Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 24 od ukupno 24
Like Tree37Likes

tema: Harry - moja kolekcija

  1. #21
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Harry - moja kolekcija

    Ako ti nije tesko da napises po redosledu koji su satovi ovi poslednji...ima jedan koji ne mogu da procitam koji je a svidja mi se jako
    Hvala ti u svakom slucaju

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #22
    Mlađi član
    Član od
    29.12.2009.
    Lokacija
    Paracin
    Poruke
    42
    Lajkovi
    67
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Harry - moja kolekcija

    Vialux (crno i zlatno), Revere (beli ciferplat, braon kais), Titus (crveno zlato, old look, neverovatan sat, prelapa masina i 72h rezerve! a iz perioda drugog svetskog rata je), Edox (crvena sekundara), Darwil (prepoznatljiv stil, neverovatno tacan), Marvin (kockast i zlatan), Dugena (Dugenamatic - od je jedini od ovih automatski, svi ostali su mehanicki. Ali nema kljuc ). To je to.

    Zbog velikih obaveza sam u poslednje vreme retko na forumu tako da mi je kolega "Zemljak" promakao...........
    druže drago mi je zbog tebe i hvala ti što si tvoju kolekciju podelio sa nama i makar razvejao sumnju da sam jedini ludak u kraju
    Inače sve čestitke na kolekciji i veliki pozdrav
    Hvala zemljace, nisi jedini! Sto rece neko na ovom forumu, zajedno smo skupa!



    popovac 76 kaže:
    druže drago mi je zbog tebe i hvala ti što si tvoju kolekciju podelio sa nama i makar razvejao sumnju da sam jedini ludak u krajuPrilog 26289



    E ovo me verovatno najviše obraduje, kada vidim da ovaj forum spaja ljude. To me zaista ispunjava neopisivom srećom. Nadam se da ćete se upoznati i lepo družiti!


    divan osecaj, stvarno Vi ste koliko sam skontao jedan od tvoraca ovoga foruma, eto da Vam se zvanicno zahvalim na tome i da kazem da "radi dobar posao".

    Hvala vam svima!!!
    popovac 76 and VLADAN P like this.

  3. #23
    Mlađi član
    Član od
    29.12.2009.
    Lokacija
    Paracin
    Poruke
    42
    Lajkovi
    67
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Harry - moja kolekcija

    Evo me ponovo u ovoj temi, posle malo vremena i malo vise dopuna kolekcije
    Slobodno mogu reci da su satovi zauzeli centralno mesto mog dana, a samim tim i mog zivota, jer svakog dana se kod mene dogadja nesto vezano za satove. Mnogo mi ih je proslo kroz ruke a prelep je osecaj kada neki lepotan stvarno za vjek i vjekov zavrsi u kolekciji... Ko je proziveo, razume me. ko nije jos, zelim mu da sto pre dozivi radosti kolekcionarstva!

    No, da krenem sa daljim predstavljanjem.

    Prvi na redu je Fossil CH 2782, koji dobih od svoje supruge na dan nasega vencanja. Dakle, po direktivi najomiljeniji sat u nasoj kuci salim se jedna mracna i jedna svetlija fotka. Volim ovaj sat, a i pisao sam svoje sugestije o njemu negde na forumu malopre...


    Harry - moja kolekcija-img_20130408_023458.jpgHarry - moja kolekcija-img_20130408_023558.jpg


    Neverovatno elegantan i prijatan Esprit quartz, "sat za odmor i razonodu". U nekoj ludoj zameni zavrsio kod mene.

    Harry - moja kolekcija-img_20130408_023725.jpg


    najelegantniji Citizen koji sam nosio a i video, te sam ga stoga i morao zadrzati. prelepi brojevi na ciferu, prelepe kazaljke, prelepa pouzdanost i tacnost. Napala me u to vreme neka manija za tankim satovima, ne znam.

    Harry - moja kolekcija-img_20130408_023743.jpg



    EEEEEEEEEeeeeeee ovaj sat je posebna prica. Vostok Komandirskie. kupio sam ga ovde, u berzi polovnih satova i ovo mi je jedan od najdrazih ulova. Naime, kao mali sam obozavao da nosim ovaj model sata, uzimao sam ga od dede, tj. davali su mi da ga nosim samo u retkim prilikama, ali jednom recju obozavao sam taj sat, dok nije jednog dana misteriozno dobio noge..... ja sam tad imao 15 godina, sad imam 26 i ponovo sam dosao do njega posle 11 ljeta Hvala dragi prodavce, nadam se da ces videti ovaj post, i hvala ti dragi forume sto si nas ponovo spojio!!!
    Harry - moja kolekcija-img_20130408_023811.jpg


    Ovaj sat je cist dokaz da se na domacim aukcijskim sajtovima moze doci do kvalitetnog i dobrog sata za bezobrazno male pare. Kupljen iz inata, ponosno zadrzan - 4-164059 SMY Citizen Automatic 21 Jewels
    Harry - moja kolekcija-img_20130408_023828.jpgHarry - moja kolekcija-makina.jpg


    I eto, dodje jednog dana i treca Omegica u nase toplo porodicno gnezdo Omega je inace marka koja me nezaobilazno prati celoga zivota! Ne zalim se

    Harry - moja kolekcija-img_20120707_135626.jpg




    Toliko od mene za sada, imam jos da se hvalisam, ali drugi put, nadam se da cete uzivati u dopunama i izmenama ove teme!


    p.s. Nek mi neko molim vas posalje link gde je pisano o postavljanju slika. smucile mi se ove male, a ne umem da postavim one velike hvala!
    Poslednja ispravka: Harry (8.4.2013. u 2:18)
    milan zmaj, RUS, VLADAN P and 5 others like this.
    Onaj ko može, taj i čini.

    Onaj ko ne može, taj podučava.

    Onaj ko ne može ni raditi niti podučavati, on postaje savetnik...

    Onaj ko ne može ništa od svega toga, postaje Sudija.

  4. #24
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. umbra - moja kolekcija
    By umbra in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 17.6.2014., 7:19
  2. nedim__ - moja kolekcija
    By nedim__ in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 30.1.2013., 9:50
  3. dzasmina - moja kolekcija
    By dzasmina in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 29.3.2012., 9:29
  4. Aco pg-moja ,,kolekcija"
    By aco pg in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 20.2.2012., 18:40
  5. ivanbjelic - moja kolekcija
    By ivanbjelic in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 23.11.2011., 12:07

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •