Strana 4 od 20 PrvaPrva 1234567814 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 192
Like Tree408Likes

tema: Ivke1-Moji satovi

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    774
    Lajkovi
    3124
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Ivke1-Moji satovi-ba650582-58a4-4490-9b91-69d0c53dc30b.jpgIvke1-Moji satovi-bd0c1c4b-668f-4fc4-ab36-d3c160daa4b7.jpgIvke1-Moji satovi-6de2e937-f1bd-4e86-ac6b-20a97d00522d.jpegIvke1-Moji satovi-5909947f-4cd3-421f-a43c-181922725ac7.jpg
    Došao sam mrtav umoran sa posla i kroz pregledavanje satova se odmaram. Pala mi je na pamet ideja, sad da li je kome interesantna ili ne vidjet ćemo.
    Ako nemate ništa pametnije volio bih čuti vaše komentare na moj izbor satova. Pišite šta vam se svidja ali mi je još draže čuti šta od ovih satova nikad ne bi uzeli i zašto. Ocijenite satove, nema ljutnje, negativna kritika je često bolja od pozitivne zato pucajte.
    Pozdrav

  2. #32
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.586
    Lajkovi
    5189
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Već znaš da se meni sviđa Superocean, moj izbor satova su diveri a ovo čudo je deklarisano na 2000m, to me fascinira. Znam da je Deytona tu ubjedljivo najbolji i najskuplji sat, al jednostavno njen koncept kao ni ovog Taga nije moj cap of tea. Da su u pitanju Submariner i Aquaracer...

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

  3. #33
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    774
    Lajkovi
    3124
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Citat Baron kaže: Pregled poruke
    Već znaš da se meni sviđa Superocean, moj izbor satova su diveri a ovo čudo je deklarisano na 2000m, to me fascinira. Znam da je Deytona tu ubjedljivo najbolji i najskuplji sat, al jednostavno njen koncept kao ni ovog Taga nije moj cap of tea. Da su u pitanju Submariner i Aquaracer...

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
    Baron, to sto je Daytona najskuplji ili šta već ne mora ništa da znaci, npr. ja nikad ne bih kupio Rolls Royc. Danas da me pitaš pitanje da li bi uzeo ovakvu Daytonu. Breitling iskreno mi je sad najviše na ruci, na poslu ga ne nosim ne ide uz garderobu. Tu je dobar Tag, može uz šta hoćeš.
    Breitling ima jednu lošu stranu a to je kopča, i zao mi je sto nema mehanizam na kopči kao npr. Submariner da se može produžiti narukvica. Takodjer da je keramički prsten umjesto gume sat bi bio vrh. Ne smeta ništa ni gumi ali sa keramikom bi bio pun pogodak.

  4. #34
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7448
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Ajd da se i ja priključim . Moja selekcija je bazirana na izgledu sata ne na horološko/istorijskoj vrednosti.

    Breitlig - to bih uzeo. Najviše zbog izgleda. To je tip/izgled sata koji meni leži. Nosio bih ga svaki dan

    Carrera - jeste malo ozbiljna ali me je uvek privlačila. Uzeo bih je nekad. Nije mi za svaki dan.

    ML - jeste lep ali je za mene preozbiljan. Nema mi ono nešto, da kažem wow.

    Daytona - ima par razloga zašto ne (ne računam cenu ovaj put). Nisam ljubitelj zlata na satu, još uvek. Možda da su samo kazaljke. Ne sviđa mi se raspored podbrojčanika 3/6/9. Na Carreri mi je lepše. Ali čak i da je u čeliku - nema wow u mojim očima.

    Naglasio bih samo da sam samo Breitling i Tag video uživo.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    774
    Lajkovi
    3124
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Ajd da se i ja priključim . Moja selekcija je bazirana na izgledu sata ne na horološko/istorijskoj vrednosti.

    Breitlig - to bih uzeo. Najviše zbog izgleda. To je tip/izgled sata koji meni leži. Nosio bih ga svaki dan

    Carrera - jeste malo ozbiljna ali me je uvek privlačila. Uzeo bih je nekad. Nije mi za svaki dan.

    ML - jeste lep ali je za mene preozbiljan. Nema mi ono nešto, da kažem wow.

    Daytona - ima par razloga zašto ne (ne računam cenu ovaj put). Nisam ljubitelj zlata na satu, još uvek. Možda da su samo kazaljke. Ne sviđa mi se raspored podbrojčanika 3/6/9. Na Carreri mi je lepše. Ali čak i da je u čeliku - nema wow u mojim očima.

    Naglasio bih samo da sam samo Breitling i Tag video uživo.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    Slazem se sa tobom u vezi Breitlinga, ali ću vam otkriti da ima par pozicija kad svjetlost padne na njega pod nekim uglom i tad izgleda jako ružno. Ali isto pod odredjenim uglovima može da bude jako lijep. Kao da imas dva sata na ruci. Cifer je čudne boje, tj mijenja boju.
    Tag ima problem cifera da me pitaš šta je problem nema ništa konkretno ali hvali tu nešto. ML ima ljepši i čak bolje odradjen cifer.
    Takodjer bi bilo mnogo bolje da mu je prsten keramički. Ovaj se tako lako ošteti i ogrebe. Dobra strana Taga je završna obrada narukvice i samog kućišta sata. Nema ni jedan jedini dio sata koji može da ogrebe ili tako nešto. Mislim da je malo bolja završna obrada nego kod Breitlinga. Da li je kvalitetniji materijal to ne znam ali metalni djelovi su bolje obradjeni. Kopča jako dobra ali hvali joj fino podešavanje.
    Pozdrav.
    Poslednja ispravka: Ivke1 (20.5.2020. u 7:17)
    eee likes this.

  6. #36
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7448
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Zato i stalno svi pominjemo na ovom forumu - sat se mora/treba videti uživo pre kupovine . Ko zna, moguće da bi me ML oduševio više od Taga uživo.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    Ivke1 likes this.

  7. #37
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    774
    Lajkovi
    3124
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Zato i stalno svi pominjemo na ovom forumu - sat se mora/treba videti uživo pre kupovine . Ko zna, moguće da bi me ML oduševio više od Taga uživo.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    Da vidiš ML u kompletu sa košuljom i odjelom bacio bi Breitling.
    Iskreno mene taj sat najviše impresionira. Nije za svaki dan ali sa pravom garderobom malo koji sat ga može nadmašiti. Kožna narukvica, kopča strava kako je dobro odredjeno. Cifer toliko jasan čist, plava boja koja se presijava. Ali nije za svaki dan.
    eee likes this.

  8. #38
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7448
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Verujem . Al nažalost, njega samo po slikama mogu da komentarišem

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  9. #39
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    774
    Lajkovi
    3124
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Verujem . Al nažalost, njega samo po slikama mogu da komentarišem

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    Iskren da budem slikao sam tako da Breitling izgleda najljepše. Da se razumijemo lijep je ali nije bas toliko kako izgleda na slikama. U suštini kad se pogleda uživo najljepši utisak ostavlja Daytona. To je sat kad ga ugledate na ruci kojeg moraš pogledati još jedanput.
    Ivke1-Moji satovi-ec4b942b-2f67-4c25-898b-cf1ebf88c5bc.jpg
    Mislim da je teško prenijeti doživljaj na slici. Poslije Daytone dvoumim se između Breitlinga i ML. Ovdje sad ne govorim o kvalitetu već utisku koji sat ostavlja, reakciju ljudi kad vide sat. Opet Tag je praktičniji, Breitling može samo uz sportsku varijantu.
    Ivke1-Moji satovi-f59b26e6-3e75-4af4-9c47-26fdeee7560e.jpg
    Kad je u ovoj boji Breitling ( zavisi od svjetlosti) kazaljke dobiju nekakvu žutu boju i nije tako lijep.
    Sva pojenta ovog mog pisanja je da pokažem kako slike mogu prevariti i da se sat proba prije nego sto se kupi.
    Poslednja ispravka: Ivke1 (20.5.2020. u 17:27)
    eee likes this.

  10. #40
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7448
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Ivke1-Moji satovi

    Slažem se

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    Ivke1 likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •