Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By mihajlons

tema: NEWBIE - Sinn U1 ili U50

  1. #1
    Novi član
    Član od
    29.9.2021.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom NEWBIE - Sinn U1 ili U50

    Pozdrav svima,

    obraca vam se neko ko nije ljubitelj satova, neko ko ne zna apsolutno nista o istim, neko ko je jedino na ruci nosio Apple watch, medjuti cudnim putevima interneta naleteo sam na Sinn U50 a zatim posle malog njuskanja i na Sinn U1.

    Ne znam zasto, ali ovo je najlepsi sat koji sam video u zivotu i iz nekog razloga sam resio da ga kupim. Iskreno me ne interesuje da li je ovaj sat dobar odnos cena/kvalitet. Da li gubi vrednost ili ne. Da li je ovo ili ono. Meni je zapao za oko, i mislim da je to najbitnije... Nadam se da ne gresim

    Tu nastaje moj problem, jedino u srbiji sto sam nasao je U1 na kupujem prodajem:

    https://www.kupujemprodajem.com/naki..._id=1444788435

    Ali kao sto rekoh nemam apsolutno nikakvo iskustvo sa ikakvom kupovinom satova. Dakle, da li je ovo za pocetak original, da li se uopste Sinn prave replike?Mozda je ovaj prodavac sa KP clan ovog foruma? Sta trebam da gledam? Gde bih jos u srbiji uopste mogao potraziti Sinn satove? Ne bezim od toga da bude nov niti polovan.

    Hvala unapred za bilo kakav savet ili pomoc.

  2. #2
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: NEWBIE - Sinn U1 ili U50

    Dobrodošao

    U Srbiji jedino preko oglasa možeš da ga uzmeš. Za ovaj mislim da jeste original, ali nemoj me držati za reč.

    U poslednjih nekoliko godina cene su im otišle uzbrdo, nov je, trenutno, 2200 sa metalnom narukvicom.

    Ne znam šta da ti kažem, po meni ovaj iz oglasa ima previsoku cenu. Koje je godine kupljen? Da li je rađen servis? Da li je vreme za servis?

    I da, ako mene pitaš - U1 . Doduše, ja to gledam iz moje perspektive, imam veliki zglob. Probao sam U1 pre par godina na nekom okupljanju, iskreno, nosi se manje od deklarisanih 44mm

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  3. #3
    Novi član
    Član od
    29.9.2021.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: NEWBIE - Sinn U1 ili U50

    Pozdrav i hvala na dobrodoslici.

    Satovima se radi servis? Svaki dan nesto novo naucis Nemam odgovor ni na jedno tvoje pitanje... Ali saznacu u svakom slucaju.

    Pogledacu opciju i narucivanja novog, ali iskreno nesto nemam bas lepa iskustva sa nasom carinom. Mozda da ga narucim na neku EU adresu kod poznanika pa da odem po njega...

    U svakom slucaju cu jos malo da istrazim...

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6404
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: NEWBIE - Sinn U1 ili U50

    Kao ponosni vlasnik Sinna, preporucujem da prvo probas sat na ruci, proveris originalnost kod casovnicara i ako se kockice poklope, uzivas u jako kvalitetnom nemackom satu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    eee likes this.

  5. #5
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: NEWBIE - Sinn U1 ili U50

    Ako naručiš nov, ocariniće ga 100% ali će Sinn da ti skine nemački porez

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •