Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 51
Like Tree17Likes

tema: Pomoc oko kupovine prvog sata...

  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.6.2013.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoc oko kupovine prvog sata...

    Pozdrav svima. Prvo da vas pohvalim da ste jako dobri, komunikativni i da bas volite da pomognete ljudima. Na forumima drugih stvari to bas nije tako. Pomno sam ispratio 80-tak % tema i bas sam odusevljen time kako ste ljudima pomagali, ljudi su vas poslusali i na kraju su svi bili odusevljeni preporukama. Ja sam uvek voleo da imam dobar sat al je sve nekako bilo prece, ne mislim u finansijskom smislu vec u vremenskom. Da ne tupim vise nego da predjem na konkretno. Trazeci po forumu nisam naleteo na neku temu po mojim kriterijumima pa rekoh da postavim. Ovako, treba mi neki sat sa koznim kajisem, da je malo veceg gabarita prsten, po mogucstvu da bude automatic, da bude onako ozbilljan-primetan, pozeljno bi bilo da ima 2-3 tockica mada to nije presudno... Naletao sam na svasta nesto i na kraju mi je najvise zapao za oko ET0N003Y | Orient Automatic Watches & Reviews | Orient Watch USA Orient Watch Defender ET0N003Y-braon i crni. Po meni je malo lepsi braon al ni crni nije los. Posto sam ovde citao da je Orient dobra marka i da nudi maksimalno za kupljeno hteo bih da pitam kakva je ovaj konkretno sat, vredi li taj novac i ima li nesto bolje od ovoga u ovom cenovnom rangu. Napominjem daje limit najvise 500 eura. Ako imate neke predloge, komentara i sl. molim vas napisite, bice mi to od velikog znacaja. Pozdrav svima i sve najbolje!!!

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine prvog sata...

    Pozdrav i dobrodošao na forum. Evo jednog teksta o satu za prvu pomoć: Review: NEW Orient Multi-Eyes: CET0B001W

    Orient je sasvim pristojan brend. Nažalost, nemam nijedan njihov štoper da bih preneo lična iskustva, ali nadam se da će linkovani tekst pomoći, a ako neko od forumaša poseduje sat sa ovim mehanizmom, sigurno će dati i mišljenje iz prve ruke. Ukoliko te zanima još neki model, nemoj da brineš zbog kaiša, jer se lako može naći neki koji je lepši od originalnog. Kaiš nije skup, kad-tad se mora promeniti, a košta od 500-600 dinara pa naviše.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    8.6.2013.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine prvog sata...

    Hvala na odgovoru, procitao sam review. Ovako bih ja na neki fazon kao kod Fossil-a (Fossil JR1390 Nate Leather Watch - Brown: Watches: Amazon.com, Fossil JR1356 Nate Stainless Steel Watch Black: Watches: Amazon.com, Grant Chronograph Leather Watch - Brown FS4735 | FOSSIL, Machine Chronograph Leather Watch - Brown FS4732 | FOSSIL) mada nesto nisam za Fossil jer ne znam kakav im je kvalitet. Najvise bih voleo da kupim u Srbiji ukoliko je cena za malo veca nego u inostranstvu, u protivnom bih kupio ili preko neta ili bi mi neko uzeo u inostranstvu.

  4. #4
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine prvog sata...

    Dobro dosao na forum.
    Kod Fossila kvalitet nije bas za preporuku.
    Automatski hronograf neces naci za te pare(barem ne nov).
    Orient satovi su odlicni, ali njih neces naci u Srbiji.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine prvog sata...

    vrati se ti na orient pusti fosil.orient je ozbiljna firma.nisam imao sat koji ti gledas ali jesam 2-3 orienta i nemam nikakve zamerke.cak zadnji koji sam imao orient m force me je toliko prijatno iznenadio da nemam reci.sto se tice novog automatic chronograph sata to je malo skuplja stvar pogotovu da valja.to mozes kasnije dok se malo vise zagrejes za satove.
    Serb and Sir Oliver like this.

  6. #6
    Član Avatar korisnika Sir Oliver
    Član od
    30.7.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    233
    Lajkovi
    918
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine prvog sata...

    Probaj sa ova dva lepotana u tvom su cenovnom rangu do 500 jevrejcica

    Pomoc oko kupovine prvog sata...-vostok-anchar-watch-11.jpg

    Pomoc oko kupovine prvog sata...-citizen-proximity-bluetooth-watch-12.jpg
    jagos likes this.
    Halo, Bing, kako brat?

  7. #7
    Novi član
    Član od
    8.6.2013.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine prvog sata...

    Hvala svima na pomoci, svaka preporuka je dobro dosla. Sto se tice fossila nisam ni ja za tu marku jer mi nije ona bas za naki kvalitet. Dao sam samo primer na Fossilu kakav sat bih voleo da kupim. Imam dosta prijatelja u Americi, Kanadi, Nemackoj, Holandiji, Austriji, Nemackoj, Francuskoj, Rusiji i u drugim zemljama (nemam u Japanu) koji bi mi kupili nesto dobro ako nadjem. Znaci moze Ebay, Amazon, bilo sta gde se moze kupiti povoljno a dobro.

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine prvog sata...

    Orient je divan i ozbiljan brend koji pravi prelepe ali i pouzdane automatik satove.Njihov kvalitet ne dolazi u pitanje.
    Medjutim,za 500 evra mozes naci i Certinu,Tissot,mozda cak i neki Hamilton.Ne zuri.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  9. #9
    Novi član
    Član od
    8.6.2013.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine prvog sata...

    Ok, vidim da ga svi hvale. Kakav je konkretno ovaj model i da li je ok cena? Moze li preporuka od tih ostalih marki do 500 eura da je automatik i da bude onakav kakav trazim.

  10. #10
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine prvog sata...

    Ok je model. Cena isto je isto ok.
    Svakako treba da pogledas i Hamilton.
    Hamilton Watches - Automatic, Khaki Field, King, Jazzmaster, Viewmatic, Intramatic watches from Hamilton

    Nemoj zameriti, ali mislim da je mnogo lakse da ti izdvojis nekoliko modela koji ti se svidjaju, a od proizvodjaca su koji su preporuceni u ovoj temi, pa da ti mi kazemo neko misljenje o njima.
    Serb likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •