, čak je bio precizniji od certine koju sam imao, obrada bas dobra i dosta ljudima skreće pažnju. Znam da ga ljudi koji su ovom svetu satova bas nesto i ne vole kao brend ali meni se jako dobro pokazao.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Poslednja ispravka: nazzia (4.5.2019. u 10:45) Razlog: citat visak
    vlajo and Milos G. like this.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Nešoni
    Član od
    26.9.2017.
    Poruke
    718
    Lajkovi
    4566
    Reputacioni uticaj
    48

    Određen forumom Re: moja skromna kolekcija

    Lepa kolekcija, uživaj. Skoro sam čitao na Watchuseeku, da su radili istraživanje na uzorku od 5,000 ljudi, gde preko 99% njih ne obraća pažnju i nema pojma koji sat nose kolege, prijatelji itd (verovatno su ovaj jedan ili dvojica iz uzorka koji gledaju satove sa Sveta Satova . Naravoučenije - uživaj u svom satu jer niko drugi neće. Jedino je važno da se tebi dopada. P. S. mora jedan sat da bude diver (bezel, wr itd) , ne može kolekcija bez toga...

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    sdbiba and nazzia like this.

  4. #4
    Novi član Avatar korisnika nazzia
    Član od
    11.3.2014.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    96
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: moja skromna kolekcija

    Citat Nešoni kaže: Pregled poruke
    Lepa kolekcija, uživaj. Skoro sam čitao na Watchuseeku, da su radili istraživanje na uzorku od 5,000 ljudi, gde preko 99% njih ne obraća pažnju i nema pojma koji sat nose kolege, prijatelji itd (verovatno su ovaj jedan ili dvojica iz uzorka koji gledaju satove sa Sveta Satova . Naravoučenije - uživaj u svom satu jer niko drugi neće. Jedino je važno da se tebi dopada. P. S. mora jedan sat da bude diver (bezel, wr itd) , ne može kolekcija bez toga...

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Pa sada sam u tome, razmisljam o diver satu, orient ray 2 mi je zapao bas za oko, voleo bih bas uživo da ga vidim, bezel plus automatik dve muve jednim udarcem , plavi cifer obavezno pošto ga nema u zelenoj boji. Jedino se plašim da mi ne bude mali, zato bih voleo da vidim njega i mako xl uživo.


    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    chuck and Nešoni like this.

  5. #5
    Novi član Avatar korisnika nazzia
    Član od
    11.3.2014.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    96
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: moja skromna kolekcija

    Ovo je zetova kolekcija ima zanimljivih modela.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    kiko12 likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •