Strana 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 99
Like Tree62Likes

tema: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

  1. #21
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    ckvrlj i ja tako mislim, želeo sam taj Roamer još pre 10-tak godina, evo sada mi se pružila prilika da kupim nov, a mislio sam, pošto je stara serija, da ga nikada više neću naći- uzimam pa šta bude!
    Garantovano je SEIKO G15J1 dosta bolji, ali nisam ga uživo ni video ni probao- mislim da za njegovu kupovinu još ima vremena!
    Pozdrav!

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ne znam sto se opterecujes oznakom J i K.
    Razlika je samo na papiru.Apsolutno nema razlike izmedju njih.Bitna je kontrola kvaliteta koja je,cvrsto verujem,ista i kod Seiko satova sa oznakom J i sa oznakom K.
    Ako kupujes neki sat preko 400 e,uvek sam za to da dodas jos 50-60 e za FedEx.
    Ne gubis puno a dobijas mnogo jer ti sat bukvalno odmah stize za 2-3 dana.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Citat kvladan kaže: Pregled poruke
    Serb, ja se slažem sa tobom, kako nema razlika između J i K kada na J na ciferu lepo piše "MADE IN JAPAN" !
    J verzijama je drugi jezik za dan arapski tako da to samo oznacava trziste za koje su namenjeni. Ima negde na forumu i mail koji je stigao od Seika i koji kaze to isto. A i bolje je da nabavis bilo koju verziju posto ovako na prazno mozes da teoretises u beskonacnost.
    skydrummer likes this.

  4. #24
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    U pravu ste, dosta je teoretisanja, a pošto sam G15K1 ili G15J1- APSOLUTNO SVEJEDNO kako ga rekao, video samo na slikama a u Nišu ih nema, završavam ovu temu i KUPUJEM ONO ŠTO SAM STAVIO NA RUKU I VIDEO KAKO MI STOJI- ROAMER POWER 8 !
    Hvala svima i bar ste mi razjasnili neke pojmove- nevereovatno J i K- i meni je postalo dosadno !!!

    P.S. Ne znam kako bih Nemce ubedili u to jer na njihovim forumima preporučuju isključivo sa oznakom J - verovatno nema ko da im objasni da razlike nema- sem u ceni i natpisa "made in Japan" !
    Hvala svima na pomoći!

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Sreća pa nismo Nijemci!
    Naš forum je mali i lokalni ali imamo gomilu informacija na njemu,a imamo i solidan broj članova koji ga konstantno dopunjuju. Tako,ako nešto nije poznato,potrudimo se da to saznamo u najkraćem mogućem roku(ponekad to izgleda kao da se takmičimo).
    vladas and VLADAN P like this.

  6. #26
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Dalibore, 100% si u pravu!!!
    Pozdrav!

  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ima nešto što se zove "merak", a to nije opipljivo, a vrlo često ni objašnjivo E, upravo to je razlog zbog kojeg uvek doplatim 20 - 30 novčanih jedinica za to "made in japan"
    vladas, Larosa and No42 like this.

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Respekt! Merak je nama svojstvena osobina!
    vladas likes this.

  9. #29
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    23 je sve lepo objasnio.To je samo do meraka i to je to.Neka pise ''Made in Japan" i nek' ide zivot!
    Ponavljam,kontrola kvaliteta je najbitnija.
    Ma pusti Nemce.Bolji smo mi od njih.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  10. #30
    Novi član
    Član od
    18.1.2015.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    3
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Evo citav dan sam proveo iscitavajuci teme i pomalo mi se vec vrti u glavi. Dosada sam satove kupovao stihijski i neplanirano. Tako da imam u latici svega od swatcha, casia, kineza, engleza itd.

    Odlucio sam sebe uskoro pocastiti SEIKOM, a definitivno je to model SKX007J1, koji se nudi na creationwatches sajtu.

    Naravno da moram prije toga zavrsiti jednu malu obavezu prema bratu jer on definitivno hoce samo LUMINOX 3901.

    Tako da poslije njega odmah rjesavam sebe sto prije nadam se.

Strana 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •