Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 44
Like Tree161Likes

tema: miskostuka - moji satovi

  1. #11
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Hvala Vlado puno na pomoci,trudim se da postavim sta gde treba,a da ne remetim pravila sajta,ali veruj mi ,nije mi bas lako da se snadjem ,gde idu ovi iz kolekcije,gde ovi sto su u ponudi za menjanje ili prodaju. U svakom slucaju,dobro cu pregledati sve stavke i nadam se da cu uz zaista nesebicnu pomoc ovih finih i dobronamernih kolekcionara na dalje uspeti da prevazidjem ove male poteskoce. Pozdrav Milos

  2. #12
    Član Avatar korisnika bajker01
    Član od
    24.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    302
    Lajkovi
    863
    Reputacioni uticaj
    31

    Određen forumom Re: Zenith cal 2552 PC-2 Movado

    Miloše satovi su baš lepotani,čestitam.I naravno dobrodošao u ''Bratstvo''

  3. #13
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zenith cal 2552 PC-2 Movado

    Hvala,nisam do sada imao toliko vremena,ali pojedini stari clanovi odavde su me navukli,ha,ha.Evo jednog dzepnog Zenitha, star a kao nov. Sav u celiku .redak cal 177.

    miskostuka - moji satovi-re-005.jpgmiskostuka - moji satovi-re-006.jpgmiskostuka - moji satovi-re-007.jpgmiskostuka - moji satovi-re-008.jpgmiskostuka - moji satovi-re-009.jpgmiskostuka - moji satovi-re-010.jpgmiskostuka - moji satovi-re-011.jpgmiskostuka - moji satovi-re-012.jpg
    VLADAN P, igor bg, Nick and 3 others like this.

  4. #14
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Ali Vlado,tamo pise da je tema zakljucana.Nije mi jasno i pravo da ti kazem ,mozda se desi da opet postavim nesto tamo gde mu nije mesto.Mozda deluje smesno ali i pored velikog truda,ne snalazim se bas najbolje.
    Pozdrav i hvala na strpljenju.
    Milos..

    ps. I kako da mi se vidi slika pored imena ? Ubacio sam ali se ne pojavljuje....?

  5. #15
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Rodania -mehanizam Valjoux cal-7734

    Ovog lepotana najcesce nosim,nekako mi je drazi od skupih Omega i Zenitha.

    miskostuka - moji satovi-7734-009.jpgmiskostuka - moji satovi-7734.jpgmiskostuka - moji satovi-7734-002.jpgmiskostuka - moji satovi-7734-003.jpgmiskostuka - moji satovi-7734-004.jpgmiskostuka - moji satovi-7734-018.jpgmiskostuka - moji satovi-7734-021.jpg
    vladas, jagos, anbeast and 8 others like this.

  6. #16
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Citat miskostuka kaže: Pregled poruke
    I kako da mi se vidi slika pored imena ? Ubacio sam ali se ne pojavljuje....?
    Pozdrav Miloše i dobro nam došao na portal i forum.

    U nekoliko narednih recenica ću pokušati da ti pomognem oko postavljanja avatara (slike pored tvog imena).

    Korak 1:
    Kliknuti na Kontrolni panel korisnika koji se nalazi na samom vrhu stranice Foruma.

    miskostuka - moji satovi-avatar-1.jpg

    Korak 2:
    Otvara se novi prozor.
    U meniju koji se nalazi sa leve strane kliknuti na opciju Izbor/Promena avatara.

    miskostuka - moji satovi-avatar-2.jpg

    Korak 3:
    Sa desne strane se ontavata meni predhodno izabrane opcije.
    Predlažem da odabereš opciju postavljanja slike sa svog računara.
    Format slike JPG i obratiti pažnju na istale uslovljene karakteristike slike koju želiš da postaviš.
    Kliknuti na Browse.
    Kada se slika ("snimi na sajt") upload-uje, kliknuti na dugme Sačuvaj promene.

    miskostuka - moji satovi-avatar-3.jpg

    Nadam se da postupak ne izgleda previše komplikovan i da ćemo moći vrlo brzo da vidimo tvoj avatar.

    Pozdrav!

  7. #17
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Svaka cast i hvala puno.Kratko,jasno i efikasno.Na slici sam stvarno ja,pre par godina na nekoj demonstraciji klincima na treningu.Mi koji se bavimo celog zivota ovim divnim sportom smo u principu jako miroljubivi i pitomi ljudi.Da ne pomisli neko od clanova svasta,ha,ha.Hvala najlepse na pomoci.A sada da treniram gde i u koju temu koji sat da stavim,da opet ne zabrljam,mada je tema na koju me Vladan uputio zakljucana.

  8. #18
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Neki od mojih dzepnih satova

    Evo nekoliko dzepnih satova iz moje kolekcije koje sam izdvojio da podelim zadovoljstvo sa ljubiteljima istih.

    miskostuka - moji satovi-misko-002.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-003.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-005.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-006.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-007.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-009.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-010.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-012.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-015.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-016.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-018.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-019.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-020.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-021.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-022.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-023.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-024.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-025.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-026.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-027.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-028.jpgmiskostuka - moji satovi-misko-030.jpgmiskostuka - moji satovi-omege-003.jpgmiskostuka - moji satovi-omege-004.jpgmiskostuka - moji satovi-omege-001.jpgmiskostuka - moji satovi-omege-002.jpg
    jagos, VLADAN P, igor bg and 5 others like this.

  9. #19
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.012
    Lajkovi
    58463
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Zenith cal 2552 PC-2 Movado

    Svaka cast na kolekciji, zelim ti brzo prosirenje iste. Naravno da radost prinova podelimo na forumu. Pozdrav

  10. #20
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zenith cal 2552 PC-2 Movado

    Hvala ,takodje.Ima jos dosta ovakvih dzepnih satova,nego moram da napravim bolje slike,pa cu podeliti zadovoljstvo sa ljubiteljima .Ali ipak rucni su mi daleko drazi,jer svaki nosim sa uzivanjem.Tek cu postaviti slike mojih rucnih satova. Preferiram i skupljam satove sa crnim ciferima,samo da nisu kvarcni. Volim da mi kucka na ruci,haha.
    Zagor and Serb like this.

Slične teme

  1. eee - moji satovi
    By eee in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 5.6.2017., 6:07
  2. Nele - moji satovi
    By nele in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 30.6.2016., 13:43
  3. BedMadaFaker - Moji satovi
    By BedMadaFaker in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.11.2012., 19:03
  4. sindjel5 - moji satovi
    By sindjel5 in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 15.10.2012., 13:34
  5. Bogdan - moji satovi
    By boske in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.4.2012., 21:14

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •