Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 29
Like Tree9Likes

tema: Citizen trilema

  1. #11
    Član
    Član od
    27.4.2011.
    Poruke
    151
    Lajkovi
    225
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    Nighthawk!!!
    Vladimir NS likes this.

  2. #12
    Mlađi član
    Član od
    7.8.2011.
    Poruke
    96
    Lajkovi
    91
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    Nighthawk je mnogo lep, a istovremeno i kvalitetan sat. Ipak, zbog par detalja bih dao prednost onom "elegant" AT modelu. Pogledaj ih uživo i uzmi onaj koji ti se više sviđa. Grešku nećeš napraviti.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    6.3.2016.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    Problem mi je sto Nighthawk nemam nigde u NS da vidim, ali sam probao Promaster Sky koji je manje vise slican model po gabaritima.
    Elegant je stvarno lep satic, ali ne znam da li ima onaj premaz pa da se vide "brojevi".
    Ovaj sto lici na Promaster Sky nisam video uzivo.
    Mene samo interesuje da nije Nighthawk "losiji" od ovog skupljeg ili je to samo zato sto je model od pre par godina..

  4. #14
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    iskren da budem mislim da je elegant strašno skup, 400evra već biraš dosta dobre automatike

    no nemoj misliti da ti preporučujem nešto van ova tri, hoću samo reći da su druga dva dosta jeftinija

  5. #15
    Novi član
    Član od
    6.3.2016.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    Da, tako i ja razmisljam, zato se i lomim ovoliko. Mada, posle svega, najblizi sam Nighthawk-u.

  6. #16
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    Dobro došao na forum.

    Moj glas ide za Nighthawk. Ne mislim da je najbolji ali mi se najviše sviđa.
    Pogledaj i ovaj model, možda ti se svidi ( safir, titanijum, 200m ) Citizen BL5250-53L
    Imaš ovde opis:Citizen BL5251-51L
    Ako ti se svidi proveri da li ga Sense ima na stanju.
    ...

  7. #17
    Novi član
    Član od
    6.3.2016.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    Ovaj mi deluje zanimljivo, mada je cena takva da bih radije dodao jos 3000-4000 i uzeo Promaster Sky.

    Inace mi je ovaj, ali sa metalnom narukvicom, prvi zapao za oko, ali me je cena odbila kada sam video da ima dosta toga i za mnogo manje para.
    Poslednja ispravka: Petar021 (7.3.2016. u 7:15)

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    Petre, prije svega dobrodošlica na forum..očekuj zanimljivo putovanje kroz prošlost i sadašnjost svega vezanim za satove.
    Ja imam Elegant (doduše, malo drugačiji)Citizen trilema-01.03..jpg i jako sam zadovoljan. Mislim da nećeš pogriješiti u izboru bilo kog Citizena i sad je sve stvar tvog ukusa i mogućnosti (mislim na cijenu).
    U svakom slučaju srećno ti bilo u izboru.
    Pozdrav!
    Priložene slike Priložene slike Citizen trilema-03.11..jpg  
    Poslednja ispravka: Dukin (7.3.2016. u 8:21)

  9. #19
    Novi član
    Član od
    6.3.2016.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    Hvala na dobrodoslici!
    @Dunkin, reci mi, molim te, da li ovi "brojevi" imaju onaj premaz pa sijaju u mraku ili ne? Nije da mi je to krucijalna stvar, ali mi jeste bitno da brzo i lako vidim tacno vreme.
    Elegant i Nighthawk su mi u najuzem izboru, prvi mi je na oko lepsi, a drugi jeftiniji i sa vise funkcija. Nije da su pare problem, uzimam sat za narednih nekoliko godina i svakodnevnu upotrebu, tako da kad vec dajem onda cu dati jos toliko.
    Dakle, da rezimiramo, osim vise funkcija da li postoji jos neka bitnija razlika? Sam mehanizam, eco drive, trajnost baterije, preciznost, kvalitet materijala itd?

  10. #20
    Mlađi član
    Član od
    7.8.2011.
    Poruke
    96
    Lajkovi
    91
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Citizen trilema

    Mislim da nema lume na "brojevima". Ja imam AT8030-00E i on ima tačkice koje svetle. Čini mi se da ni tvoj "AT9030-55L" nema osvetljene sate.

    Proveri da li model koji si našao možeš da nađeš i jeftinije. Naši prodavci često nisu baš realni. Doduše, ovaj je na popustu pa mu je cena izgleda ok.

    Neko iznad mene ti je, sasvim ispravno, rekao da za cenu tog sata možeš da kupiš i neki automatik. Možeš, ali za mene sat pre svega mora da bude savršeno tačan u čemu eco-drive sa radio kontrolom nema premca. Uz dužno poštovanje automatik mehanizmu, ne volim da sam rob stvarima pa zato ne dajem prednost automatiku.
    Poslednja ispravka: mire (7.3.2016. u 17:00)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •