Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Dalibor Knezevic

tema: Pomoc pri kupovini sata

  1. #1
    Novi član
    Član od
    26.12.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoc pri kupovini sata

    Poz,svima!
    Nisam baš neki poznavalac satova i ne razumem se baš nešto puno u njih,kao vi ovde,pa bih vas zamolio za malu pomoć.potrebno mi je vaše mišljenje i savet koji od ova dva sata da kupim.matematiku znam i onu poslovicu (ako se u nešto ne razumeš,ti gledaj cenu)što naravno,ne mora da znači uvek.zanima me vase stručno mišljenje koji je od ova dva modela isplatljivije kupiti,da tako kažem.zanimaju me isključivo ova dva sata jer nebi da plaćam kutiju u kojoj su satovi,kartice,i garancije od ne znam ni ja koliko god.kao što je slučaj sa svajcarcima.naravno,to su dobri satovi ali su prebudzene cene kada uzmemo u obzir da za puno manje para dobijemo od seika isti ako ne i veci kvalitet.primera radi seiko aut.od 200€ moze da se meri sa svajcarcima od 500€.mislim na mehanizam.a kod vecine i po obradi sata.možda samo narukvice su bolje kod svajcaraca.moje misljenje,možda gresim ali sam ja takav utisak stekao onako laicki.znači,isključivo hoću da kupim seiko jer kod njih platiš sat.opet kažem nisam totalni laik ali daleko sam od dobrog poznavalac satova.inače posedujem omega speedmaster co-axial,seiko prospex 200m limitiert, tissot prs 516,Jaguar j655,seiko solar Chronograph v175.i seiko 5 sport aut. sa kojim sam prezadovoljan.mehanizam bolji od tissota.zaboravim kada sam seika podesavao a tissota svake dve nedelje.seiko 200€ tissot 500€ otprilike cene.gore,dole.dakle,hteo bih da kupim seiko SUNO19P1 ili seiko SSC261P1 Prospex Sky.ako može neko da mi napise dobre strane kao i loše jednog i drugog sata.unapred hvala!
    Još jednom ponavljam da je to moje mišljenje da se neko ne uvredi,nisam imao nameru da polemišem jer nisam kompetetan za tu vrstu diskusije.samo sam izneo malu konstataciji iz mog malog iskustva.još jednom se zahvaljujem svima na pomoći i odgovorima,hvala.
    nele likes this.

  2. #2
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini sata

    Ajd da postavim koji link

    SSC261P1 Prospex Sky
    SSC261P1 | SKY | Prospex | SEIKO WATCH CORPORATION

    SUN019P1
    SUN019P1 | SEA | Prospex | SEIKO WATCH CORPORATION

    Meni lično je vizuelno lepši SUN019P1. O mehanizmu nema svrhe da dajem mišljenje pošto ne znam kakvi su.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini sata

    sun019 estetski mi je lepsi , on je kinetic za razliku od drugog koji je solar , oba mehanizma su ok , licno mi je kinetic zanimljiviji.pozdrav

    ps. imas lepu kolekciju , postavi nam slike da malo uzivamo , pozz

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •