Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 12 od ukupno 12
Like Tree5Likes

tema: Muški sat za matorog - Pomoć

  1. #11
    Novi član
    Član od
    26.9.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Muški sat za matorog - Pomoć

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    ^Ne postoji distributer Tourby satova kod nas.
    Znači u nemačke ?
    Minhen ? jedino mesto u evropi gde bi mogao zanoćiti i imati zašto da odem je salzburg.. ?

    Ima li još nekih skeleton satova ?

  2. #12
    Mlađi član Avatar korisnika prowler13
    Član od
    7.4.2014.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Muški sat za matorog - Pomoć

    Ja bi Tourby-ja preskocii. .. Negde sam citao da uzimaju da li Unitas obican mehanizam ili tako nesto... U svakom slucaju nista posebno, a moras da sw cimas oko kupovine. Mozes pogledati Tissot T-complication, ako hoces svajcarca. Po meni, najbolji izbor, za skeleton u tom cenovnom rangu je Orient star skeleton. Automatic, 50h reserva, power reserve indikator, in-house mehanizam. To ti je pridruznica Seiko satova poznata po pristupacnim dress satovima sa solidnim mehanizmima. Imas full skeleton, a ima i open heart model... Cak mislim da je neko na forumu i uzeo takav? To ti je samo s prednje strane na ciferblatu rupa ostavljena da se vidi malo mehanizam. Nisu neki Breguet mehanizmi u njima, ali su pristojno dekorisani, a cak mislim da su i neki delovi od bakra, pa fino deluju. Pogledaj na forumu ko je uzeo Orienta pa vidi odakle je nabavio, s obzirom da kod nas nema ovlascen diler. A za Tissot-a imas uvoznika, pa zovi i pitaj za dostupnost ako ti se svidja...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •