Strana 25 od 147 PrvaPrva ... 152122232425262728293575125 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 250 od ukupno 1464
Like Tree4320Likes

tema: Milan Zmaj - moji satovi

  1. #241
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    ^ cek, cek, nisam siguran da sam dobro razumeo: bio bi te blam da nosis orient?!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #242
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    a ni ja ne razumem bas? mislim da Simo ne bi bilo nikoga blam za ni jedan sat..ucinilo ti se

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #243
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Citat Wildboar kaže: Pregled poruke
    Ja. Al meni je mnogo veci problem njihov brend, kod mene makar stvara strah od negativnih konotacija sredine i zato ga izbegavam u sirokom luku
    Nikada nisam sreo nijednog predstavnika ''sredine'' koji bi negativno komentarisao Orient.
    A,sve i da je tako-Zašto bi ti to bilo bitno?
    anbeast likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #244
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    uvek se trudim da izbegavam da komentarisem sta ko voli i da li bi ja to nosio ili ne. cuj da ja nekom pricam sta bi ja vise voleo ili ne.
    ali taman posla da repriciram u negativnom tonu. svako ima pravo da misli i da napise pa mi i jesmo demokratska zemlja ),a i postujem svako misljenje
    bt321 likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #245
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    ^ cek, cek, nisam siguran da sam dobro razumeo: bio bi te blam da nosis orient?!
    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Nikada nisam sreo nijednog predstavnika ''sredine'' koji bi negativno komentarisao Orient.
    A,sve i da je tako-Zašto bi ti to bilo bitno?
    Ljudi, niste dobro razumeli čoveka. Citirao je lemijev post, zato što je lemi mislio da ćemo se smejati što je rekao da je lepši od Rolex-a . Na to je Wildboar odgovorio, da se on neće smejati, jer iz navedenih razloga zaobilazi Rolex a ne Orient !!!

    To i nije toliko bitno , bitno je da je Ćomile sa ovim Orient-om nekako osvežio kolekciju ! Zašto to kažem... ostali satovi su svi sa crnim ciferom i ,što se prvog pogleda tiče, pomalo liče jedan na drugi (mislim da ste me razumeli) . Ovaj Orient svojim izgledom i nekim zanimljivim detaljima razbija monotoniju "crno-belo" i baš je nekako "seo" na kolekciju !!!

    Sem toga, na ruci vrlo, vrlo moćno izgleda , čak i meni, koji nisam ljubitelj dajvera.
    Poslednja ispravka: backarelli (31.3.2012. u 11:01)

  6. #246
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Yep, orient je extra sat (ne kao rolex naravno) ali da ga nosim ako mi se svidja to je odlicno. Ali ako bih ikada i poneo rolex vise bih imao problema na poslu nego sto bih mogao da mi prija. Pre par dana je bio na prodaju "Rolex Submariner ref br 16800 vintage" po izuzetno lepoj ceni, meni se stvarno svidja taj model i covek mi je dao lepu cenu (toliko lepu da je otisao istog dana kod nekog ko je prepoznao dobru ponudu) ali na samu pomisao kako taj sat utice na ljude u okolini sam se najezio. Vise bi mi stajao u kutiji nego na ruci od straha od etiketiranja. Nesto slicno kao sto nisam smeo da kupim ciroki dzip i pored extra cene. Mada najsmesnije je sto je ovo tako siromasna sredina da niko ne zna za iwc npr koji moj kolega opusteno nosi i boli ga mnogo, ali zato svi znaju da je "rolex mnogo skup"
    Dodjavola, pa raspitajte se kod okoline ko je cuo za bilo koju od luxuznijih marki i videcete da je jedino svima znan notorius rolex, simpa omega, fals breitling i dedin longines. Ovo su i generalno ocene koje se prilepljuju vlasnicima. Sve ostalo moze da se nosi jer 99% ni ne zna razlike- pogledajte iskustvo parnisovog nosioca gde su ljudi mislili da je extra skup sat pa onda sledio talas razocaranja.

  7. #247
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Ali zasto bi se raspravljalo ovde ko sta zna ili ne zna o nekom satu. I sta se kome svidja ili ne.
    jagos and backarelli like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  8. #248
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Ali zasto bi se raspravljalo ovde ko sta zna ili ne zna o nekom satu. I sta se kome svidja ili ne.


    U potpunosti se slazem sa milanom, ne vidim razlog sto bi se bavio sa tim kako ce drugi da reaguju.
    Meni se licno Rolex svidja kad budem imao priliku da ga kupim sigurno necu razmisljati sta ce okolina reci. Ako ti se svidja Rolex, u ostalom i bilo koji drugi sat, a mozes da ga priustis ne vidim razlog sto bi razmisljao o okolini. Misljenje o Rolama sam formirao nakon probe gotovo svih modla iz njihove ponude i po mom misljeju to su satovi koji su napravljeni, sto se kaze za svaki dan, mozes da ih nosis uz orc i majcu ali istotako i uz smoking, satovi koji su napravljeni da budu po meri vecine kupaca. Pitanje da li su precenjeni se verovatno moze postaviti ali isto tako mislim da se to pitanje moze postaviti za vecinu brendova i cene koju oni naplacuju za svojemodele.

  9. #249
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Ali zasto bi se raspravljalo ovde ko sta zna ili ne zna o nekom satu. I sta se kome svidja ili ne.
    Bez nekog veceg razloga, ali valjda je ok ako mogu za neki sat da kazem da odlicno izgleda (kao npr pomenuti rolex) sa druge strane da kazem zasto me u isto vreme i odbija i pojasnim takav razlog. Valjda se jadam na glas nakon propustanja prilike sa kupujemprodajem.

    Citat sub kaže: Pregled poruke
    Ako ti se svidja Rolex, u ostalom i bilo koji drugi sat, a mozes da ga priustis ne vidim razlog sto bi razmisljao o okolini.
    Zato sto zivim u toj okolini i novac za sve hobije bas iz nje potice Da samo znas kao bi mi klient reagovao da mi vidi rolexa- da bi se on izivljavao ja moram da gladujem Pitaj Branka Ruzica kako se proveo sa svojim rolexom i mislim da bih nesto slicno doziveo (naravno, na daleko manjem nivou ali za mene bitnom)
    A za sam brend- mislim da omega cak ima i bolje profit margine ali jednostavno nema takvo pozicioniranje kod nas ( i kineza btw gde rolex ima slicnu pricu)
    Za rolexa se isto slazem, izuzetno casual izgled a sa druge strane i sa dozom elegancije, odlicno se uklapa. Meni se veoma svidja dizajn koji je bas njihov karakteristican i kad ga vidim kod nekog drugog brenda deluje mi ne toliko kao omaz koliko kao kopiranje.

  10. #250
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Ja mislim da ljudi samo kod nas reaguju na takve stvari. Sad je bitno kao da imas sat za koji niko ne zna. Mene bas briga sta god ce neko da misli,uostalom da je tako ne bi voleo i Orienta niti bi ga i kupovao po punoj ceni i...Ne zivim zivot ni Cedin,ni Branka Ruzica ama uopste me niko ne zanima...Lecenje komleksa preko satova ili automobila je neverovatna stvar. Ja to gledam kao zadovoljstvo i ulaganje..
    I naravno da moze svako da ima pravo na svoje misljenje ali isto tako moze i da napravi neku dobru temu i tamo izlaze svoje misljenje.
    VLADAN P and backarelli like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




Slične teme

  1. eee - moji satovi
    By eee in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 5.6.2017., 6:07
  2. Serb - moji satovi
    By Serb in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 352
    Poslednja poruka: 26.7.2013., 22:31
  3. tibertov - moji satovi
    By tibertov in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 19.2.2013., 17:53
  4. Djordje - moji satovi
    By Djordje in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 184
    Poslednja poruka: 8.11.2012., 18:16

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •