OK slazem se sa nekim stvarima i upravu si. Ali da ne bi trosio vreme (posebno oni koji se slabije razumeju), postavis sliku doticnog sata i dobijes odgovor. Kao sto je i vise puta receno , prilikom procene vrednosti sata i procene originalnosti, clanovi koji odgovore ne trebaju da se uzimaju zdravo za gotovo, malo se i sam pomucis , kad mogu ja mogu i svi drugi. Ipak ne mozemo mi da kupujemo satove umesto drugih , najbolje bi bilo da ja i ti odnesemo sat kod casovnicara , a on da ga kupi (kad kazem on mislim na nekog ko pita) A i to ako nema kutiju papire itd, pa necu da ga kupim ako nije kao iz oglasa. Ovo sto kazes da moze da se protumaci da je prodavac prevarant je tacno, ali objektivno gledano procene na forumu su bar u 95 posto slucajeva bile tacne. I dva puta kada je bilo nedoumica i losih procena , odma se neko javio sa objasnjenjem i kontra stavom, evo i uvom slucaju (tako je bilo i za onu omegu kvarcnu ako se secate). U svakom slucaju , odete kod casvnicara i resena stvar, bar ja tako radim