Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 21
Like Tree12Likes

tema: Pomoc u nalazenju sata

  1. #1
    Novi član
    Član od
    4.1.2013.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoc u nalazenju sata

    Drage kolege forumasi,

    Vec nekoliko dana prelistavam ovaj forum i dosta korisnih informacija sam pronasao i naucio.
    Obzirom da sam nov (citaj-amater) u svetu satova zapala su mi dva basic primerka za oko. Jedan je Fossil Fs 4358 koji vec godinu dana pokusavam da pronadjem po beogradskim radnjama bezuspesno jer je stari model, a drugi je Diesel Dz4255 koji sam pre neki dan video u jednoj radnji.

    Cena diesela je 28k, dok pretpostavljam da je fossil kada je mogao da se nadje u prodaji sigurno bio dosta jeftiniji.

    Posto mi je Fossil lepsi, i odavno ga jurim da li neko od vas ima ideju gde i kako bih mogao da ga nadjem. Na zalost fossil ga ima na svom sajtu za samo 135 dolara, ali isporucuju samo u USA.

    Takodje ukoliko bih mogao da nadjem i polovan a da je u dobrom stanju neostecen, razmislio bih o toj opciji.

    Nadam se da cete mi pomoci oko razresavanja dileme tako sto cu naci fossil

    Pozdrav, Nemanja

    Pomoc u nalazenju sata-dieseldz4255wrist.jpgPomoc u nalazenju sata-imagesca8i6dq2.jpgPomoc u nalazenju sata-slika-221133-2012-09-1348686475-velika.jpgPomoc u nalazenju sata-p1020231.jpgPomoc u nalazenju sata-slika-221133-2012-09-1348602840-velika.jpg

  2. #2
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    152
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc u nalazenju sata

    Razocaraces se kada budes procitao misljenja o ta dva "sata" na ovom forumu,ali ce manje da boli nego da ih kupis pa posle da se razocaras!
    DrAgod likes this.

  3. #3
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Pomoc u nalazenju sata

    Sto? Svako gleda da kupi ono sto mu se svidja...ali sad ako zeli samo da mu je lep na oko ok je to,ali ako zeli da mu traje i da je kvalitetan onda je bolje da pita za te pare koji bi mogao jos neki da udje u obzir...svako ce mu odgovoriti...
    anbeast and Serb like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #4
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    152
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc u nalazenju sata

    Meni zbirni naziv ta dva sata govori sve o njima (fosilno gorivo) !
    Salim se malo...
    Misic M. likes this.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    4.1.2013.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc u nalazenju sata

    Ono cime se ja vodim je cisto estetika. Ne kupujem sat koji treba da mi traje 30 godina. Jer tesko da cu tada nositi satove poput ovih. Takodje ne patim uopste od branda i nisam poput vecine ljudi kod nas da za 200 e uzmem fejk brajtling i da to nosim. Pre 6 godina sam dobio swatch koji kosta 11000 i dan danas ga nosim i super sam zadovoljan. Satovi jesu precenjeni ako mene pitate i fosil i diesel ne bi trebalo da kostaju po 250 - 300 evra. Nadam se da cete mi pomoci da nadjem fossil iako ga ne volite

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Pomoc u nalazenju sata

    naravno da cemo pomoci, ako ikako mozemo.

    evo, ja ga videh ovde:

    Fossil Men's FS4358 Black Stainless Steel Bracelet Black Analog Dial Chronograph Watch: Watches: Amazon.com

    jos je jeftiniji nego na sajtu proizvodjaca, a trebalo bi da salju i za srbiju.

    javi sta si uradio, poz!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  7. #7
    Novi član
    Član od
    4.1.2013.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc u nalazenju sata

    Nasao sam i ja ovaj na amazonu, medjutim posto nisam nikada nista narucivao online osim stvari preko kupinda, nisam bas siguran kako to funkcionise a bogami ni nesto poverljiv. Kako mogu da znam da mi nece poslati kamen u kutiji ili kopiju sata. Verujem da ovde ima dosta vas koji ste uzimali satove ovim putem pa ako moze mala pomoc?

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoc u nalazenju sata

    Amazon je izuzetno ugledna firma i ne bavi se pilićarenjem. Veći rizik su domaći voćni sajtovi za kupovinu.

    Slobodno naruči i ne boj se.
    DrAgod likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #9
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoc u nalazenju sata

    Oni su dosta ozbiljan sajt, i preko njih se poruceje roba u vrednosti od nekoliko miliona dolara, nece oni da se brukaju i rizikuju svoj dugogodisnji ugled i reputaciju, zbog jednog sata.

    Edit: Pretece me Nesa.
    DrAgod likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #10
    Novi član
    Član od
    4.1.2013.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc u nalazenju sata

    Jel ima neka tema vezano za online porucivanje konkretno preko amazona. Verujem da ima ljudi poput mene koji nikada nisu kotistili takve usluge pa bi znacilo nalo objasnjenje i podstrek.
    Platim im karticom ovu cenu 135$ i oni ga salju na kucnu adresu mi ga donese postar. I vrv garantuju da se nece izgubiti i tako to?

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •