Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Neško

tema: Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

    Deda mi obecava da mi kupi neki glupi satic a ja imam ideju da mu dam pare i on malko da mi doda pa da mi tamo pazari nekog Svajcarca. Sta mislite da li je jedan Fortis jeftini kod nas ili u Svajcarskoj?

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

    Kod nas je Fortis najeftiniji. Ako kupujes u svajcarskoj reci dedi da obidje casovnicarske radnje, oni imaju prodaju polovnih jako dobro ocuvanih satova kao i novih modela!
    Koliko para odvajate za sat? Kod njih se nalaze dosta dobrih brendova kojih nema kod nas.
    Pogledaj Zeno satove, ako zelis podjednako dobre pilote nalik Fortisu, MAURICE DE MAURIAC // SWISS WATCHES // HOME.



  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

    Pa morao bi nesto najjeftinije nekog FLIEGERA, sa Etom 2836...on bi nam se uklopio u budzet. Sta mislis da li bi tamo jeftiniji bio kod nas je 570e?
    Jel poznat nekome neki svajcarski sajt koji se bavi online prodajom, da vidim cene?

  4. #4
    Novi član
    Član od
    30.10.2009.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

    Ako je deka u Cirihu mogu ti dati adrese tri časovničarske radnje gde se prodaju relativno povoljno polovni satovi u odličnom stanju(u Švajcarskoj nema ništa povoljno).Mislim da su novi satovi u Švajcarskoj najskuplji u Evropi.
    Poslednja ispravka: Neško (27.11.2011. u 18:41) Razlog: gramatika
    ANGEL II likes this.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

    Ja nemam takvih sajtova. Meni je previse za Fliegera 560€, nebi nikada dao te pare za taj sat! Pre bih narucio jeftiniju varijantu koja je i organinalnijeg izgleda B-Uhr satova, Steinhart Fliegeruhren - Steinhart Watches - exklusive Uhren f�r Liebhaber, ili Aristo, Arhimede, Laco prvenstveno Laco imas modele koji su jos jeftiniji sa Miyota mehanizmom ako to volis.

    Ovo sto ti Nesko kaze je ziva istina, svajcarcima su online prodavnice dosta spustile cenu satova, dosta su skuplji modeli kod njih nego li na nekim shop.ovima ili aukcijama!
    Kod nas su Fortisi jedino najpristupacniji nego bilo gde u svetu, najskuplji su u Engleskoj ako se ne varam!

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

    Ok drustvo hvala na informacijama. Pa i ja sam razmisljao o Steinhartu ali deda se ponudio i ja onda mu ja ponudio da platimo po pola neki sat...e pa sad ako uzmem neki jeftiniji manje cu da dam ja para ali manje ce i deda tako da sto ja vise dam vise cu da dobijem pa bih zato jurio to tamo. Sto se tice Fortisa pre bih uzeo nesto sa 2836 day/date... malko sam se oladio od tih pravih pilota. Nije mi deda u Cirihu i najverovatnije da bi uzeo nesto u gradu gde on zivi ako bi uspeo nesto da nadje, ne bih da ga opterecujem da putuje. To je upravo i problem jer on iz fotelje gleda neke kataloge sa nekim "saticima" koje ja nebih nosio pa moram da mu nadjen neki saj pa da naruci preko njega.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

    Neka obidje te radnje, nalaze se i Tissot satovi sa 7750 mehanizmom ili oni PR (jos nesto pa oznaka 515) koliko se secam on ima 2834-2.
    Moj ti je savet ako gledas fortisa sa 2836, gledaj samo Marinemaster ili te Fliegere kad nalete kod nas za 200-250€, Steinhard mozes naruciti i kod dede na kucnu adresu!

    Skoro uvek postoje prodajna mesta gradova gde se brendovi prodaju, nisu uvek zastupnici samo istog brenda vec imaju sirok asortiman robe, mozda ce ti to pomoci da pronadjes neke radnje?

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

    Ne bih Tisota jer bi novog a 7750 nece da udje u moj budzet. Nece nesto da nalete cekam ja nista mora deka da trazi tamo prodavnice opet mi je to najsigurnije hvala.

  9. #9
    Novi član
    Član od
    12.11.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Svajcarsca u Svajcarskoj?

    Da li se isplati kupovati sat u svajcarskoj ? Planirao sam da kupim neki casio do 200 evra ovde,ali sestra ide u svajcarsku u lozanu pa sam mislio da je mozda jeftinije tamo kupiti neki svajcarski sto su kod nas 250-300

Slične teme

  1. Kupovina sata
    By banja in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 26.12.2010., 19:26
  2. Kupovina sata za oko 40000 din.
    By Petar Cvijic in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.12.2010., 12:11
  3. Kupovina sata
    By Aleksandar S in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.11.2010., 15:32
  4. Sector 880 - kupovina da ili ne
    By Sector in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 31.5.2010., 16:46
  5. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •