Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
Like Tree4Likes

tema: Nemacka trilema

  1. #11
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    ja ipak ne bih tek tako otpisao IWC, on u taj cenovni rang ugradjuje ETA mehanizme, ali one najbolje, ja licno bih uzeo pre IWC pilot ili aquatimer (njega nisi spomenuo, mozda ga nisi ni video) nego Sinn slicne cene, ali tebe pilot ne radi tako da on otpada, portofino mozes uzeti za 2.500, sa popustom i odbitkom poreza u inostranstvu, to je najniza cena, mada moze mnogo skuplje da ti izadje, zavisi od carinika , Sinn koji je tegimentiran ce izgledati i posle nekoliko godina upotrebe kao nov, Sinn ugradjuje i selitu u svoje satove, nije uvek ETA, po kom sablonu ne znam jos uvek, negde pise ETA, negde selita...e sad ja sam razmisljao, ako kupis Sinn i zelis da ti on dugooooo godina izgleda kao nov, nisam siguran da li se tegimentirano kuciste moze polirati kad se posle godina upotrebe ipak osteti, da li Sinn radi restauracije svojih satova i kompletna ciscenja, verujem da radi, pa tako obicno celicno kuciste mozes ispolirati, sat poslati u manufakturu i na kraju sat i dalje izgleda kao nov, IWC je tu, sto se tice postprodaje veoma uredan, ne bi ni bio inace tako cenjen

    a uvek mozes poslati mejl Sinn-u ako te nesto dodatno interesuje, Sinn je odlican brend, nije prepoznatljiv poput Breitlinga ili Omege, ali je itekako cenjen medju poznavaocima satova, ja imam u planu, vec neko duze vreme, nazalost, da kupim sat koji bi mi trajao dugo i koji ne bi bio jeftin i bitna stavka mi je bila postprodaja, zato ti napisah da obratis paznju i na nju
    Poslednja ispravka: RUS (24.7.2013. u 13:15) Razlog: Spojene poruke

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Nemacka trilema

    Ma dobro, neka kupi čovek šta mu se sviđa. Meni je vizuelno Damasko najlepši, ali bih pre kupio Sinn. Inače za te novce do sada je Omega vladala ali su poskupeli u zadnje vreme...
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Nemacka trilema

    Medju ova tri proizvodjaca bi se svakako odlucio za Sinn.

  4. #14
    Novi član
    Član od
    27.11.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nemacka trilema

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    ja ipak ne bih tek tako otpisao IWC, on u taj cenovni rang ugradjuje ETA mehanizme, ali one najbolje, ja licno bih uzeo pre IWC pilot ili aquatimer (njega nisi spomenuo, mozda ga nisi ni video) nego Sinn slicne cene, ali tebe pilot ne radi tako da on otpada, portofino mozes uzeti za 2.500, sa popustom i odbitkom poreza u inostranstvu, to je najniza cena, mada moze mnogo skuplje da ti izadje, zavisi od carinika
    Koliko sam video, i Sinn ugradjuje samo najbolje od ETA-e.
    Pregledao sam sve modele svih znacajnijih proizvodjaca (imam i 10-15 kataloga), nije los Aquatimer, ali su mi ova 3 lepsa Voleo bih inace da naletim na Portofina za te pare, ali ono sto sam ja pregledao, sve je preko toga

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    Sinn koji je tegimentiran ce izgledati i posle nekoliko godina upotrebe kao nov, Sinn ugradjuje i selitu u svoje satove, nije uvek ETA, po kom sablonu ne znam jos uvek, negde pise ETA, negde selita...e sad ja sam razmisljao, ako kupis Sinn i zelis da ti on dugooooo godina izgleda kao nov, nisam siguran da li se tegimentirano kuciste moze polirati kad se posle godina upotrebe ipak osteti, da li Sinn radi restauracije svojih satova i kompletna ciscenja, verujem da radi, pa tako obicno celicno kuciste mozes ispolirati, sat poslati u manufakturu i na kraju sat i dalje izgleda kao nov, IWC je tu, sto se tice postprodaje veoma uredan, ne bi ni bio inace tako cenjen
    Selitu mislim da su sad poceli prvo da stavljaju u pilotsku 600 i 700 seriju, 103-ka do daljnjeg ide po starom.
    Sto se tice tegimentacije i poliranja, to sam i ja razmisljao, dobro si primetio. Ima i onaj video sa U1, gde je covek uporedio jedan primerak od pre 7 godina i novi, i izgledaju skoro isto. Znam da bih verovatno sa tegimentacijom izgubio mogucnost poliranja, ali nista ne kosta da ih pitam da li se nesto moze eventualno uciniti po tom pitanju.

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    a uvek mozes poslati mejl Sinn-u ako te nesto dodatno interesuje, Sinn je odlican brend, nije prepoznatljiv poput Breitlinga ili Omege, ali je itekako cenjen medju poznavaocima satova, ja imam u planu, vec neko duze vreme, nazalost, da kupim sat koji bi mi trajao dugo i koji ne bi bio jeftin i bitna stavka mi je bila postprodaja, zato ti napisah da obratis paznju i na nju
    Bas tako. Ja inace Sinn vidim kao Volvo medju satovima - pouzdan, sjajno napravljen, a opet ne toliko upadljiv i na meti kao nemci ili japanci

  5. #15
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Nemacka trilema

    Ja te u potpunosti razumem, zato sto sam i ja manje vise takav. Ako si se toliko zagrejao za Sinn i ako ce on da te zadovolji, uzmi ga, pa makar on bio i najlosiji sat(a nije sigurno).

    Dzaba ti i mnogo bolji sat, ako ti neces biti zadovoljan njime.
    Poslednja ispravka: RUS (24.7.2013. u 15:08)
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •