Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
Like Tree12Likes

tema: Danish Design satovi - Pomoć, Kupovina

  1. #11
    Novi član
    Član od
    29.7.2014.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Danish Design satovi - Pomoć, Kupovina

    Naravno da se neću uvrediti ničijim mišljenjem, zato sam i došao da pitam za pomoć
    Hm, pošto su vaša mišljenja nepodeljena i dajete prilično logične argumente, odustaću od DD-a.
    ORIENT UA07005B deluje sjajno, dodaću ga na listu, a kaiš se da zameniti.
    Moj veliki problem je u tome što sam iz Zaječara, tako da moram da sastavim spisak na osnovu onoga što vidim na internetu i predam ga radnici u nekoj niškoj prodavnici. Naravno, pitaću i za njeno mišljenje.


    Sviđa mi se i ovaj Citizen, kako se tačno zove?
    I hvala vam svima na pomoći

  2. #12
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Danish Design satovi - Pomoć, Kupovina

    Nikola, ovo je oznaka traženog modela:

    Citizen Eco-Drive Ultra Thin Case Mens Dress Watch AR3010-65A

    Pozdrav!

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Danish Design satovi - Pomoć, Kupovina

    Mario, drago mi je sto ti se svidja moj prijedlog, ali prije no sto se zaletis, da se ispravim. Malo sam provjerio i ispada da se gornji model vodi kao ŽENSKI. predlozio sam ti ga jer sam ga onomad gledao pod temom o muskim dress satovima. I zaista ispada da je I MUŠKI, odnosno unisex, samo što je muški model VEĆI, što bi mi bilo i potrebno i logično, a i drukčiji je referentni broj, a i naziv.
    Tebi treba ovaJ: FGW0100AW0 FGW0100AW GW0100AW | Orient Quartz Watches & Reviews | Orient Watch USA , tj. tzv Orient Politician (i sami nadimak govori da je muški model...i da je dress sat). Evo tu imaš i sliku i video kako izgleda na ruci...a ima i modela drugih boja.
    pa ti vidi. Sorry za krivi prijedlog.
    Btw., meni se jako svidja i ovaj Candino koji je predložio 23jewels.

  4. #14
    Novi član
    Član od
    29.7.2014.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Danish Design satovi - Pomoć, Kupovina

    Citat gogmajster kaže: Pregled poruke
    Mario, drago mi je sto ti se svidja moj prijedlog, ali prije no sto se zaletis, da se ispravim. Malo sam provjerio i ispada da se gornji model vodi kao ŽENSKI. predlozio sam ti ga jer sam ga onomad gledao pod temom o muskim dress satovima. I zaista ispada da je I MUŠKI, odnosno unisex, samo što je muški model VEĆI, što bi mi bilo i potrebno i logično, a i drukčiji je referentni broj, a i naziv.
    Tebi treba ovaJ: FGW0100AW0 FGW0100AW GW0100AW | Orient Quartz Watches & Reviews | Orient Watch USA , tj. tzv Orient Politician (i sami nadimak govori da je muški model...i da je dress sat). Evo tu imaš i sliku i video kako izgleda na ruci...a ima i modela drugih boja.
    pa ti vidi. Sorry za krivi prijedlog.
    Btw., meni se jako svidja i ovaj Candino koji je predložio 23jewels.
    Hvala! Malo su skuplji za mene, pošto mogu da priuštim sat od oko 120e, ali mi se zaista dopao izgled, pitaću prodavačicu da li ima nešto slično.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •