Prikaz rezultata 111 do 111 od ukupno 111
Like Tree607Likes

tema: Bancika - moja kolekcija

Threaded View

  1. #1
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Bancika - moja kolekcija

    Da zapocnem sa prvim ozbiljnijim satom koji sam nabavio - Tissot PRS516 automatic. Imam ga od 2011te i nase druzenje je pocelo ruzno, ali je nadalje islo na bolje. Naime, resio sam da kupim neki bolji sat da se nateram da diplomiram. Vec sam imao posao koji je zahtevao mnogo truda a nije trazio diplomu, tako da realno nisam imao neku motivaciju da ucim...pa sam smislio sebi zadatak da diplomiram i nagradim se nekim pristojnim satom. Odabrao sam taj model iskljucivo na osnovu cackanja po netu, bez i da ga probam. Nisam znao nista o kupovini satova, o cemu da obratim paznju, o sivom i crnom trzistu...i kao budala kupio na ebay sa sivog trzista u USA i dogovorio sa prijateljem da mi donese.

    Sat je stigao napokon...ocigledno nov i original, sa originalnim pakovanjem, ali je uzasno radio. Nekim danima bi zurio i po 10ak ili vise minuta. Odnesem kod casovnicara za kog sam po netu citao da bi trebalo da bude medju boljima u Nisu i dobijem tretman otprilike kao sto zene po filmovima dobiju kod auto-mehanicara...bez i da ga otvori da pogleda mi izvali "to ti je pokvaren najskuplji deo unutra (ne kaze koji) koji sam kosta 150e + ruke". Smorim se totalno i odem kod nekog drugog casovnicara koji kaze "a pa nista nije to, verovatno je stajao par godina, samo da ga ocistim i bice ok, kostace 1000din". To jeste pomoglo i mislio sam da je problem resen. Onda odem u USA poslovno i krene opet da se desava da zuri previse, mada ne u toj meri. Odem tamo kod nekog casovnicara u New Yorku kog preporucuju na netu kao dobrog, pogleda ga i kaze isto kao i niski majstor, da treba da mu se uradi obican servis...ali je kod njega cena 250$ Smorim se opet i sacekam da se vratim u Nis, odnesem ga opet casovnicaru koji ga je servisirao i od tada nema problema. Vremenom sam zaboravio sve te muke i zavoleo ga

    Inace je odlican sat, jednostavan, sveden dizajn, moze da se nosi uz razne kombinacije i meni je i dalje prelep.


    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	SAM_7507.jpg
Viđeno:	366
Veličina:	122,5 KB
ID:	145047
    Poslednja ispravka: bancika (19.10.2019. u 8:16)
    eee, RUS, VLADAN P and 14 others like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •