Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 27
Like Tree9Likes

tema: Pomoć pri kupovini - Ralesd

  1. #1
    Stariji član
    Član od
    19.7.2013.
    Poruke
    1.107
    Lajkovi
    9072
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Pomoć pri kupovini - Ralesd

    molim za pomoc i misljenje o ovom satu i da li je org. ili ne da li je dobra kupovina ovog sata https://www.kupujemprodajem.com/mess...upujemProdajem

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: pomoc

    Postavio si pogrešan link, verovatno ka svojim privatnim porukama. Postavi link do oglasa ili daj screenshot.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #3
    Stariji član
    Član od
    19.7.2013.
    Poruke
    1.107
    Lajkovi
    9072
    Reputacioni uticaj
    123

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: pomoc

    Teško je reći ovako, meni liči da jeste, ali moraš uporediti sa fotografijom originala, ne verujem da Wenger baš mnogo kopiraju ali sve je moguće. Najbolje bi bilo da pogledaš sat uživo, da ti otvori majstor, ti satovi koriste uglavnom Rondu, pa proveri mehanizam, i onda u principu nema greške.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  5. #5
    Stariji član
    Član od
    19.7.2013.
    Poruke
    1.107
    Lajkovi
    9072
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: pomoc

    uporedjivao sam i svuda sedonji hrono razlikuje od ovog svoda je bela kazaljka i ravna ali nasao sam i na 2-3 mesta sa ovakvom kazaljkom covek pristaje na proveru gde god hocu

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: pomoc

    Ma proveri mehanizam, kinezi stavljaju Mijota ili nekakav no name zavisno od vrste kopije i to je to...a što se tiče malih razlika, može proizvođač da menja detalje po serijama tako da ne mora biti jasan pokazatelj.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  7. #7
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini - Ralesd

    Ralesd, ovako na prvu loptu, bez guglanja, ne bih rekao da je kopija ( ali najbolje je da časovničar da sud, jer i Ice watch se kopira ) ali ono što hoću da kažem jeste da 120e koliko košta taj sat je cena po kojoj se mogu kupiti Casio Edifice satovi , novi, na čeličnoj narukvici, sa garancijom itd. Na stranu što sat iz oglasa nije vojni sat.

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini - Ralesd

    Slažem se sa Skajom, nov sat, još i Casio razmisli i o tome. Inače taj prodavac ima šarenu robu, ima i originala i kopija.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  9. #9
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini - Ralesd

    i ja sam primetio da prodavac ima neke replike, ali sam i primetio nekoliko odlicnih satova, na primer ona stowa izgleda jako lepo, ali mi je sumnjiva, zatim zenith i eterna vintage na navijanje....

  10. #10
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini - Ralesd

    Mislim da kod Stowe nije ništa sumnjivo. Vrlo očuvan primerak i solidna ( korektna ) cena.
    Evo recimo jedne tehnički iste Stowe , koliko znam prodaje je čovek koji je dosta prodavao na Limundu , cena još raste. Stowa Vintage German Winding Watch Fantastic Condition | eBay

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •