Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 17 od ukupno 17
Like Tree5Likes

tema: Pomoc u izboru

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Pomoc u izboru

    Meto, krenuo sam da odgovorim, pa vidim da je Sky napisao sve ono što sam hteo da napišem, a pre toga je i Mario dao dobru opasku vezanu za čitljivost brojčanika.
    Sve u svemu, oba sata su dobra, nema greške ni sa jednim od njih. Izabrao bih onaj koji bolje stoji na ruci, ukoliko ikako ima mogućnosti da se sat proba uživo. Tissot satova ima kod nas na više mesta a FC prodaje zlatara Andrejević. FC je u startu skuplja marka, popust za ovaj model je odličan, dobra je prilika za kupovinu. Inače ovaj model je jedna od verzija FC 303 u kojoj se prave modeli od tipično dress satova pa sve do ovakvih, sportskih. Ukoliko izbor bude Tissot, predlažem neki od modela na metalnoj narukvici, cena im je skoro ista a neuporedivo je isplativija kupovina. Ovaj FC se, na žalost ne prodaje u verziji sa čeličnom narukvicom.

    http://www.jomashop.com/tissotprs516...=%24250-%24500

    Zaključak, presudan faktor bi mi bila estetika, oba sata su dobra kupovina.

    Pozdrav i srećno.
    Poslednja ispravka: piksi (11.1.2017. u 20:57)

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Pomoc u izboru

    Ja sam izgleda jedini kojem se vise svidja Frederik

  3. #13
    Novi član
    Član od
    10.1.2017.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc u izboru

    Hvala ti Piksi na savetu , ja zivim u Skoplju i cini mi se da su cene u radnji u Skoplju poprilicno visoke u odnosu na online kupovinu , ako su korektne cene u Beogradu mozda i kod vas da kupim.

    Sto se satova tice meni se FC iskreno vizuelno vise dopada , ali postujem savet da su mehanizam i kvalitet kucista i ostalih materijala na istom nivou a tissot je jeftiniji...tako da ne zurim mozda izadje i neka druga opcija .

  4. #14
    Član
    Član od
    2.4.2012.
    Poruke
    185
    Lajkovi
    513
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc u izboru

    Slazem se sa Piksijem, svakako treba da kupis model sa metalnom narukvicom. Ne znam da li postoji identican takav, na jomashopu imas dva slicna za skoro istu cenu, jedina razlika je sto su oba 42mm, a ne 43, mada je to, ukoliko bas ne zelis vec sat, pre prednost nego mana...

    U svakom slucaju srecno i javi rezultat.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika srdjanr
    Član od
    19.2.2014.
    Lokacija
    Deutschland- Beograd
    Poruke
    1.976
    Lajkovi
    17739
    Reputacioni uticaj
    163

    Određen forumom Re: Pomoc u izboru

    Moj glas u ovom slučaju ide Tissot-u.

    Imam ga oko 10 meseci i prezadovoljan sam sa njim. Na ruci izgleda moćno i veći nego što jeste.
    Poseduje provereni mehanizam, odličnu završnu obradu, safirno staklo i trenutno ima više nego povoljnu cenu.
    Kompletan test ovog sata možeš pročitati ovde TISSOT PRS516 Automatic.

    FC je isto tako odličan sat koji sam imao priliku da probam i voleo bih rado da ga imam u kolekciji.
    Kolega Piksi je odlično obrazložio sve argumente koji idu u prilog ovom satu, pa tu ne bih imao šta više da dodam osim da ti predložim da obavezno probaš oba modela pa da odlučiš šta je po tvojim kriterijumima bolje za tebe.

  6. #16
    Novi član
    Član od
    14.6.2016.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    24
    Lajkovi
    75
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc u izboru

    Поздрав, људи! Елем, заинтересовао сам се за један сат, запао ми за око, али немам појма какав је https://bomar.rs/pierre-lannier-automatique-317a133.Па ме сад занима какав је механизам Мијота 8n24, нпр у односу на Сеиков 7с26Ц, који имам у петици.И знам да има неки члан који обожава Немце, па исто ово питање за Цепелин и Мијота 82с5. https://bomar.rs/zeppelin-flatline-7364-3. Јесте Цепелин лепши, ал' цена ми игра улогу, није баш да имам паре

  7. #17
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    Sekula odmah da ti kazem P.Lannier izbaci iz razmisljanja I preorijentisi se na taj Zeppelin. Em je casovnicarska kuca em je sigurno bolje odradjen celokupan sat.
    Petar012 and Sekula13 like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •