Na zalost, ne mogu poruciti mnoge satove, ni sarb seriju. Obrazlozenje je da nisu namenjeni nasem trzistu.

Neposredno pre NG, stigla im je Presage kolekcija, pa sam juce otisao da pogledam. Prvi sat koji sam pogledao i isprobao bio je SPB041J1 (prva slika u postu). Izgleda zaista lepo. Kao i na slici, svi detalji mi se bas dopadaju. Medjutim, kada sam ga stavio na ruku video da nije to to. Kozni kais ga cak cini i manjim na zglobu (40.5). Cini mi se da je pre za ozbiljnu dress varijantu i uopste se ne uklapa u "moj stil" (sta god to bilo )
Slicno je bilo i sa SPRA13J1 - suvise ozbiljan, iako veoma lep. Do sada mi se nije deslio da toliko promasim stil.

Sledeci je bio predlozeni SSA303J1 - zaista odlican. Prvi izvor u tom trenutku.
Zatim sam pogledao Premier SSA213J2. Zanimljiv zbog "open heart" detalja, ali je ipak SSA303J1 pobedio.

Kako je otpala (naj)skuplja varijanta ostalo je prostora za drugi sat - srp777k1. I na prvi pogled i na prvo probanje pravi izbor.

Supruga je izabrala 2409.1230122 Poljot Int. Basilika koji je na popustu jer na zahtev seika rasprodaju sve ne seiko modele.

Inace, vecina satova je skuplja za po par hiljada dinara u odnosu na ono sto je navedeno na sajtu, tako i turtle 777.

Izbor sata kod Vitanova-dsc_4751.jpg
Izbor sata kod Vitanova-dsc_4759.jpg
Izbor sata kod Vitanova-dsc_4755.jpg

Hvala svima na odgovorima i korisnim savetima.