Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 18
Like Tree24Likes

tema: Sector Oversize - R3251102055

  1. #1
    Novi član
    Član od
    23.12.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sector Oversize - R3251102055

    Zanima me vase misljenje o ovom satu. Trenutno razmisljam da kupim sat, budzet je 200e, pa kako je to malo za dobar sat, svakako mi je izgled bitan. Nisam mnogo upucen u marke, mada mi je Sector poznat, najvise zbog reklama na TVu Da li mozda imate predlog za nesto drugo sa slicnom cenom, i slicnog izgleda. Ne bih isao na manje dijagonale od ovog. Hvala

    zaboravio sam link da postavim
    BPM Satovi & Nakit. Sector muški satovi-
    Poslednja ispravka: vladas (23.12.2012. u 12:42)

  2. #2
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Sector Oversize - R3251102055

    Ih bre, za 200e mozes kupiti odlican sat! Ja bih imao par predloga, ali sad vidim da ne bi uzeo nista manje od tog precnika. Onda ti je izbor suzen na Sector i jos neke modne marke. A Citizen Nighthawk se moze naci za malo vise para, e to je sat za preporuku! Samo sto je precnik 42mm.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Sector Oversize - R3251102055

    Neka pogleda Seiko ponudu, ima svašta nešto za 200e.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  4. #4
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Sector Oversize - R3251102055

    Ne znam da li u obzir dolazi Orient Mako XL,ali znam da je to svakako dobar izbor u tom finansijskom opsegu. Dobrodosao!

  5. #5
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Sector Oversize - R3251102055

    Problematicno je naci nesto tog precnika a da je razumnog kvaliteta ili cene... Osim Sektora, pogledaj Festinu (isto na sajtu BPM-a). Mozda bi se mogao naci neki Citizen oko 46mm (potrazi OVDE ) ili vidi Lotus ( OVDE ). Mozda da bacis pogled i na OVO.
    Pozz...
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    23.12.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sector Oversize - R3251102055

    Pa sad nije nuzno da bude veci od navedenog, ali bih ipak sat vecih dimenzija. Hvala vam na brzim odgovorima, i deluje mi da niste bas za navedeni Sector, sad ja sve sto znam da je to italijanska marka valjda, e sad koji je razlog za izbegavanje? I kakav je sector u odnosu na festinu i fosil, tj kako ide nego laicko rangiranje?
    Nasao sam ovaj, simpa mi je na oko, ali nije kao sector: Citizen AT0797-01E

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Sector Oversize - R3251102055

    Daleko od toga da je Sector los,ali za taj novac mozes naci bolji sat.
    Dakle,Sector nije los.Daleko od toga.
    Fosil je klasican modni sat koji je jako popularan.
    Festina ti je Spanski brend sa sedistem u Barseloni i deo je Festina Grupe,koriste pouzdane Miyota mehanizme a izgled im je prelep.Svi mi ovde jako postujemo Festinu jer predstavlja sjajan odnos cena-kvalitet i dobijas pravi smekerski sat koji pleni izgledom i mami poglede za sasvim pristojan novac.
    Po mom misljenju Festina je jaca od Sectora.Fosil se uopste i ne moze porediti sa Festinom.
    Sto se tice Citizena sa Eco-Drive mehanizmom tu ne treba posebno trositi reci.Baterija mu traje vise godina i puni se Suncevom energijom.Citizen Eco-Drive su sjajni,sjajni satovi sa mehanizmom koji je i vise nego pouzdan.
    Citizen Eco-Drive je sat koji te nece izdati.

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Sector Oversize - R3251102055

    Ja kada bih poredio Sector, Fosil i Festinu u nekom pribliznom cenovnom rangu, rekao bih da je to sve isto. Video svojim očima na šta je ličio Sector black eagle koji je pao sa nepuna 2m visine... Takodje sam vidjao i Fossile koji ljudima traju 10 godina, i vise. Nema tu neke velike razlike. Mozda je neko pristrasniji nekom od navedenih proizvodjača, pa tu pravi razliku. Ja bih recimo pre uzeo Sector 340 (sa narandzastim bazelom) pre nego bilo koju Festinu u tom cenovnom rangu.

    Moj ti je predlog Casio, bilo koji iz EF serije

    Edifice

    Ili, da prosetas do BPM radnji, moguce je da imaju neki novogodisnji popust, tada bi mogao da ulovis i nekog Candina, koji je satina za ova tri gore pomenuta.

    BPM Satovi & Nakit. Candino satovi
    anbeast, zare and backarelli like this.

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Sector Oversize - R3251102055

    Navedeni Sector ima toliko specifičan izgled, da nije ni malo lako naći zamenu .
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Ima jedan poveliki Casio, koji sam imao prilike da vidim i stavim na ruku. Sat je veliki (malo preko 45mm) , odličnog izgleda, dobrog kvaliteta kućišta i ostalih elemenata. Narukvica je izuzetno udobna, dobra i nemoj da te odbija što je metalna. Kožni kaiš možeš nabaviti i kvalitetan za ne tako velike novce, dok metalnu nema šanse, jer je preskupa (originalna) .
    Sve u svemu, meni jedan od "best-bay" Casio satova tog diametra , u odnosu na kintu.

    Evo modela na koji sam mislio (mada ni malo ne liči na onaj Sector) ... na crnom kožnom kaišu bi fenomenalno izgledao. "Guma" bi takodje dobro legla. Dakle, ovakav model dobro podnosi sve vrste narukvica i kaiševa, zahvaljujući detaljima, ciferu , kućištu... Ovaj sat je inače u Sensu 17.000din i vredi svaki dinar !










    Nećeš ništa razumeti, ali da vidiš kako izgleda...




    RUS, vladas, sima hrabri and 6 others like this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  10. #10
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Sector Oversize - R3251102055

    Ja sam za Bakijev Casio. Ima već neko vreme kako mi je taj sat zapao za oko.
    RUS and vladas like this.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •