Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 32
Like Tree6Likes

tema: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Roamer je za 2 klase bolji od Hanove,iako imaju za oko lepe satove.
    Sto se tice tog Roamera koji si postavio,predstavlja sasvim dobru kupovinu.Necu ti predlagati neke automatike ili kvarcase da te ne bih mozda zbunio zato sto ovaj je ovaj Roamer stvarno pouzdan sa Rondom koju poseduje i godinama ce te verno sluziti.
    A sto se tice da li ti velicina sata odgovara,tu ne znam sta da ti kazem pametno.Sve je to individualno i zavisi od velicine zgloba.
    Inace,u rangu Roamera od Swiss made satova su ti Tissot,Victorinox i Certina,tako da baci oko i na njih cisto da vidis ponudu.
    Poslednja ispravka: Zenith (22.2.2013. u 14:01)
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Rus je odgovorio za pvd i to samo potpisujem. Ovaj plavi Roamer bih i ja izabrao.
    Za 330€ ovo je dooobar sat sa dobrim mehanizmom,mada sam mehanizam košta 35$ što nije loše jer možeš odmah za male pare uzeti rezervni i miran si za života!
    Rondu inače koristi i TagHeuer.
    Da sam na tvom mjestu dalje ne bih tražio.
    Zenith likes this.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Apsolutno se slazem.Zato i nisam hteo da decku preporucujem neke satove.Predivan Roamer. ^_^
    Inace,da ne bi smo zbunili coveka treba da zna da sam mehanizam nikako ne cini ceo sat.Ima tu jos mnogo aspekata.
    Da se ne bi zbunio oko tih 35$. Najbitnije da je ta Ronda pouzdana i dokazana.
    HADzI DALIBOR likes this.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Pa da, kvarcni mehanizmi su u načelu dosta jeftiniji, razlog...ugavnom se rade masovno, na štampanoj ploči, potpuno mašinski.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  5. #15
    Novi član
    Član od
    14.4.2009.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Pa gde mislite da je taj PVD onda, na kućištu? I o kakvom se premazu radi uopšte? MA slobodno možete da date neki predlog, voleo bih da čujem Što se tiče veličine, probao sam par manjih i ne stoje uopšte, na žalost..
    Ko kod nas prodaje Victorinox i Certinu, njih nisam video? Video sam ovaj BPM Satovi & Nakit. Candino muški satovi Sport kolekcija-C4429/E i super je, ali mu narukvica loša..

  6. #16
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Konkretno taj model nema PVD premaz, to su stavili zbog nekih drugih modela iz te serije.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Citat mladenmil kaže: Pregled poruke
    Ko kod nas prodaje Victorinox i Certinu, njih nisam video?.
    U Srbiji nema ovlascenog distributera za ove brendove.Jedino preko neta da narucis sa nekog pouzdanog sajta.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  8. #18
    Novi član
    Član od
    14.4.2009.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Aha, skontao, zbog crnih.. A jeste sigurni da ova dva tanja članka na narukvici nisu niklovani, nego polirani samo? Video sam sad par Certina u Berić satovi, skuplji su dosta.. Ja bih najradije neki Steinhart, ali mi je cimanje sa naručivanjem i isporukom, a i opet bi bila kupovina na slepo, što ne bih zbog veličine.. Mada je i ovaj Roamer prilično lep.. Prvo sam video crni koji je dobar skroz, ali onda video i plavi koji se presijava i menja nijanse u zavisnosti od svetla i ugla
    Poslednja ispravka: mladenmil (22.2.2013. u 15:28)

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Da, taj Candino zaista super izgleda, i slažem se da mu je narukvica najslabija karika. Najvise zamerki ja stavljam na vrlo malo prostora ostavljenog za podesavanje dužine narukvice, mada ni kvalitetom nije nesto... Evo par mojih zapažanja vezanih za taj model

    Na prvi pogled: Candino C4429/E

    Taj Roamer koji si izdvojio je prelep sat, i što reče Hadzi, ja ne bih tražio dalje ukoliko ti se dopada. E sada, nemoj ni od njega da očekuješ neko čudo od narukvice...

  10. #20
    Novi član
    Član od
    14.4.2009.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Одг: Kvarc na metalnoj narukvici do 300 evra

    Te narukvice izgleda svuda slava karika.. Osim na Vostok rocket N1, al mu je cena 45000.. A šta mislite o iluminaciji na ovom Roameru?

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •