Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 22
Like Tree6Likes

tema: Certina DS Action Diver Automatic

  1. #1
    Novi član
    Član od
    5.3.2013.
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    9
    Lajkovi
    12
    Reputacioni uticaj
    0

    Smile Certina DS Action Diver Automatic

    Planiram da kupim sebi novi sat (nije ništa hitno i brzo), ali da on bude što kvalitetniji i da ima automatski mehanizam. Trenutno posedujem nekoliko satova i svi rade(Seiko 5, Fossil Arkitekt Kinetic, G-Shock GX56) i hteo bih da dodam još jedan, a za oko mi je zapala u naslovu navedena Certina.

    DS Action Diver - 3 hands | Certina

    Možete li mi reći nešto više o ovom satu (brendu, mehanizmu koji poseduje, itd.) i naravno ako imate neku preporuku za drugi brend u ovom cenovnom rangu (500 do 700 evra). nisam striktno vezan za brend, ali bih voleo da bude automatik.

    hvala i pozdrav.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Automatic

    Dobar sat,stari brend,provjerena mrcina od mehanizma(ETA 2824).
    Ako ti se sviđa- kupuj.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom

    Odlican je taj sat, brend takodje. Mehanizam je pouzdani ETA 2824. Sat posjeduje ISO sertifikat za ronilacke satove, po meni je cijena malo jaca nego sto bi mozda trebala biti, ali to je moje misljenje i svakako ne umanjuje kvalitet sata. I meni je taj sat pri vrhu liste zelja. Pored njega svidja mi se i ovaj Victorinox
    Certina DS Action Diver Automatic-v241355.jpgCertina DS Action Diver Automatic-victorinox-dive-master-500-mecha-watch.jpg

    Cijena je vrlo slicna i kvalitet je isti, mehanizam takodje.
    Nadam se da sam pomogao

    Ja sam napravio mali previd. Naime ovaj Victorinox kojeg sam postavio ima ETA 2892 a ne 2824 mehanizam koji je ipak malo bolji.Moram priznati da nisam ni ja znao nego sad vidjeh na sajtu proizvodjaca
    http://www.victorinox.com/ch/product...hanical/241561
    Poslednja ispravka: RUS (27.12.2013. u 18:25)

  4. #4
    Novi član
    Član od
    5.3.2013.
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    9
    Lajkovi
    12
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    pa meni se sviđa ova certina, ali eto hteo sam da čujem i mišljenje drugih. naravno nigde ne žurim sa kupovinom i hteo bih da vidim koje su mi još opcije, ali za sada mi je certina broj jedan.

    jeste i dobar je sat nema šta, ali ipak je dosta skuplji. upravo sam zvao radnju koja ga prodaje i taj model konkretno košta 1200 evra.
    Poslednja ispravka: RUS (27.12.2013. u 18:25)

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Automatic

    Nemoj ni lud da ga kupis kod nas u radnji, jedino ako imas mogucnost ili hoces da kupis izvani online. Mislim da ni tu Certinu ne mozes kupiti u Srbiji, ima Certina u zlatari Majdanpek ali nema taj model, osim ako ne moze da se naruci. Evo ima ga za Victorinox Swiss Army Dive Master 500m Mechanical Automatic Men's Watch - V241561: Watches: Amazon.com 530e. A tu Certinu mozes kupiti ovdje horademoda.com CERTINA DS ACTION AUTO C013.407.11.051.00 free je postarina i salju regularnom postom sa pracenjem posiljke i voljni su da napisu manju cijenu radi carine i poreza.

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Automatic

    Sam po sebi Certina je dobar brend, kvalitetan i lep. Moje misljenje je da je odnos ulozenog/dobijenog dobar-ako hoces Svajcarski sat, sa tim kvalitetom i imenom, moras dati te pare ne moze jeftinije.

    Darko, jel ima jos neki sajt sa koga se mogu poruciti Certine, ili bar pogledati?
    Bezveze bacih pogled na cenu nekoliko Orienta i Citizena, cena na ovom sajtu je za 30-40% veca nego na drugim mestima.
    Poslednja ispravka: bezbi (27.12.2013. u 21:11)

  7. #7
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Automatic

    Taj sajt je jedan od boljih za Certinu, sto se ostalih proizvodjaca na sajtu tice, nisu uopste povoljni.
    U principu znam jos za ovaj sajt, ali nisam siguran da li salju u nase krajeve. U EU salju sigurno.
    CERTINA Uhren | Die aktuelle Certina Uhrenkollektion mit Newsletter G
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Automatic

    Evo Rus napisa, ja nisam znao ni za ovaj. Bas se rijetko prodaju na online sajtovima i nema bas mnogo radnji u okruzenju koje ih drze

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Automatic

    Da bas su retki. Jedan od nacina da se nadju sajtovi jeste da se sa oficijalnog sajta udje u trag distributerima i preko email adrese izvuce ime sajta. Na taj nacin ja nadjoh 2,3 sajta ali svi su skuplji nego ovaj tvoj.

  10. #10
    Novi član
    Član od
    23.5.2009.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Automatic

    Kupio sam ga pre nekih 7-8 meseci i mogu samo da pohvalim sat. O mehanizmu ne treba mnogo pricati jer se vec sve zna. Bezel je vizuelno odlican ali se malo lakse okrece sto bas i nije za pohvalu za jednog diver-a ukoliko planiras da ronis sa njim. Ja sam ga kupio u Budimpesti i izasao me je oko 650€ bez povracaja poreza, iako je moj model sa gumenom narukvicom. U svakom slucaju neces pogresiti ako ga kupis. Evo i slika da te motivisu Certina DS Action Diver Automatic-imageuploadedbytapatalk1388250988.692271.jpg Certina DS Action Diver Automatic-imageuploadedbytapatalk1388251039.108636.jpg
    jagos, bezbi, zare and 1 others like this.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •