Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 74
Like Tree122Likes

tema: Pomoć pri kupovini novog sata :)

  1. #1
    Novi član
    Član od
    2.4.2021.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Pozdrav svima

    Relativno skoro sam se malo više zainteresovao za satove i otkrio strast prema istim, pa sam odlulučio sebi kupim nov sat. Budžet mi neće biti veliki, išao bih najviše do nekih 17 000 din, a po mogućstvu i manje. Prezadovoljan sam ovim forumom iako sam ga skoro otkrio i značili bi mi predlozi i saveti mnogo stručnijih od mene, koji sam za sada bukvalno laik

    Nešto sam istraživao i za sad naleteo na ova 2 sata. Jedan od njih je Ediface, pošto sam istraživajući forum na osnovu poruka mnogo stručnijih od mene skapiro da je ta serija u tom nekom cenovnom rangu verovatno i najbolji izbor. Ovaj drugi mi se isto dosta dopada, pa bih voleo da čujem njihovo poredjenje i mišljenje o istim, neke predloge, kao i način na koji mogu da ih više istražim ukoliko je moguće a verujem da jeste, a ne samo na osnovu njihovih karakteristika koje pišu na sajtovima radnji koje ih prodaju kod nas.

    Trenutno sam malo više za kupovinu sata sa metalnom narukvicom, jer takav nemam a voleo bih, ali svakako dolaze u obzir i druge opcije.

    https://bomar.rs/casio-mtd-1069d-1av

    https://bomar.rs/casio-edifice-ef-539d-1avef

    Hvala unapred

  2. #2
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27418
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Sa Casio nema greške. Pouzdan sat za male pare.
    Milos G. and Mobb Deep like this.
    Omega rules !!!

  3. #3
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Pozdrav i dobro došao . Ova dva sata su ti ok izbor za te novce. Razlika je u tome što drugi, skuplji, ima štopericu. Sa Casio satovima nećeš omašiti.



    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  4. #4
    Novi član
    Član od
    2.4.2021.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Hvala na dobrodošlici i odgovorima

    Svakako je Casio za sada najverovatnije moj budući izbor.

    Stvar je takođe u tome što ranije nisam znao bukvalno ništa u vezi satova, a sada znam bar neke najosnovnije stvari. S'tim u vezi, svoj prvi sat koji sam kupio i koji još uvek posedujem je Guess sat. Tada sam želeo da kupim neki iole kvalitetan sat u skladu s tadašnjim mogućnostima i odvojio 200 e. Stvar je u tome što mi je najviše pažnje privukao Guess sat, a mogao sam da uzmem neku kvalitetniju mašinu za isti novac, jednostavno se nisam razumeo u to. Doduše taj sat rado nosim i dalje i prezadovoljan sam pre svega zbog dizajna i nekih drugih stvari, ali mi je malo bez veze što tad nisam malo istražio i kupio nešto bolje.

    Ovaj put ne planiram da napravim istu grešku, pa me zanima da li imate neke preporuke nekih drugih brendova za novac koji sam pomenuo da sad planiram da odvojim ( 17 000 din ), čisto da pogledam još neke modele. Možda me zaseni neki drugi model koji i ovde na forumu može da se ispostavi kao kvalitetan i kao dobar izbor takođe.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11976
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Dobro nam dosao. Mobb Deep, Havoc i Prodigy... Odlican izbor satova za taj novac koji si spreman da izdvojis. Javi nam za koji model si se odlucio.
    Mobb Deep likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  6. #6
    Član
    Član od
    19.2.2021.
    Poruke
    183
    Lajkovi
    1161
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Citat Mobb Deep kaže: Pregled poruke
    Ovaj put ne planiram da napravim istu grešku, pa me zanima da li imate neke preporuke nekih drugih brendova za novac koji sam pomenuo da sad planiram da odvojim ( 17 000 din ), čisto da pogledam još neke modele. Možda me zaseni neki drugi model koji i ovde na forumu može da se ispostavi kao kvalitetan i kao dobar izbor takođe.
    Ako već nisi, pogledaj Seiko, za taj novac može da se nadju vrlo lepi primerci npr seiko 5... I ima ih dosta varijanta pa možeš I da biraš.
    Mobb Deep likes this.

  7. #7
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27418
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Takođe pogledaj i Citizen.
    eee, bokanegra, boskom and 1 others like this.
    Omega rules !!!

  8. #8
    Novi član
    Član od
    2.4.2021.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Haha Pozdrav Elvedin, Mobb Deep forever, Prodigy R.I.P.

    Pogledao sam Seiko i Citizen za ovaj novac, uglavnom se nude mala kućišta za te pare, a ja sam ovog puta za neko malo veće

    Gledao sam satove na sledećim sajtovima, pa ako neko ima predlog za još neki da ih pogledam online, preporuka je dobrodošla - satoviberic, watch.rs, boomar, bpm.
    Elvedin likes this.

  9. #9
    Član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    244
    Lajkovi
    384
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Dobrodošao na forum.
    Od priložena dva Casio sata, više mi se svidja drugi. Mislim da je kvalitetniji, robusniji (kao što voliš), a mislim i da ima kvalitetniji mehanizam od prvog. Takodje sam hteo da ti predložim Citizen satove, ali ako se cenovno ne uklapaš u budžet, onda svakako pazari drugi model Casia. Nećeš se pokajati.
    Javi se kada budeš pazario nešto.
    Mobb Deep likes this.

  10. #10
    Novi član
    Član od
    2.4.2021.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini novog sata :)

    Pozdrav ljudi Hvala na dosadašnjim savetima i na dobrodošlicama

    Ovih dana sam malo više istraživao pa bih prestavio neke druge gotivne varijante na koje sam naleteo koje su me takodje zainteresovale.

    Pre svega, naleteo sam na Festinu čiji dizajn mi je baš vrhunski i dosta interesantan, za koju bih napomenuo da je na sniženju. Ona mi je za sada najinteresantnija. Koštala je 22 000 a sad je 19 800 ( ova sa crvenim kaišem ), pa pretpostavljam zbog cene i marke da je kvalitetnija od ostalih navedenih satova koji su 50ak e jeftiniji ili više, pa bih voleo bih da čujem da li je to tako ili ne Pretpostavljam da je Festina kvalitetnija od Casia jer postoji 50ak godina duže, a kolko sam skapiro, to ima težinu u svetu horologije zar ne? Kao što sam rekao, ja sam bukvalno laik koji se tek zainteresovao za svet satova, ali sam voljan da naučim i saznam nešto novo Naravno, odnos cene i kvaliteta mi je najbitniji tj. zanima me koji je najkvalitetniji od ovih modela takođe i šta mislite da mi se najviše isplati

    Svakako moram da pre kupovine sata isprobam sve navedene satove na ruci i da ih vidim uživo zbog kompletnog utiska, to mi je vrlo bitno. Srećom, većina se nalazi na jednom mestu

    Ovde ću staviti linkove svih modela koji me interesuju, radi lakšeg pregleda.

    https://bomar.rs/casio-mtd-1069d-1av

    https://bomar.rs/casio-edifice-ef-539d-1avef

    https://www.sattrade.rs/proizvod/casio-ef-539d-1a/

    https://www.sattrade.rs/proizvod/casio-efr-556d-1a/

    https://brssatovi.rs/festina-muski-s...0376-4-rs.html

    https://www.sattrade.rs/proizvod/festina-f20330-7-2/

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •