Strana 28 od 28 PrvaPrva ... 182425262728
Prikaz rezultata 271 do 273 od ukupno 273
Like Tree804Likes

tema: Elvedin-moja kolekcija

  1. #271
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11975
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Elvedin-moja kolekcija

    Nisam mogao da otvorim slike pa sam izguglao model. Predivan sat, ti "zlatni" detalji daju mu dozu nekog vintage modela.
    bancika likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  2. #272
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Elvedin-moja kolekcija

    Perfektan dizajn. Taman savrsena kolicina zlatnih detalja da bude poseban, a da ne bude previse. Bulova ima toliko potencijala ali nekako me uvek spreci nesto da pozelim da kupim i nosim. Bas mi zao zbog toga. Imaju interesantne kvarcne P102 mehanizme sa sweep seconds kazaljkom ali ne rade nista posebno sa njima. Grand seiko ima istu preciznost u 9F mehanizmima i o tome prica na sva usta i pravi cool kvarcne satove koje naplacuje previse. Bulova ne radi nista vredno pomena. A da naprave neki normalan lep sat koji moze da se nosi svaki dan i nudi sweep seconds i 10 sec godisnje odstupanje, kosta 500-1000 monetarnih jedinica i ljudi bi kupovali kao alvu.

    Osim lunar pilota, ostali dizajni su im ili neupecatljivi ili haoticni i prenatrpani. Vaskrsli su spaceview ali umesto drazesnog tuning fork mehanizma stavili neki koji nema nista da pokaze, totalno mi nejasno sto bi pravili skeleton dial na kome se ne vidi nista osim kalema. Nije mi jasno u sta treba da gledam ovde

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	review_bulova_body2-2016-06-29-02-12-50-197.jpg
Viđeno:	132
Veličina:	181,7 KB
ID:	157002

    onda izbacili nove accutrone 2020 koji idu u drugu krajnost - prenatrpani nekim turbinama do te mere da je nemoguce procitati vreme...a svima im je zajednicko da su ogromni.

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	accutron-spaceview-collection.jpg
Viđeno:	136
Veličina:	62,3 KB
ID:	157003

    Izvini sto ti spamujem ovde...postujem Bulovu i lunar pilot i voleo bih jednog dana da me pogode i dizajnom i velicinom...do tada, mozda uzmem neki vintage spaceview sa tuning fork da me zelja mine

    Evo jedan predlog za kais za lunar pilot https://nickmankeydesigns.com/shop/a...tic-watch-band
    eee, BucaJr. and Zagor like this.

  3. #273
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11975
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Elvedin-moja kolekcija

    Nema potrebe da se izvinjavas, sve je ok.
    Vecim dijelom si u pravu za ovo gore napisano, a model sa prve slike donekle mogu i "svariti", dok drugi uopste ne.
    Hvala za link od kaisa, u planu mi je neki, ako ne nadjem odradice mi neko od nasih majstora za izradu koznih kaiseva.

    Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
    bancika likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

Strana 28 od 28 PrvaPrva ... 182425262728

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •