Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Novi član
    Član od
    22.2.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoc pri kupovini Hamilton sata

    Postovani,

    Pozdrav svima,

    Zovem se Milan, iz Beograda sam i na neki nacim amaterski ljubitelj satova. Vec neko vreme pokusavam da dodjem do odredjenog modela sata medjutim bezuspesno. U pitanju je:

    http://www.hamiltonwatch.com/collection/khaki/aviation/pilot-auto/h64715135


    Pokusao sam da nadjem da li postoji firma u Srbiji koja se bavi distribucijom Hamilton satova, nasao Zlataru Majdanpek Laser medjutim nisam siguran da li jos uvek postoje, bar ne mogu da ih pronadjem preko interneta.


    Da li mi neko moze pomoci sa nekom korisnom informacijom na ovu temu? Da li uopste postoji distributer ovog brenda u nasoj zemlju ili ako ne, da li postoji neki "bezbolan" i siguran nacin da se dodje do ovog modela sata?

    Pozdrav

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini Hamilton sata

    Taj sat postoji na Amazonu Amazon.com: Hamilton Men's H64715135 Khaki King Pilot Black Day Date Dial Watch: Hamilton: Watches oni su siguran i pouzdan nacin kupovine, ali tu postoje dodatni troskovi prilikom kupovine u vidu carine i poreza, tako da bi najbolje bilo ako imas nekog u inostranstvu da ti sat donese. Takodje ga imas na ovom sajtu Hamilton Khaki Aviation Pilot 46mm Uhren - H64715135 - uhrinstinkt.de koji je evropski.
    Takodje da dodam da imam pomenuti sat samo na koznom kaisu vec nekih godinu ipo i prezadovoljan sam istim, tako da od mene imas sve preporuke za kupovinu
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  3. #3
    Novi član
    Član od
    22.2.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini Hamilton sata

    Zdravo Darko,

    Hvala najlepse na odgovoru i preporuci. Inace, saznao sam da u Osijeku postoji zvanicni diler, kontaktirao ih i generalno je moguce preko njih nabaviti sat. Uslov je avansna uplata od 20% i naravno, moram u Osijek po sat. Ono sto je dobro, moguc je povracaj poreza sto na ovu sumu i nije zanemarljivo. Ako ne nadjem bolju varijantu, verovatno cu poslovati sa njima.

    Pozdrav

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •