Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 42
Like Tree59Likes

tema: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    1. markoswis dobro ti nama dosao!

    2. moje misljenje o temi: trazite dlaku u jajetu. ne valja vam kao 3133? meni valja. i ispravni i neispravni, i oni koji se ne mogu popraviti (imam Majstora). sve otkupljujem, moze na pp

  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    Ma gde ne valja,odlican je,mene odusevljava sa rezervom snage.


  3. #33
    Novi član
    Član od
    12.1.2014.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    Lepo receno,trazi se dlaka u jajetu
    A ona u 3133 samo niko ne zna kako da je nadje...evo javi se ti meni na PP i kazi cenu koju zelis da mi ponudis za novu Strelu.
    Poz I hvala na dobrodoslici...dobio sam je i od jednog clana

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    @markoswiss: izgleda da sam uspeo i da te uvredim. Izvini, nije mi bila namera. Malo sam se grublje nasalio, a i inace ono o dlaci i jajetu nije bilo upuceno tebi i tvom problemu. Verujem ti, zasto ne bih? Nego lepo ono rece Sky; ma koji su to majstori?
    Nego reci ti nama koji je to model, kod koga si ga kupio i koja se greska javlja?

    Inace i ono da otkupljujem sve je bila mala sala, a istina je da u skorije vreme nameravam kupiti ovaj model:
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	01.jpg
Viđeno:	221
Veličina:	138,5 KB
ID:	83690

    e sad, ako je tvoj takav, onda mi zaista napisi kako se manifestuje taj kvar, moj majstor je zaista izvrstan, procenicemo koliko kosta popravka i popravicemo ga ovde. Sad, dal za tebe ili mene nije toliko ni bitno, nego je sramota da vajni majstori nemacki ne uspevaju popraviti takvu mrcinu od mehanizma kao sto je 3133. A nije on toliko ni komplikovan a ni zahtevan. Bojim se da je tvoj problem u prodavcu, pa te i garancijska popravka verovatno vezuje za njega.

    Inace, gornji model sam u mogucnosti da kupim za 375€ trenutno, i nemam nameru da se ovajdim na tvojoj nevolji, nego daj da vidimo kako da ti pomognemo. A za to bi trebalo jos podataka, a ne bi bilo lose da stavis i slike.

    Pozzz i nemoj da nam pobegnes!


    e da... pises kako sa skupljim modelima nemas problema... znaci imas ih. pa daj predstavi nam ih...
    Poslednja ispravka: veberz (12.1.2014. u 17:15)

  5. #35
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18040
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    Citat markoswis kaže: Pregled poruke
    Postovani Sky kod tih neuporedivo skupih (ne znam na koje mislite) nemam taj problem niti sam imao.Naravno necu reci koje imam ali imam neke od modela koje Vas ne mislim na Vas licno ne interesuju.
    .
    Voleo bih objašnjenje za boldovani deo posta.
    Zašto je tebi ''naravno'' (prirodno) da na forumu o satovima ne želiš da pričaš o svojim satovima?
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #36
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    Ima i na ovom a i na stranim forumima navednih problema sa mehanizmima daleko skupljih satova , nema potrebe da ih ja nabrajam, pritom to nije ni suština . Suština je u dve stvari, kvare se i skuplji ( a i jeftiniji ) satovi i što je još bitnije časovničar koji nije u stanju iz tri pokušaja popraviti 3133 mehanizam a pritom je čak zadužen i za servis satova u garanciji , ne zaslužuje zvanje časovničara. Postoje vrsni časovničari u Srbiji koji mogu rešiti bilo koji problem sa pomenutim mehanizmom, kada već to ovlašteni u Nemačkoj ne mogu.

  7. #37
    Novi član
    Član od
    12.1.2014.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Voleo bih objašnjenje za boldovani deo posta.
    Zašto je tebi ''naravno'' (prirodno) da na forumu o satovima ne želiš da pričaš o svojim satovima?
    Pozdrav,
    Imao sam jedan post vezan sa Seiko ali mi je obrisan zbog mojeg komentara za Seiko i Noleta...pa sad ne znam da li ce ovo otici u etar ili ne
    Ne ljutim se za ono veberz taman posla.

    "Prirodno" je da mogu da napisem nesto a da ne bude obrisano a da nisam ni jednog clana uvredio a tako je i bilo.
    Citajuci ovaj forum a i sad vidim da je VIP clan naglasio da se i kod drugih " skupljih" satova kvare chrono...10 godina imam i Breitlinga i Chopara pa i nekog IWC a pa se to nije desilo,znaci nije tacno to u mom slucaju.
    Slike cu postaviti kad budem imao vremena a inace bio sam clan ovog foruma 2008 god kad vecina Vas i nije bila ovde a vidim da se ne sme nista lose napisati o Seiko ili evo 3133 koji po meni jeste legendaran ali se kod mene lose pokaza.
    Ne zelim nikoga licno da uvredim ali dajem svoje misljenje a mislim da to smem na ovaj nacin.
    VLADANE P ne znam koliko si merodavan da mi dajes neke savete gledajuci tvoju kolekciju.
    Poz i nadam se da osim jedne osobe necete ovo shvatiti kao provokativni post,mozda modelator
    Sky ne znam da li mozes reci da se ovde moze bolje odraditi sat nego li u Nemackoj i to u njohovoj fabrici,ocigledno da je sam sat lose odradjen.
    P.s. stavljam slike uskoro na forum,

  8. #38
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    VLADANE P ne znam koliko si merodavan da mi dajes neke savete gledajuci tvoju kolekciju.

    Postujem tvoje misljenje,ali misim da je ruzno da sudis o necijem znanju ili ne znanju na osnovu njihovih kolekcija,to niti je merodavno niti argumentovano,svako od nas ima satove koje preferira i stoga pravi kolekciju od njih,isto tako mozes da procitas neke od postova bilo kog VIP ili pocasnog clana i na osnovu njih da zakljucis zasto su VIP ili pocasni clanovi,sigurno to nisu postali na lepe oci,da se ogradim odmah ne glumim nicijeg advokata vec iznosim svoje misljenje,pozdrav.


  9. #39
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    Da ne rasplinjujem temu , samo ću citirati samog sebe :
    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Ima i na ovom a i na stranim forumima navednih problema sa mehanizmima daleko skupljih satova , nema potrebe da ih ja nabrajam, pritom to nije ni suština . Suština je u dve stvari, kvare se i skuplji ( a i jeftiniji ) satovi i što je još bitnije časovničar koji nije u stanju iz tri pokušaja popraviti 3133 mehanizam a pritom je čak zadužen i za servis satova u garanciji , ne zaslužuje zvanje časovničara. Postoje vrsni časovničari u Srbiji koji mogu rešiti bilo koji problem sa pomenutim mehanizmom, kada već to ovlašteni u Nemačkoj ne mogu.

  10. #40
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: 3133 Hronograf - osobina ili problem?

    mozda ti nemacki majstori jednostavno ne zele da poprave, desava se i to, ostavite im sat, a oni ga ni ne pogledaju, cinjenica je da je korisnicka usluga mikroproizvodjaca na nezavidno niskom nivou.....

    mehanika je to, egzaktna stvar, ne bi trebalo da zbunjuje majstore

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •