Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od ukupno 18
Like Tree3Likes

tema: Kupnja sata do 100€

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Kupnja sata do 100€

    Orient Bambino i Seiko Lord SPC239P1 su različiti satovi u svakom pogledu.
    Prvi je dres sat , automatik,kožni kaiš, prečnika 40 mm.
    Seiko je sportski sat ,kvarcni .metalna narukvica prečnika 44 mm.

    Većini nas se sviđaju različiti satovi i uglavnom ih imamo više različitih vrsta.
    Ipak trebalo bi da jasnije formulišeš želju za ovu kupovinu.
    Probaj u radnji različite modele da vidiš kako ti stoje.

    Čitajući tvoj prvi post reklo bi se da će ti Bambino više odgovarati.U toj kategoriji je nenadmašan u smislu uloženo -dobijeno.

    Ne žuri.
    Razmisli dobro.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupnja sata do 100€

    Vidi druže sat nosiš TI i jedino TI i zato se nebi trebalo obazirati na savete možda nešto okvirno ali na kraju odlučuješ TI....he he mada meni se brutalno sviđao jedan BRIEL-ov sat daleke 2008 i srećom ga nisam pazario umesto njega za sva vremena mi je sleteo jedan ZENO DIVER ......

  3. #13
    Novi član
    Član od
    17.12.2019.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupnja sata do 100€

    Slazem se,svatko bira ono sto mu se sviđa,zato svi i nemamo isti ukus.Ali volim pitati iskusnije ljude i ljude koji gaje strast prema necemu pa tako i prema satovima.Volim pitati,jer ne volim biti idiot koji kupuje markice a ima jeftinijih i boljih stvari za manje novaca.
    Sviđa mi se jako Seiko koji sam spomenuo ali definitivno ću pogledati i istraziti malo ponudu.

    Nisam veliki fanatik za satove,ali zelim kupiti sebi jedan sat

  4. #14
    Član
    Član od
    16.5.2018.
    Poruke
    137
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Kupnja sata do 100€

    Bambino je ocekivani predlog.

    A ja cu da ti predlozim jednog meni jako lepog Seika
    https://www.amazon.de/Seiko-Herrenuh.../dp/B01BF020VU


    Ili u crnoj varijanti
    https://www.amazon.com/Seiko-Kinetic.../dp/B00FDU7XGG


    Ili ako bi ipak nesto malo sportskije, onda ovako nesto ko ovaj Citizen
    https://www.uhrcenter.de/produkt/cit...hoCS7QQAvD_BwE

    Takodjer, ne bi zeleo da nekog uvredim, i mozda se neko nece sloziti sa mnom, ali ove modne satove tipa Fossil, Michael Kors i slicno ja svrstavam u srot, djubre, gvozdje ili kako vec oces.

    U svakom slucaju, za tih 100-150 evra mozes da upecas sasvim lepog i kvalitetnog japanca, bez obzira bio to Seiko, Citizen ili nesto trece.
    Poslednja ispravka: Senecus (19.12.2019. u 8:08)

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupnja sata do 100€

    Evo nekoliko saveta koje sam ja dobio kad sam svoju dilemu izneo ovde na forumu.
    1. mehanički satovi ˝imaju dušu˝ - i bukvalno, na to treba dodati trajnost sata (sat sa godinama postaje porodično nasleđe) servis i tera dalje, a kvarcni će živeti samo dok se proizvodi mehanizam vezan direktno za taj sat, a ekonomski gledano mehaničkim satovima mnogo manje opada vrednost vremenom
    2. Uvek je bolje kupiti sat sa metalnom narukvicom jer se koža mnogo lakše dokupi a i postoje razne mogućnosti ručne izrade kaiševa
    3.Ukoliko se sat kupuje za svakodnevno nošenje nije baš poželjno kupovati ˝obojene ˝ satove jer su ogrebotine na njima vidljivije i ne mogu se ispolirati

    Poslednji savet je bio isčitaj na forumu slične teme ... ako nećeš da se zaraziš satitisom ti nemoj u suprotnom zagarantovana ti je sudbina nas frikova ....
    Attila likes this.

  6. #16
    Novi član
    Član od
    17.12.2019.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupnja sata do 100€

    Imao sam prije Nauticu,što sam dobio za krizmu ali kako je more ušlo u nju ne radi više.
    Navikao sam se na metalnu narukvicu tako da sat koji bi uzeo,bio bih isto sa metalnom narukvicom.

    Hvala vam svima na savjetima ali ovaj Seiko Lord što sam vidio mi se baš jako jako svidio.
    Kada kupim sat,nosim ga dok traje,nisam bas fanatik da cu ako imam sat koji radi i ok je poći kupiti drugi ali naravno da bi volio kada kupujem sat da odaberem sat koji mi se sviđa izgledom

  7. #17
    Član Avatar korisnika Oyster Prince
    Član od
    8.8.2018.
    Lokacija
    Belgrade, born&bred
    Poruke
    201
    Lajkovi
    802
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Kupnja sata do 100€

    Citat Senecus kaže: Pregled poruke
    Bambino je ocekivani predlog.

    A ja cu da ti predlozim jednog meni jako lepog Seika
    https://www.amazon.de/Seiko-Herrenuh.../dp/B01BF020VU


    Ili u crnoj varijanti
    https://www.amazon.com/Seiko-Kinetic.../dp/B00FDU7XGG


    Ili ako bi ipak nesto malo sportskije, onda ovako nesto ko ovaj Citizen
    https://www.uhrcenter.de/produkt/cit...hoCS7QQAvD_BwE

    Takodjer, ne bi zeleo da nekog uvredim, i mozda se neko nece sloziti sa mnom, ali ove modne satove tipa Fossil, Michael Kors i slicno ja svrstavam u srot, djubre, gvozdje ili kako vec oces.

    U svakom slucaju, za tih 100-150 evra mozes da upecas sasvim lepog i kvalitetnog japanca, bez obzira bio to Seiko, Citizen ili nesto trece.
    Dobar je ovaj Seiko, ali Seiko kad ne bi imao neki mentolski natpis pored svog loga verovatno bi prodavao satove za jos $100 preko. Pogledaj ovaj seljacki font kome je ispisano KINETIC preko pola cifera... Bez toga zaista sjajno izgleda.

  8. #18
    Novi član
    Član od
    17.12.2019.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupnja sata do 100€

    Zanima me,kada bih htio naručiti ovaj sat što sam spomenuo,je li znate gdje bi bilo najbolje i gdje je provjereno da je sve u redu za narudžbu

    Btw. zanima me,ovaj sat Seiko Lord što sam spomenuo,je li ok sat,mislim što se tiče kvalitete

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •