Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Prikaz rezultata 61 do 65 od ukupno 65
Like Tree28Likes

tema: Pomoc oko izbora sata do 300 evra!

  1. #61
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora sata do 300 evra!

    Ma nije greska nego mozda ja nisam procitao da si napisao da moze i vise. Evo ovako imas Victorinox satove Muški satovi - Victorinox - Poklon Dućan mozes ih pogledati uzivo,a mogu se mozda online naci jeftinije, ja imam jedan njihov sat i zadovoljan sam kvalitetom i zavrsnom obradom, mehanizam je jedan od jeftinijih ali sluzi, kvarc je u pitanju.
    Onda imas Certina satove, tissot i hamilton. Ne znam ima li negdje da pogledas uzivo Hamilton u Srbiji ali online svakako ima onih koji se uklapaju u tvoj cjenovni rang.
    Certinu koliko ja znam imas u zlatari Majdanpek ja nisam iz srb ali pisalo se pa znam, meni je ovaj model dobar horademoda.com CERTINA DS PODIUM CHRONO C001.417.16.057.01 i ovaj ima dosta bolji mehanizam ali je skuplji horademoda.com CERTINA DS PODIUM BIG SIZE CHRONO PIEL
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  2. #62
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora sata do 300 evra!

    Ako ti se svidi Victorinox neki,nemoj slucajno da kupujes u Poklon Ducanu jer blago receno deru,bolje vidi on line da kupis ili da ti neko donese ukoliko imas tu mogucnost,a Certinu mozes da pogledas na ovim adresama, tu su zlatare Majdanpek Terazije 35 i TC Merkur Karaburma - Mirijevski bulevar 18b,u tom cenovnom rangu ja bih gledao Certinu.


  3. #63
    Mlađi član
    Član od
    6.3.2014.
    Poruke
    31
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora sata do 300 evra!

    Izbalavih na ove Certineeee.Haos.Inace sto se tice onog Seika,nema nista(sto se svima svidja od onih mojih ponudjenih)54k je..a i nema ga u Sense. Odlicno taman cu Cetinu da cekiram na Terazijama.

  4. #64
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora sata do 300 evra!

    mislim da je ta radnja na terazijama zatvorena...Certinu imas u prizemlju T.C. Merkur,na Karaburmi...i svakog 16og u mesecu imas 16% popusta...pozdrav!

  5. #65
    Mlađi član
    Član od
    6.3.2014.
    Poruke
    31
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Pomoc oko izbora sata do 300 evra!

    Evo sam malo osvezenje sto se satova i prodavnica tice.Otisao sam u Merkur,tamo postoji prodavnica satova u prizemlju ali se ona trenutno renovira ili sta god,tako da trenutno tamo satova nema.Pise otvaranje uskoro,e sad koliko je to uskoro,ne znam.Ona prodavnica u Cumicevom sokacetu i u prolazu kod Kneza nije radila,malo sam zakasnio,radila je do 17h,tako da cu ovih dana videti i tamo sta ima.Video sam jos jednu prodavnicu,bas veliku u prolazu(sa Terazija se ulazi) kod Cumicevog koja direktno vodi na ovu u Cumicevom sokacetu ima veliki logo Tag Heuer-a,(obecava prodavnica) iako nisam mogao nista da vidim jer je "zablindirana" cela.

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 34567

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •