Strana 18 od 147 PrvaPrva ... 81415161718192021222868118 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 171 do 180 od ukupno 1464
Like Tree4320Likes

tema: Milan Zmaj - moji satovi

  1. #171
    Član
    Član od
    19.9.2011.
    Poruke
    101
    Lajkovi
    329
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Da li si sve ove satove slikao na svojoj ruci ?

  2. #172
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Milane koliko si ti satova "isprobao", da li mozes reci sa kojim si bio najzadovoljniji? Voleo bi da cujem tvoje misljenje.

    ps Gde je na slikama Fortis, nemoj da preskaces neke satove, pa onda moram da te podsecam

  3. #173
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    da nisam stavio Foritisa i Tissota.
    e znao sam da ces pitas tako nesto najvise zalim i patim slobodno mogu da kazem za Longinesiom,Seikom prvim i eto Fortisom..Fortis je bio sat koji kao da ga nemas na ruci a prelep je. Inace sam postao sad imun da se nesto vezujem. kad vidim i svidi mi se nesto to je to!
    Sto se tice samog rada sata po meni se to i moze naslutiti da ona Zenitha su kao kad se makar za mene stavlja na ruku nesto posebno. Znas o cemu je rec...i da ne zaboravim Bretlinga Superocean sam mnogo voleo ali tezak je kao tuc i s njim gde sve nisam isao!

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #174
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Citat nmartin771 kaže: Pregled poruke
    Da li si sve ove satove slikao na svojoj ruci ?

    ne na zalost nisam, Bretlinga Superocean nisam,LOnginesa iako sam ga dugo nosio nisam isto i seiko i tag. jednostavno davno je bilo do tad sam i viruse neke po kompu imao i sve obrisao..ma da sam video kod mojih jedan disk sa slikama pa je moguce da su tamo slike. to sam hteo da napomenem...i mislio sam da ce biti prica kako sam dogradjivao...ja sam napisao one koje sam nosio imao imao sam ja sve to u mojim slikama ovde ali ni ovde se nije to zadrzalo.bunio sam se ali ne znam.
    ali nmartin771-e kao sto vidis i neke sam propustio da stavim...poz
    Poslednja ispravka: d1d (4.1.2012. u 9:04) Razlog: ime clana

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #175
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Breitling Heritage na njega sam mislio ne na Superocean..
    Taman posla da sam onoliko izdepiliran..ma da nemam nista protiv da ne ispadnem...., ima ovde dosta ljudi koji mogu da kazu da je to bilo a neki su jos moji!

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #176
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Ugledavisi se na moje drage forumase kojima se divim, poceo sam i sam da pisem jedan detaljan opis, i mogu Vam reci verovali ili ne da sam dobro krenuo i cak ubacio jednog Daniela, Jamsa Bonda. Velka steta za mene makar da ovi satovi koji su mi prosli kroz ruke nisu lepo i detaljno opisani kao sto i sami zasluzuju. Ma da sama rec za ove satove da su komercijala je prejaka i deluje mi kao da je baza samog sata cista reklama sto sam jednom i sam rekao tokom mracnih dana ovog foruma ( Omega & Rolex) nije i nije moguce da bude istina ovi satovi a trenutno kojie i imam su stvarno sa veoma dobrim kvalitetom i kako kazu zavrsnom obradom ali isto tako i skupim servisom .Ovaj mali najnoviji je kad sam ga prvi put stavio na ruku, pomislio jadnog li malog sarenog sata sklonio na stranu i poceo da razmisljam, eh i kad imas para nemas da kupis sat da je dobar... medjutim razocaran odem kuci krenem da googlam i gledam kako to izgleda sad (tad) pocne da mi se nesto ubacuje u ovaj moj mali mozak da i nije tako los sat, stvarao slike u glavi kako ce to izgledati pored onog veceg 45,5 veceg ali nekako ozbiljnijeg brata. S obzirom da se ja jos osecam mlad i da cu da smrsam eee mozesi ti da razmisljam o tome kad dodje leto dobro bi mi dosao jedan malo sareni satic s kojm cu se lako boriti u vodi sa morskim jezevima i vadjenjem skoljki mojoj ceri, koja se fali svima na plazi kao da sam ajkulu ulovio... mada jesam jednom, velika je bila jedno dva metara, ali sa Breitlingom Superoceanom 500, ali to drugom prilikom!Elem a i sama scena jednasa mojom gradjom sam vec nasao ralozog da uzmem ovog malisana!

    Milan Zmaj - moji satovi-danielcraig-omega-po-42-orange.jpg

    Na samom satu logo...moj logo sto je i jos vise upalilo moj mozak da me on u stvari mami


    I da za zmaja mora i logo pozadi.Evo slika mog malo starijeg malo vise novog...

    Milan Zmaj - moji satovi-005.jpgMilan Zmaj - moji satovi-006.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-013.jpgMilan Zmaj - moji satovi-015.jpgMilan Zmaj - moji satovi-016.jpgMilan Zmaj - moji satovi-018.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-001.jpgMilan Zmaj - moji satovi-002.jpgMilan Zmaj - moji satovi-016.jpgMilan Zmaj - moji satovi-010.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-001.jpgMilan Zmaj - moji satovi-017.jpgMilan Zmaj - moji satovi-002.jpgMilan Zmaj - moji satovi-018.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-003.jpgMilan Zmaj - moji satovi-019.jpgMilan Zmaj - moji satovi-006.jpgMilan Zmaj - moji satovi-021.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-008.jpgMilan Zmaj - moji satovi-022.jpgMilan Zmaj - moji satovi-009.jpgMilan Zmaj - moji satovi-023.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-011.jpgMilan Zmaj - moji satovi-024.jpgMilan Zmaj - moji satovi-012.jpgMilan Zmaj - moji satovi-025.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-013.jpgMilan Zmaj - moji satovi-026.jpgMilan Zmaj - moji satovi-014.jpgMilan Zmaj - moji satovi-016.jpg
    Priložene slike Priložene slike Milan Zmaj - moji satovi-omega-dragon.jpg  
    Poslednja ispravka: milan zmaj (21.1.2012. u 17:10)
    eee, vladas, Walter and 8 others like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #177
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Kad covek ima bilo koji od ovih satova koje si ti imao i koje trenutno imas, a i koje ces tek da imas (mogu samo da zamislim), sa punim pravom moze da kaze da ima sjajan sat, kada ima nekoliko moze da se kaze da je vrlo ozbiljan kolekcionar, a ovo sto ti imas je vredno muzejske kolekcije.
    Kad bi mi neko rekao da ima sve ove satove mislio bi da je to nemoguce, ali zahvaljujuci tebi sada znam da je moguce.
    Svaka cast.

  8. #178
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Ajde bre Sub treba sad da crvenim i sto mi se i desava...lose u svemu tome a vec sam ti napisao...ponekad to gledas kao komad celika doduse nekad celika i zlata...i gubis emocije
    Hvala ti u svakom slucaju.

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #179
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom re: Milan Zmaj - moji satovi

    Ova sa "oranžada" koronom je prava lepotica...

  10. #180
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom

    Bell & Ross vintage 123

    Nije Top Gun ni priblizno ali makar pise pilot...

    Milan Zmaj - moji satovi-007.jpgMilan Zmaj - moji satovi-018.jpgMilan Zmaj - moji satovi-008.jpgMilan Zmaj - moji satovi-019.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-009.jpgMilan Zmaj - moji satovi-020.jpgMilan Zmaj - moji satovi-010.jpgMilan Zmaj - moji satovi-021.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-011.jpgMilan Zmaj - moji satovi-022.jpgMilan Zmaj - moji satovi-012.jpgMilan Zmaj - moji satovi-013.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-024.jpgMilan Zmaj - moji satovi-014.jpgMilan Zmaj - moji satovi-025.jpgMilan Zmaj - moji satovi-015.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-026.jpgMilan Zmaj - moji satovi-016.jpgMilan Zmaj - moji satovi-027.jpgMilan Zmaj - moji satovi-017.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-009.jpgMilan Zmaj - moji satovi-010.jpg

    Milan Zmaj - moji satovi-023.jpgMilan Zmaj - moji satovi-041.jpgMilan Zmaj - moji satovi-042.jpgMilan Zmaj - moji satovi-043.jpgMilan Zmaj - moji satovi-044.jpg
    Poslednja ispravka: d1d (25.1.2012. u 14:48)
    RUS, jagos, GIvan and 9 others like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




Slične teme

  1. eee - moji satovi
    By eee in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 5.6.2017., 6:07
  2. Serb - moji satovi
    By Serb in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 352
    Poslednja poruka: 26.7.2013., 22:31
  3. tibertov - moji satovi
    By tibertov in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 19.2.2013., 17:53
  4. Djordje - moji satovi
    By Djordje in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 184
    Poslednja poruka: 8.11.2012., 18:16

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •