Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Novi član
    Član od
    19.6.2018.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Trazim pomoc oko kupovone sata

    Ovako, zelim uzeti neki od swiss made satova. Za oko mi je zapao jedan mode firme SWISS ALPINE MILITARY by Grovana. Zanimam me da li neko poseduje ovakav sat, preporuke ,njegove karakteristike mehanizma.
    Vidim da postoje dosta firmi koje proizvode swiss modele, pa me zanima konkretno ova. Kvalitet mehanizma (zato sto sam procitao da negde ubacuju jeftinije sklapane mehanizme). Ova model sam pronasao u Mladenovcu, u radnji koja je zvanicni dobavljac Grovana satova. Cena je 367e, a 293e za kes.

    SWISS ALPINE MILITARY Aviator Chrono 7043.9177 SAM

    SWISS ALPINE MILITARY aviator chrono 7043.9177 SAM PVD BLACK STEEL - BLACK - PVD BLACK BRACELET - Swiss made watches - SwissTime
    Priložene slike Priložene slike Trazim pomoc oko kupovone sata-swiss.jpg  
    Poslednja ispravka: VLADAN P (19.6.2018. u 21:03)

  2. #2
    Novi član
    Član od
    19.6.2018.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Trazim pomoc oko kupovone sata

    ili Roamer Rockshell mark III
    https://bomar.rs/roamer-rockshell-ma...20837-41-55-02 koji je trenutno na akciji

  3. #3
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    Druze, moj glas ide kad Roameru. U ovom swiss cudu ne znam koji mehnizam ide, u Roameru ti je Ronda proverena. Roamer ima safirni staklo za razliku od prvog i mozda najbitnija prednost nije u pvd tehnologiji radjen. Crna boja na celik nanesena pa kad je izgrebes bas ruzno izgleda. A ako zelis celicnu narukvicu za ovaj model Roamera mozes da porucis i original i eto super varijante. A i cena mu je sad bas povoljna i prihvatljiva.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    15.7.2015.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    58
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Trazim pomoc oko kupovone sata

    Osim Rockshell mark III (koji daje najvise za cenu), pogledaj jos nekoliko Roamer modela na akciji. Svi imaju solidne Ronda ili Eta mehanizme: https://bomar.rs/super-cene?sort=price_high

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •