Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

tema: CASIO satovi

  1. #1
    Novi član
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom CASIO satovi

    Pozdrav svima! S obzirom da nisam neki poznavalac satova a inace volim sportske satove i zelim da kupim jedan volio bih da mi neko pojasni koja je razlika izmedju Pathfinder-a i Pro-Trek-a posto mi se svidjaju ti satovi i ako moze pomoc pri odabiru. HVALA

  2. #2
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: CASIO satovi

    Radi se o dve razlicite kolekcije satova. Obe su odlicne.
    Morao bi malo da preciziras pitanje, da postavis konkretne modele.

    Ovako je isto kao kad bi pitao koja je razlika izmedju recimo Opela i Fiata.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #3
    Novi član
    Član od
    4.6.2011.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    34
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CASIO satovi

    negdje pročita da ne postoji nikakve razlike,znači u pitanju su isti satovi ali sa različitim nazivima zavisno od mjesta gdje se prodaju bilo to u americi gdje je oznaka PAW ILI OSTALIM DJELOVIMA SVIJETA SA OZNAKOM PRG...SATOVI SU ODLIČNI ,imao sam više njih u svakom slučaju koliko novca toliko muzike...što se tiče tačnosti istih jer su to ABC modeli što hoće reči altimetar,barometar,compas...tačni su poprilično,naravno ako misliš taj sat da uzmeš radi njegovih karakteristika ili svojih potreba.model koji je izašao i koji bih takođe želio kupiti je casio prg3000,senzori su mnogo tačniji u odnosu na ostale jer je novije generacije..uostalom nećeš pogriješiti ni sa jednim modelo,izrazito jaki,robusni,izdržljivi i gledaj da je sa solarnim napajanjjem...

  4. #4
    Novi član
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CASIO satovi

    Gledao sam vise modela,jednostavno ne mogu da se odlucim. U svakom slucaju cijena diktira tako da bih mogao od prilike do 300 evra da dam...

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: CASIO satovi

    Da , tako je.
    Reč je praktično o istim modelima sa različitim oznakama.
    Svi su ok.
    Biraj prema specifikacijama,ceni i tvojim potrebama.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #6
    Novi član
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CASIO satovi

    Neki do 300 evra...cijena mi diktira a za konkretan model ne mogu da se odlucim...

  7. #7
    Novi član
    Član od
    4.6.2011.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    34
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CASIO satovi

    za te novce možeš kupiti veoma dobar casio protrek,imaš opcije titanijumskih struktura sata koje su skuplje ili standardne...zavisi da li hoćeš sa kazaljkama ili opcija bez kazaljki,digitalni...evo i zvanične casio stranice u vezi sata koji želiš.pa čitaj raspitaj se.naravno bilo bi poželjno da naglasiš i u koju svrhu želiš da koristiš sat...čisto zbog ljubavi ili aktivno...PRO TREK, Mens, Digital, Altimeter, Barometer, Compass, Watch | CASIO America, Inc.

  8. #8
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: CASIO satovi

    Ako želiš sat sa ABC funkcijama, ja bi sačekao novi G-Shock GW9400 Rangeman. Naravno, ako ti nije previše hitno.

    Casio G-Shock GW9400 Rangeman Watch | aBlogtoWatch

  9. #9
    Novi član
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CASIO satovi

    Imao sam vec G-Shock i nije bio ABC sat i sad zelim da kupim novi. Volim takve vrste satova i koristio bih ga aktivno posto sam onako sportski tip,skijam,vozim sanke,sportovi na vodi,malo penjem vrhove,alpinizam itd. Inace preferiram digitalne satove. E sad posto je doslo vrijeme za novi sat prvo sam se opredjelio za G-Shock Riseman medjutim nekako mi je Pro-trek,Pathfinder ozbiljnije izgledaju od G-Shock modela pa sam odustao. Zanimalo me je kakva je razlika izmedju njih jer mi isto izgledaju, upitah vas pa mi eto malo po malo pomazete :-D.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •