Strana 5 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 52
Like Tree53Likes

tema: Clash of Monsters-POMOC

  1. #41
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    jeste, kad vidis monstera dva ima da zaboravis sto si ga platio 3000dinara vise, to je mnogo cudan sat, izmedju njega i mene postoji jako cudna hemija

    na slici je ruzan, uzivo je prelep, a kad ga ne vidim nekoliko dana, ja ga vise ne zelim, pozelim skx007, naravno totalno sam strejt hehe

  2. #42
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    Ako si racionalan poslušaćeš ono što je Sky napisao.
    Ja bih izabrao OM 2...jednostavno mi je lepši.
    ckvrlj likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #43
    Član Avatar korisnika Milossani
    Član od
    21.7.2012.
    Lokacija
    Grocka, Beograd
    Poruke
    279
    Lajkovi
    929
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Pošto vidim da si neodlučan da kažem koju mudru .
    Moj ti je savet , kupi Orange Monster prvu generaciju. Ima narandžasti brojčanik kao i petica koju si postavio , mislim i da su im narukvice identične, jedino petica nema ronilački dodatak na kopči , takođe cene su im približne . OM je odličan sat. Odlična završna obrada kućišta, ja nemam ni jednu zamerku na završnu obradu kućišta. Vrlo lepi prelazi između brušenih i poliranih površina. Lepo leži na ruci, nije ni prevelik a ni mali sat. Rotirajući prsten se okreće taman kako treba , ni lako a ni suviše teško. Narukvica je odlična,udobna je, završni nastavci (linkovi) su od punog čelika. Krunica se ne zavrće teško , tj. ne treba je jače pritisnuti pri zavrtanju ( recimo kod Seiko 007-ce treba malo jače pritisnuti ali nije ni to neki problem ). Osvetljenje je takvo da je postalo reper za odlično osvetljenje. Kada neko hoće da uporedi osvetljenje nekog sata onda to najčešće radi upoređujući sa Monsterom. Satni markeri na OM prve generacije nisu mikronski precizno urađeni , neko smeta nekome ne . Vrlo čitak sat i pod oštrijim uglovima. Samom satu leže razni kaiševi, možda bi bilo bolje da je razmak između ušica 22 mm ali dobro . Da je OM 50% skuplji ( i prvi i drugi ) opet bio bi odlična kupovina. Nekome je bitno a nekome ne ali nije za podceniti i ne spomenuti ali Seiko sve sam pravi ( tzv. in-house ) . Servis je jeftin, delova za mehanizam ima koliko hoćeš, mehanizam je pouzdan. Dizajn sata spada među orginalnije koji se mogu danas sresti. Mnoge satove vizuelno možeš pomešati sa nekim drugim satovima ali ne i OM. E sad s obzirom na budžet ja sam za OM prvu generaciju ali ne bežim ni od OM 2 . S tim što se OM2 od skoro proizvodi i verovatno ćeš ga novog moći kupiti i za 5 godina ( a moguće je i da će mu cena još malo pasti ) a OM1 je još malo tu ( za mene je to bio jedan od presudnih razloga ).
    Kako si sve lepo napisao ja pozelim koliko danas da narucim monstera
    Vec duze vreme gledam ovaj model
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00EBNJSKK
    Mada, svidja mi se i ovaj iako su jako slicni
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00EA03GRK
    Pa kad vec spomenu osvetljenje, koji je bolji od ova 2 po tom pitanju?
    Samo jedna rec... Kontinuitet...

  4. #44
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    ako posle ovog linka budes neodlucan, na ne znam sta da ti kazem.unscribe pozz
    Seiko Monster Automatic Diver's SRP315K2

  5. #45
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    899
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    Baš ovih dana ulazim u drugu godinu kako sam kupio crnog monstera. To je jedini sat koji imam, nosim ga svakodnevo i ne skidam čak ni noću. Teško je, kako reče Milan, objasniti tu čudnu hemiju koja struji između čoveka i sata, ali i dan danas, i to po nekoliko puta dnevno pogledam ga na ruci tako zaljubljenim pogledom, da sam se počeo pitati jesam li normalan?! Protekle dve godine nisu donele ni jedan jedini promil ravnodušnosti prema njemu, tipične za sve na šta se naviknemo! Ne mogu sve to racionalno da objasnim, ali više me ni malo ne čudi harizma koja prati taj sat! U moru boljih, skupljih, atraktivnijih, pa i lepših, (iako je ovo poslednje vrlo relativno), Monster je zaista poseban i ne trpi srednja osećanja...on se voli ili ne voli! Razmišljao sam koji bi to sat mogao da ga zameni na mojoj ruci...par njih se opasno približilo toj mogućnosti...ali na kraju ostao je samo jedan...ORANGE MONSTER!
    ...požuri polako...

  6. #46
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    Milossani,
    Što se kvaliteta osvetljenja tiče,nisam siguran jer nisam uživo video ali mislim da su podjednako odlična. Ne vidim ni jedan razlog da bude drugačije. Možda negde na netu postoje uporedne fotgrafije.
    Milossani likes this.

  7. #47
    Član Avatar korisnika Milossani
    Član od
    21.7.2012.
    Lokacija
    Grocka, Beograd
    Poruke
    279
    Lajkovi
    929
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    Ok, zahvaljujem na odgovoru, nista nisam blizi odluci koji uzeti
    Samo jedna rec... Kontinuitet...

  8. #48
    Stariji član Avatar korisnika SHIBUMI
    Član od
    2.2.2012.
    Lokacija
    Balkan-South Ontario
    Poruke
    599
    Lajkovi
    2923
    Reputacioni uticaj
    173

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    Kupice me nekoooo....







    Buaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....


    Pozz
    Poslednja ispravka: SHIBUMI (5.1.2014. u 13:21)
    "The future is something which everyone reaches at the rate of 60 minutes an hour, whatever he does, whoever he is".

  9. #49
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    Interesuje me jos jedna stvar vezana za satove sa metalnom narukvicom,buduci da mi je zglob obima skoro 17cm(16.7,ako cemo tacno),brine me samo da li ce sat puno da "seta" po ruci?Posebno ovo vazi za OM 2,posto vidim da je nekoliko njih posedovalo ili jos uvek poseduje pomenuti sat,kojeg je obima vas zglob i kako se sat ponasa na ruci?

  10. #50
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Clash of Monsters-POMOC

    Meni je obim zgloba 18cm i odlično mi leži na ruci.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •