Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 39 od ukupno 39
Like Tree97Likes

tema: eee - moji satovi

  1. #31
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: eee - moji satovi

    eee , ooodlična prinova ! Jedva čekam da vidim uživo ovog , najskromnije rečeno, lepotana . Kad mi ovako moćno izgleda na slikama, mogu mislitiNaziv: eusa_think.gif, pregleda: 230, veličina: 1,2 KB kakav je uživo.... Naziv: eek.gif, pregleda: 230, veličina: 1,2 KB

    Nemoj zeznuti sa nekim opisom, majke ti . Stvarno zaslužuje neku reč , ne bi li i mi ostali pored tebe bar malo uživali ! Dakle, nemoj da misliš da će tek ovako da prodje prijava prinove... dosadjivaću ti , sve dok ne sevne neki textić sa još kojom fotkom.
    milan zmaj, eee, RUS and 2 others like this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  2. #32
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: eee - moji satovi

    i ko kaze da sat svedenog dizajna i minimalnih detalja nemoze da bude lep!
    Ovaj je fenomenalan , svaka cast na izboru ....
    milan zmaj and RUS like this.

  3. #33
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.635
    Lajkovi
    7433
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: eee - moji satovi

    Hvala društvo, nove slike i neki mini review verovatno sutra, najkasnije prekosutra . Probaću i neki video da okačim, ipak se tako malo bolje stekne utisak.
    VLADAN P and backarelli like this.

  4. #34
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.635
    Lajkovi
    7433
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: eee - moji satovi

    Hteo sam malo da opisem narukvicu koju sam narucio sa aliexpress-a. Posto mi se najvise svidjaju metalne narukvice a ovaj Hamilton se prodaje samo na kozi, hteo sam da nabavim jednu. Razmisljao sam se izmedju mesh i nekog modela sa linkom iz 3 dela. Na kraju sam ipak resio da ne uzmem mesh - vise mi se svidjala ovakva. Izbor je pao na nesto iz kineske radinosti. Prvenstveno zbog cene - ako mi se svidi kako sat izgleda prezalicu 13e i teram dalje.

    E sad, kod kineza narukvice ovakvog izgleda kostaju od 3e pa navise. One od 3e su 100% folded links i to mi se nije svidelo. Ova moja je bila 13e, imala je ok komentare korisnika, delovala je da ima dovoljnu duzinu za moj zglob. I delovala je da linkovi nisu folded. Narucio sam poliranu, zbog sata koji je skroz poliran.

    Posle nekih mesec i kusur dana je stigla. Carina mi nista nije naplatila. Prvo sto sam uradio je da je operem hidrogenom posto su rupe za iglice bile ispunjene nekom crnom strokom. Pretpostavljam da su to ostaci od poliranja.

    Narukvica je 18cm, morao sam da izvadim jedan link da bi mi odgovarala. Imala je tezinu sto mi je malo otklonilo sumnju da su linkovi folded. Linkovi su spojeni pinovima, lako ih je izbiti. Mislim da se zovu friction pins, ali nisam 100% siguran. Taj link viska sam zagrebao sa unutrasnje strane da vidim da li je folded i da li je ispod celik ili mesing. Link je definitivno pun i od celika.

    Kao sto se vidi na slikama (izvinjavam se na otiscima prstiju), narukvica je izuzetno fleksiblina. Kopca mi deluje skroz solidno, nisu tanki limovi. Sve u svemu - svidja mi se kako sat izgleda na narukvici, svidja mi se i osecaj ove narukvice na ruci. Ne cupa (mada ja spadam u malo cosavije ). Ivice su malo ostrije nego sto bih voleo. Kada se zagledam izbliza, ali bas izblizq, polirane povrsine nisu 100% ravne. To se bas primeti kad uporedim sa samim satom.

    U principu - zadovoljan sam narukvicom. Svidja mi se izgled i osecaj na ruci. Puni linkovi, celik, dobra kopca. Mogla je da bude malo bolja zavrsna obrada, al ok. Nista strasno. Probacu da nadjem kvalitetniju, po mogucstvu sa srafovima umesto pinova i sa folding umesti butterfly kopce. Ovo poslednje samo zbog opcije mikroregulacije koja na ovoj narukvici ne postoji.eee - moji satovi-img_0103.jpgeee - moji satovi-img_0102.jpgeee - moji satovi-img_0101.jpgeee - moji satovi-img_0100.jpgeee - moji satovi-img_0099.jpgeee - moji satovi-img_0097.jpgeee - moji satovi-img_0095.jpgeee - moji satovi-img_0094.jpgeee - moji satovi-img_0089.jpgeee - moji satovi-img_0084.jpgeee - moji satovi-img_0086.jpgeee - moji satovi-img_0085.jpg

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    vlax, VLADAN P, taunus and 8 others like this.

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: eee - moji satovi

    Može se kod kineza, ako se malo potroši vremena na pretragu, pronaći sasvim pristojnih narukvica i kaiševa. Pa ipak, moram priznati da se meni kombinacija ovog sata i ove narukvice ne dopada. Na stranu end linkovi, nego nekako kao da ova narukvica više traži neki sportski sat.

    Po meni bi mesh ustvari bio daleko bolji izbor. Ipak, ovaj je Hami nekako najpre za kožu ili neki canvas/nato.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Petar012 likes this.

  6. #36
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.635
    Lajkovi
    7433
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: eee - moji satovi

    Razmisljao sam i o mesh-u, al u mojoj glavi nije legao . Doduse, mozda kad bih uzivo probao, mozda bi bilo drugacije. Ono sto mi se vise svidelo je narukvica sa linkom iz 5 delova, kao npr sto steinhart ima u ponudi. Probao sam da simuliram sa narukvicom od mog orient-a, njegova je na taj fazon, super engineer ali tanak, i to mi je stvarno leglo. Al dobro, svako ima drugaciji ukus

    Razmisljao sam i o nato, medjutim 2x sam uzimao i ma koliko da mi se svidja izgled, a a svidja mi se, ne dopada mi se osecaj nato narukvice na ruci.

    Njegova originalna je kroko kozna, ali ne nosim je, za moju ruku kratka. Doduse, u planu je jedna pilotska da zamenim.poslednju sto.sam uzeo za njega. Nesto mi nije legla

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  7. #37
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom eee - moji satovi

    Pilotska bi ovde legla verujem odlično. A možeš da nađeš i platneni nato, pa možda bude bolji osećaj.

    Pogledaj na wrist candy watch club, imaju odlične one piece platno i koža combo, mislim da bi crna ili maslinasta varijanta legle perfektno na taj sat.

    Inače, meni je to jedan od najlepših Hamiltona. Pitam se da li bi se mogla neka od originalnih narukvica sa nekog od drugih modela uklopiti?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #38
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.635
    Lajkovi
    7433
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: eee - moji satovi

    Eh, o tome sam i ja razmisljao, da li neka druga odgovara .

    "Inspiracija" mi je Hamilton H77505133, mada ne mogu da ga nadjem na zvanicnom sajtu. Samo ovaj moj i krem brojcanik i oba su na kozi.

    Kanvas definitivno trazim, samo nikako da nadjem odgovarajuce duzine. Ima zeleni kanvas na steinhartovoj stranici, njega merkam vec neko vreme, al treba mi bar 135/85. Iskreno, ne volim da kopcam na poslednju ili pretposlednju rupu, kopca mi stoji nekako sa strane.

    Hvala za sajt, nisam do sad naleteo na njega, znam sta cu veceras da radim

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  9. #39
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: eee - moji satovi

    Nema na čemu. Oni i cheapest nato straps su meni često posećen sajt.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    eee and Petar012 like this.

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Slične teme

  1. Walter - moji satovi
    By Walter in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 684
    Poslednja poruka: 18.10.2016., 17:11
  2. Nele - moji satovi
    By nele in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 30.6.2016., 13:43
  3. BedMadaFaker - Moji satovi
    By BedMadaFaker in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.11.2012., 19:03
  4. Djordje - moji satovi
    By Djordje in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 184
    Poslednja poruka: 8.11.2012., 18:16
  5. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •