Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 14
Like Tree22Likes

tema: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    972
    Lajkovi
    4293
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    Pozz drugari-forumasi,dragi pajtasiZnate ma kao Nicka bolesnika za cuke zaludjenika ili kao Nicka pesnika dobrih rima vesnikaE sada ozbiljno kao sto sam i ja ozbiljan jer sam poceo da nosim automatik i mehanicke satove posto polako odrastam,dakle sta htedoh reci,planiram Boze zdravlja za jedno dva meseca(u drugoj polovini maja) da sebe obradujem rodjendanskim poklonom u vidu sta bi drugo nego...satai to ni manje ni vise nego gore navedenim,nasao sam jedan koji mi se mnogo svidja(slika na kraju)na kupujem prodajem naravno nov,original u kutiji sa papirima 80e ali gledah i na EBAY takav isti 58 dolara +10dolara troskovi isporuke do Srbije,pa ja pitam posto nikada nisam narucivao sat sa stranog sajta jer nemam odredjene kvalifikacije je li,i mogucnosti,da li je neko od vas forumasa porucivao tim putem, da li zna i ume i da li bi hteo da kada dodje vreme i za mene poruci odredjeni model a ja bih mu naravno uplatio troskove za sve sto treba,i da li se placa neka carina i da li se meni isplati tako poruciti tj.da li je to jeftinije?I jos jedno pitanje da li imate iskustva sa gore pomenutim modelom kako se pokazao u praksi?Zahvaljujem unapred na odgovoru i naravno na potencijalnoj pomoci oko narucivanja,vel pozz svima !

    Naziv: vostok amphibia.jpg, pregleda: 615, veličina: 179,2 KB
    molnja, KureNS and arch_m like this.

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    Kako nisam iz Srbije, moj ti upis ovdje nece biti od prakticne koristi, jer nisam siguran kako hoda sve to s narucivanjem, ali nisam mogao, a da ne pohvalim izbor modela! Pravi ljepotan!

    Naici ce se vec neko da podijeli iskustva sto se narucivanja iz inostranstva tice, ali, ako mene pitas, ukoliko je ponuda na koju si nabasao ozbiljna i ako ce se na kraju raditi o nekoj maloj razlici u cijeni, radije daj koji dinar vise, nego da grizes nokte, brojis sijede i cekas.

    Sretno!
    Poslednja ispravka: arch_m (16.3.2015. u 18:46)
    Nick likes this.
    Он сказал: "Поехали!"

  3. #3
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    ja ti mogu naručiti kad za to dođe vreme, no vrv će se javiti i još neko, pa slobodno izaberi prema sopstvenom nahođenju i uzmi u obzir geografsku udaljenost ako nisi iz BG, ako si iz NS ili KG


    Meranom je zahvalan, cene su poštene, ne znam da li je neko plaćao carinu i porez, odnosno pdv na robu iz rusije, tu su naši carinici striktni, čak mislim da roba iz rusije ima i poseban tretman, meni ništa nije stiglo da platim


    sat mi je došao malo ogreban, oni izgleda kad kače brazletnu na kućište to urade brzo i aljkavo

    kad se kupuje treba voditi računa da li je uplata u dolarima ili evrima, rusi obračunavaju izvoz u dolarima i onda možeš na ime transfera valute da platiš veći iznos provizije

    inače i sam možeš vrlo lako da obaviš kupovinu nije nikakav bauk, već smo svi sa foruma imali vatreno krštenje i veruj mi, zatrebaće ti i za druge stvari, a svako će ti postupno objasniti vrlo rado kako ide procedura oko pribavljanja kartice i konačne kupovine, tu nemaš nikakvih provizija ili plaćanje na ime nepostojećih usluga, tako da je sve frei do same kupovine

    što se tiče samog sata, ja bih mnogo radije pre uzeo sovjetsku očuvanu amfibiju, teško se ista nalazi, teško se nalazi potpuno originalna, nebrušena, nepolirana

    o tome zašto bih ja lično uzeo staru nego ovu novu mogao bih esej da napišem, ali ukratko smatram da je svakako autentičnija od ove nove, a ako ćemo fizički, nije nova nešto lošijeg kvaliteta od stare sovjetske
    Nick, arch_m and extraordinary like this.

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    Nick, UrošGT je nedavno kupovao amfibije (ne znam da li baš preko meranoma, ili je u međuvremenu odustao pa kupio kod zenitara), u svakom slučaju čovek ima info iz prve ruke...

    Inače aktivan je i onaj password za popust, neki dan su ga pominjali, ali ja zaboravih (WUS2013, valjda?)...

    EDIT: milane, sve se nudiš pa ću te i ja "zloupotrebiti" glede naručivanja iz inostranstava...
    Poslednja ispravka: KureNS (16.3.2015. u 19:33)

  5. #5
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    Dobar je meranom, ja sam porucivao od njih nekoliko puta. Nikad nista dodatno nisam platio.

    Inace kad vec pitas za taj konkrtno model, mozda si video, mozda nisi, pisali smo o tome, ali na njemu je narukvica katastrofa. Gotovo je neupotrebljiva, pa je najbolje da se odmah pripremis i uzmes neku drugu.
    Poslednja ispravka: RUS (16.3.2015. u 19:45)
    Nick likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #6
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    па ја видим нико се не јавља па рекох да пробијем лед хехехех

    шалим се наравно

    причали смо онда важи и даље



    Citat KureNS kaže: Pregled poruke
    Nick, UrošGT je nedavno kupovao amfibije (ne znam da li baš preko meranoma, ili je u međuvremenu odustao pa kupio kod zenitara), u svakom slučaju čovek ima info iz prve ruke...

    Inače aktivan je i onaj password za popust, neki dan su ga pominjali, ali ja zaboravih (WUS2013, valjda?)...

    EDIT: milane, sve se nudiš pa ću te i ja "zloupotrebiti" glede naručivanja iz inostranstava...

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    Ta metalna narukvica je legendarna. Krs je. Pogledaj ako imas opciju da je izbacis iz ponude i umesto nje uzmes neku silikonsku, mislim da ih Meranom ima u ponudi. Bolje 15 dolara na upotrebljivu silikonsku nego 15 dolara na depilator.
    Nick likes this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    972
    Lajkovi
    4293
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    Nisam znao za narukvicu,evo upravo gledam taj sajt meranom i gledam i ovaj vostok komandirski,ima i tu zanimljivih modela dosta jeftinijih u odnosu na amfibiju,hvala vam sto mi svakako pomazete vasim odgovorima i savetima.

  9. #9
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    Postoji razlog zasto je komandirskie jeftiniji u odnosu na amfibiju. Kuciste je dosta losije, u pitanju je neki mesing sa slojem hroma, a sve to nije bas na nekom narocitom nivou. Stariji sovjetski modeli su bili dosta kvalitetniji. Amfibija ima celicno kuciste.
    Nick, GizmoID, MMario and 1 others like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #10
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: ВОСТОК амфибия wr200m-сделано в россии

    Nick prvo čestitke na odluci da kupiš Amfibiju. Primetio sam da si napustio digitalce i prešao na analognu mehaniku.
    Što se Amfibije tiče moj predlog je da se malo upoznaš sa samim satom, ukoliko već nisi. Ima nekoliko opisa na ovom forumu i na Youtube-u. Za narukvicu su ti već pomenuli da je loša. Obrati pažnju na način menjanja datuma, kvalitet svetlećeg premaza, dvostrano rotirajući prsten, "klimavu" krunicu-treba da je takva. Amfibije su odlični satovi ali desi se da se ljudi zalete sa kupovinom pa ih kasnije recimo prepadne funkcionisanje krunice i sl.
    Takođe uvek preporučujem kupovinu kompleta dihtunga, stakla i krunice. Časovničari nemaju te delove, bar ne nove i uvek je dobro imati ih u rezervi, ne koštaju mnogo a mnogo znače.

    Ovde je jedan detaljan i koristan opis.
    Poslednja ispravka: skydrummer (16.3.2015. u 22:53)

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •