Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 12
Like Tree3Likes

tema: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

  1. #1
    Novi član
    Član od
    17.2.2012.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Question Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    Interesuje me da li neko moze da mi pomogne u izboru novog sata,dvoumim se izmedju tri sata a slabo se inace razumem u iste pa bi bio zahvalan ako bi mi neko pomogao!?
    U pitanju su ova tri sata: Jacques Lemans (1-1672F) i (1-1635C),i Festina (F16567-8)!
    Jacques Lemans (1-1672F) mi je favorit!
    Dobrodosla je i preporuka za neki drugi sat u ovom rangu!
    Hvala unapred!!!

  2. #2
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    899
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    Nemam ništa protiv tvog izbora, ali pošto si tražio i preporuku za nešto drugo u tom cenovnom rangu, smatram da su Citizen-i sa sledećeg linka daleko kvalitetniji. Inače u SENSE trenutno daju dobre popuste za preko 100 modela. Pogledaj tamo i SEIKO satove.
    A ako malo pročešljaš po sajtu naćićeš više tema za pomoć u kupovini satova sa kvalitetnim komentarima o modelima, mehanizmima, cenama i načinima kupovine. Budi strpljiv dok ne saznaš baš ono što bi hteo, jer za 250-300 E možeš kupiti sjajan sat, ali i napraviti promašaj, zatrčati se u neki modni brend i baciti uzalud bar pola sume...pozdrav!

    Citizen satovi
    Poslednja ispravka: umbra (18.2.2012. u 20:09)
    ...požuri polako...

  3. #3
    Novi član
    Član od
    17.2.2012.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    Hvala puno na savetu,potrudicu se da te poslusam i da malo pogledam po netu,da se malo vise informisem pre kupovine!
    Nego koji model bi mi preporucio od ova tri ponudjena,i kakvi su generalno ovi Jacques Lemans satovi znas li nesto o njima?
    Hvala jos jednom,pozz!!!

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18036
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    Nikolica,ukucaj ''Jacques Lemans '' u pretraživač ovog foruma.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #5
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    Pretrazi forum (mislim da najvise fragmenata ima u sekciji: Pristupacni satovi). Koliko sam ja nasao taj sat pokrece Miyota OS 20 quartz mehanizam (To je japanski, Citizenov mehanizam), za koji je meni svojevremeno receno da je OK u tom cenovnom rangu.

    Sto vec rece umbra, 200 - 250 evra je suma koja ti vec omogucava da pomalo i biras. Ako te zanimaju satovi, mozes naci i ponesto sa automatik mehanizmom. Imas Vostok - Europe modele u Poklon ducanu, ili neki od Seiko. Pogledaj u BMP-u Candino ili Sector. Mislim, ovo ti predlazem cisto da steknes neki uvid u ponudu. Mozda ce javiti neko od iskusnijih da ti stogod konkretnije kaze.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    17.2.2012.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    Hvala svima na pomoci!
    Valjda cu naci nesto pametno(nadam se)!
    Poslednja ispravka: nikolica bez prikolice (19.2.2012. u 2:07)

  7. #7
    Novi član
    Član od
    17.2.2012.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    I naravno,bilo bi pozeljno da mi neko iskusniji konkretno kaze sta da gledam,kad vec kupujem da kupim nesto sto zaista valja!

  8. #8
    Član Avatar korisnika bozicko
    Član od
    19.11.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    110
    Lajkovi
    144
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    Ako ne znaš šta ćeš a ti onda CITIZEN NIGHTHAWK-a, nebitno koji model. Uvek je best-buy
    Si fueris Romae, romano vivito mori, si fueris alibi vivito sicut ibi!

  9. #9
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    Nikolice, u ovom podforumu imaš baš dosta tema sa sličnim pitanjem, predlažem da pročitaš sledeću, malo svežiju:

    Svajcarski sat za 200-250 evra

    Kao što umbra reče, Citizen predstavlja dobar izbor, ali pogedaj i Swiss Military. Ako si spreman da potrošiš i malo više pogledaj i "švajcarce", Tissot i Certinu.

    Pošto je taj Jacques Lemans crni sat, možda ti bude interesatna i sledeće tema: (PVD) black satovi

    Iako znam da bi ti voleo da ga što pre kupiš, moja preporuka je da ne žuriš dok ne saznaš i ne naučiš malo više o satovima.

    Pozdrav.

  10. #10
    Novi član
    Član od
    17.2.2012.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potrebna pomoc u izboru sata. Festina, Jacques Lemanes ili nesto trece?

    Hvala jos jednom svima na savetima!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Festina, Lorus, Casio satovi - Pomoc pri izboru
    By Milan Vucinic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 16.2.2012., 10:09
  2. Pomoc pri izboru rucnog sata
    By Roleks in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 2.10.2011., 14:29
  3. Casio Edifice EF-545D-1AVEF - potrebna pomoc pri izboru
    By _boko in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.7.2011., 22:13
  4. Pomoc pri izboru sata do 200e
    By Radovan in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.3.2011., 8:04
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •