Strana 7 od 15 PrvaPrva ... 34567891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 149
Like Tree205Likes

tema: Fotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji

  1. #61
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Citat nikola.beograd kaže: Pregled poruke
    Zloba,pakost,zavist...
    Nikola, potpuno se slazem sa obe konstatacije VLADANA P - znamo da si dobar decko, ali si ovog puta zaista preterao.
    Backarelli je poslednji ovde koji je zasluzio ovakve epitete, i o kome ovakve stvari mozes da kazes.

    Pritom, imaj u vidu (a ovo shvati ne kao pametovanje, nego kao najdobronamerniju kritiku koje ces se mozda jednom setiti) da kada govoris nesto o drugome, uvek najvise govoris o sebi.

    Mislim da bi trebalo da se backarelliju javno izvinis.
    Djordje, vladas, 23jewels and 4 others like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #62
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    Vladane , nije tu bilo nikakvih uvreda, a da si vratio sve postove , nisi.
    Djordje , koji je vrlo vredan i učestao na forumu, kada primeti da neko krši pravila, on i odreaguje. To bi trebalo da se vrednuje, a ne da mu se brišu postovi.
    Baki nisam ni rekao da je bilo uvreda, već da ih ne želimo u komunikaciji, možda se nisam dobro izrazio.
    Što se tiče poruka sve su vraćene, a govorim konkretno o porukama koje su napisane u poslednja dva dana.

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    ...Mislim da bi trebalo da se backarelliju javno izvinis.
    Mislim da će ipak morati da to lično uradi, van foruma, pošto mu je pristup onemogućen.


    KRAJ DISKUSIJE.
    Poslednja ispravka: Vladan Stevanovic (6.7.2012. u 14:03)

  3. #63
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Pokazuje se da nam je ipak potrebna ovakva tema i za sada je ona otkljucana!

    Dok ne definisemo detaljna pravila, zamolicu clanove da predstave sat koji ne nameravaju da zadrze, samo jednim postom, sa najvise 3 fotografije.

    Diskusija u ovoj temi ce biti zbog svoje tematike nadzirana i sva komunikacija van Pravilnika foruma bice brisana a autori takvih poruka kaznjavani!
    No time to lose

  4. #64
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Pre par dana uzeo sam u nekoj zameni ovaj predivan sat,crn cifer po mom ukusu,a i brend nije zanemarljiv.U pitanju je Junghans Electronic -Dato-Chron. Mehanizam je sa 17jew,kombinacija elektronike i mehanike,ali po otvaranju i gledanju masine zaboravih da slikam,a i ima vise poklopaca i dihtunga. Zeleo bih da cujem misljenje poznavalaca ovakvih modela satova,a i imao sam Omegu u tom Elektronic fazonu i znam da je bas bila na ceni.Ovo pisem jer se premisljam da ga nosim izvesno vreme,pa mozda cak i ostavim za sebe,ali zanima me okvirno,koliko vredi ovakav Junghans.A da je lep i da stoji na ruci,to stoji.Hvala svima unapred na pomoci .


    Fotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji-junghans-003.jpgFotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji-junghans-004.jpgFotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji-junghans-001.jpgFotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji-junghans-002.jpgFotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji-junghans-008.jpgFotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji-junghans-005.jpg
    VLADAN P and zizaMALI like this.

  5. #65
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #66
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Zlatan si mi ,a stvarno odavno nisam imao ovako garav i toliko crn cifer,Sat radi u minut i sekundara mu klizi kao kod automatika,a i 40mm precnik,nije za bacanje.A kao nov je.Pozz i hvala bacuska

  7. #67
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    unutra bi trebala da bude ESA ali sumnjam da je 17j kako kazes , posto su uglavnom 7j, 12j ... ima izuzetataka.

    u iggy tee space age kolekcija sam predstavio nekolicinu takvih satova, a uskoro cu jos, tu se vide i elektro-mehanicki moduli tih satova.
    A koliko vredi-onoliko koliko je neko spreman najvise da plati, realna cena je oko 50e +/- ako je unutra ESA.
    RUS, sima hrabri, VLADAN P and 2 others like this.

  8. #68
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Hvala Igore,otvoricu ga opet uskoro i uslikacu masinu,mozda sam i pogresio,ali sve mi se po glavi vrti da sam video 17jew.A uzeo sam ga bas onog dana kada smo se videli i upoznali na sajmu u Bg. Uzgred da dodam postovanim clanovima da sam ponosan na sebe ,jer sam se po obecanju upoznao i srdacno i iskreno ispricao sa divnim mladim covekom i stekao novo i sasvim prijatno prijateljstvo. . Jedino mi je zao sto nismo popili napominjanu kafu ,jer smo obojica bili u zurbi. Bice sledeceg puta sigurno.!
    VLADAN P, Neša and iggy tee like this.

  9. #69
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Citat iggy tee kaže: Pregled poruke
    unutra bi trebala da bude ESA ali sumnjam da je 17j kako kazes , posto su uglavnom 7j, 12j ... ima izuzetataka.

    u iggy tee space age kolekcija sam predstavio nekolicinu takvih satova, a uskoro cu jos, tu se vide i elektro-mehanicki moduli tih satova.
    A koliko vredi-onoliko koliko je neko spreman najvise da plati, realna cena je oko 50e +/- ako je unutra ESA.
    Igore,otvorio sam sat i stvarno je 17jew,samo se ne vidi na beloj plastici zbog blica.Pise i slovima i brojkama. Ostalo se lepo vidi ,ima potpisan mehanizam .Hvala u svakom slucaju na informacijama

  10. #70
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Evo i slike


    Fotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji-junghans-011.jpg

Strana 7 od 15 PrvaPrva ... 34567891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1846
    Poslednja poruka: 25.2.2024., 22:48
  2. Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 22.3.2023., 18:17
  3. Fotografije poklopaca vaših satova
    By Vladan Stevanovic in forum Fotografija
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 3.3.2023., 17:49
  4. Fotografije poklopaca vaših satova
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 8.2.2012., 14:11
  5. Prodaja i nebriga institucija pri prodaji replike satova
    By raketa-paketa in forum Opšti forum
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 28.7.2011., 13:45

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •