Strana 6 od 21 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 201
Like Tree99Likes

tema: Kupovina Orient satova

  1. #51
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    Ja sam narucivao, nisam probao da ih pitam da stave manji iznos, mada mislim da ne bi ni pristali. Ali, ne kosta da pitas .

    U rf banci provizija je 1500+ 1000 neki troskovi te druge banke. Uglavnom 2500

  2. #52
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    E, hvala na brzim odgovorima. Sam sam sebi smesan. Umesto da prvo uradim ''domaci'', da na tenane pretrazim ovih zilion tema glede Orienta, da prospartam po domacim berzama pa da onda ovde spamujem - ja sve radim ''real time'', u jednom tabu jedno, u drugom drugo...Sad kontaktirah jednog prodavca sa ovdasnje berze, verovatno cu ipak uzeti crni ili plavi Deep posto njih ima u ponudi, a jednostavnije mi je nego da se bakcem sa bankama i narucivanjem (cena otprilike dodje na isto).
    Jeste Ray lepsi (bar na slikama) ali mi znaci da uglavim i drugi satic u budzet koji posedujem.... Aj' jos jednom hvala pa javljam sta sam napravio..
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  3. #53
    Novi član
    Član od
    29.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    22
    Lajkovi
    76
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    U Intesi......

  4. #54
    Novi član
    Član od
    28.10.2009.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    Jedno vreme, mada me to još i sada drži, sam bio strašno zagrejan za ovaj model

    Kupovina Orient satova-fem7c001b-1_1.jpg

    FEM7C001B | Orient Automatic Watches & Reviews | Orient Watch USA

    Čak sam bio i na pola naručivanja preko nemačkog orientuhren.de kad sam naleteo na sledeću diskusiju ovde:


    PVD Coating Wearing Off After A Single Day of Wear!

    http://i.imgur.com/R0KnT.jpg

    http://i.imgur.com/tTEJH.jpg

    http://forums.watchuseek.com/attachm...wear-r0knt.jpg


    U kojoj se diskutuje o kvalitetu samog nanošenja PVD-a i kako je to sebi mogao da dozvoli Orient da posle samo jednog dana nošenja budu ovakva oštećenja.

    Ovaj sat je IP Coating iliti PVD coating, ima tema i na forumu (PVD) black satovi
    o PVD-u, ali očigledno je da je ovde to loše uradjeno, sad da li je to izdvojen slučaj samo kod ovog primerka ili je to deo poslovne politike Orient-a da uštedi na PVD-u pa da bude ipak konkurentan na tržištu u tom cenovnom rangu ne znam, ali sam se malo razočarao jer mi je Orient koji je deo Seiko grupacije prilično pouzdan brend i baš sam se nameračio na njega.

    Želeo bih da čujem i vaše mišljenje konkretno o ovom satu i ovom problemu sa PVD-om, sat je barem za mene neki kompromis izmedju klasičnog i sportskog izgleda. Ili pak neki vaš predlog, možda nešto i ispadne od Orienta, kasnije bi sigurno stavio i kožni kaiš.

    Vidim da ga ima i na našim berzama, čak se sa njim nudi i NATO kaiš u paketu...

  5. #55
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    Obzirom da sam amater,a da sebe želim da počastim satom-odlučio sam se da vas kontaktiram,pošto sam pročitao da imate iskustva priliko naručivanja satova putem interneta. Video sam par mekih modela koji se prodaju u Rusiji,a našao sam i jednu radnju u Hrvatskoj(i čekam njihov odgovor u vezi pojedinih modela).
    > Moji favoriti su:
    >
    > http://www.watchonline.ru/shop/Magazin-chasov/Orient/Myjskie-Orient/Retrograde/Orient-CUU05002S
    >
    http://tlgwatch.ru/catalog/tt0u004b

    http://tlgwatch.ru/catalog/tt0v003b


    > Interesuje me Vaše mišljenje o odnosu cena/kvalitet i koliko bi me koštalo ukoliko bih ga naručio putem interneta. Takođe,voleo bih da čujem i Vaše preporuke po pitanju ruskih satova u ovom opsegu cena. Video sam da su "Orion" poprilično prisutpačni,ali nisam pročitao pozitivne kritike po pitanju tog brenda. Takodje,slusam sve sugestije po pitanju bilo kojih brendova. Koji su ya iybegavanje,a koji ya preporuku do 150eura
    Poslednja ispravka: gdin Branko (21.2.2012. u 16:16)

  6. #56
    Novi član
    Član od
    8.2.2012.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    21
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    Nabasah na ovaj sajt www.schoeneuhren.de
    Neka iskustva?
    Ova dva izgledaju fantastično
    Kupovina Orient satova-6222-cdh00002b0-2.jpgKupovina Orient satova-2177-cftab003t0-2.jpg

  7. #57
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    Dobro dosao! Orient je za preporuku. Jako dobar kvalitet za dat novac. Koliko ja znam, lljudi sa foruma su kupovali ovde:www.orientuhren.de orient automatic watch diver automatikuhren taucheruhren deep i bilo je OK. Za tvoj link, ne znam. Nadam se da ce se javiti neko sa licnim iskustvom. Pozdrav!
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  8. #58
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    poz,ja sam nedavno nabavio limit seriju orienta i ekstra sa zadovoljan,nećeš pogrešiti ako uzmeš bilo koji model...evo slike mog orienta...

    Kupovina Orient satova-orient-limit-009.jpgKupovina Orient satova-orient-limit-013.jpgKupovina Orient satova-orient-limit-020.jpg
    Poslednja ispravka: lemi (10.3.2012. u 3:36)
    igor bg, vlajo, Volkec and 1 others like this.

  9. #59
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    Prelep je Lemi..i ja ga merkam vec duze vreme..

    next year at this time I'll be a millionaire




  10. #60
    Novi član
    Član od
    8.2.2012.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    21
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Orient satova

    Hvala puno. Lemi, sat stvarno izgleda dobrooo!!!

Strana 6 od 21 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52
  2. Orient CFM00001S - kupovina
    By eee in forum Japanski satovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 1.8.2009., 16:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •