Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    29.3.2012.
    Lokacija
    Kragujevac, Serbia
    Poruke
    78
    Lajkovi
    108
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Casio Edifice EF-558D-1AVEF

    Желим да набавим Casio Edifice EF-558D-1AVEF ,па ме интересује мишљење и неке основне карактеристике,пошто на једном сајту пише да ради на батерије,на другом да ради на сунчеву енергију...Волео бих да чујем мишљење о квалитету,као и о карактеристикама.Знам да је Casio поуздан произвођач сатова,па мислим да што се квалитета тиче неће бити проблема.

    Men's Casio Edifice Chronograph Watch (EF-558D-1AVEF) - WATCH SHOP.com

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Casio Edifice EF-558D-1AVEF

    Cijela ta Casio Edifice serija je odlicna. Casio je inace poznat po dobrom odnosu cijene i kvaliteta i obicno daje puno za ulozeni novac. Vjerovatno je tako i kod modela koji si ti naveo.
    U sustini tacno je da radi na baterije samo sto se ta baterija puni suncevom energijom. Obrati paznju na velicinu sata koja je 49mm bez krunice sto je prilicno veliko, pa bih te savjetovao da probas sat u koliko si u mogucnosti ili da probas neki slicnih dimenzija.

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    29.3.2012.
    Lokacija
    Kragujevac, Serbia
    Poruke
    78
    Lajkovi
    108
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Casio Edifice EF-558D-1AVEF

    За однос цене и квалитета сам знао,што је генерално одлика јапанских сатова.Скоро сам купио један Citizen Eco Drive и јако сам задовољан.Знам и колика му је величина,али с обзиром да имам два метра и сто кила мислим да ће сат бити како треба.Хвала ти на информацијама

  4. #4
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Casio Edifice EF-558D-1AVEF

    Imao sam prilike da vidim uživo 558D u plavo beloj boji. Iskreno, oduševio sam se kako sat izgleda. Ne znam kakav je mehanizam u njemu i nisam se ni interesovao, ali detalji na ciferu su me oduševili. Najbliže bih cifer opisao kao 3D.

    Samo da dodam, kazaljke mi se ne sviđaju. Po meni, mogli su mnogo originalniji da budu, nekako mi ove kazaljke ne idu uz ovaj cifer.
    Poslednja ispravka: eee (26.4.2013. u 9:14)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •