Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 1340
Like Tree795Likes

tema: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

Threaded View

  1. #11
    Mlađi član
    Član od
    24.6.2012.
    Poruke
    47
    Lajkovi
    89
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Jedan blam koji retko spominjem,ali ajde.Pre neku godinu na putu ka Sapcu covek stopira.Stanem,udje on,mrljavi nesto izgledao mi kao azilant maltene.Poce on na engleskom,nema leba da jede porodica ovo ono,ima samo zlatan prsten pa bi ga dao za jednu crvenu,kaze cisto zlato.Ja gledam pecate ima sve premisljam se ocu necu,laik, i dam mu.Doso kuci,odma kod zlatara,on ga malo zagreba i uzorak stavi u kiselinu,kaze falsifikat ali jako kvalitetan.Osecao sam se kao Smoki pred Cuburcem u Jaguarovom skoku,onako da mi neko odfikari moju i stavi magarecu glavu, ne bih se bunio u tom trenutku..Volim alat,ali kad sam video kopije Makita velike brusilice(original kod kuce) i plavi Bosch pneumatske busilice na vasaru u Rumi za 100e(kasnije saznao da su kopije),malo mi falilo da kliknem,srecom nisam( a mislio za sebe da sam bas verziran),na oko Bosch 100% original,makita 95%.Od tad skapirah da nema svetog grala,samo debeli znoj i prodavnica(volim nove stvari),specijalizovana,a i koji ce mi jeftin high-end sat i dzip kad nemam para da ih odrzavam.
    Poslednja ispravka: teodorica (2.5.2017. u 20:19)

Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini ručnog sata...
    By Corsair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 17.10.2013., 19:42
  2. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 24.6.2013., 7:54
  3. Da li je ovo Breitling replika sata ??
    By profa in forum Breitling
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 6.10.2011., 23:16
  4. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •