Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Zhile

tema: Snala ili kais za vintage Omegu

  1. #1
    Novi član
    Član od
    26.3.2020.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    37
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Snala ili kais za vintage Omegu

    Kupio bi pozlacenu snalu 18mm eventualno 16mm, ili novi kozni kais 18mm sa postojecom pozlacenom snalom, tamno braon ili crn. Naso sam na internetu, ali pitanje kad bi stigla zbog situacije sa covidom. U krajnem slucaju narucicu nju pa kad stigne, ali ako neko ima visak za prodaju bio bi mu jako zahvalan. Svako dobro!

  2. #2
    Mlađi član Avatar korisnika ankebut
    Član od
    17.12.2011.
    Poruke
    94
    Lajkovi
    382
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Snala ili kais za vintage Omegu

    Citat Zhile kaže: Pregled poruke
    Kupio bi pozlacenu snalu 18mm eventualno 16mm, ili novi kozni kais 18mm sa postojecom pozlacenom snalom, tamno braon ili crn. Naso sam na internetu, ali pitanje kad bi stigla zbog situacije sa covidom. U krajnem slucaju narucicu nju pa kad stigne, ali ako neko ima visak za prodaju bio bi mu jako zahvalan. Svako dobro!
    Na kaiš od 18 mm ide šnala od 16 mm, i po mom mišljenju na zlaćanu šnalu bi bolje išla smeđa koža. Pitanje jeste kad bi stigla, meni je tek danas stigla jedna narudžba koju sam naručio prije korone, negdje u februaru.

    Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  3. #3
    Novi član
    Član od
    26.3.2020.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    37
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Snala ili kais za vintage Omegu

    Moze i 18 ako sijem kais, ali vec narucio ceo kais, vise mi se isplati da narucim iz inostranstva sa kaisem nego li ovde u Srbiji samo snalu da pazarim, idu i do 50e.

    I meni se vise svidja braon kais i evo sta sam narucio https://www.watchcorner.co.uk/produc...aa515ffc&_ss=r
    18mm, braon, zlatna snala. Pa kad stigne stigne, nigde ne zurim.

    Inace hvala Piksi-ju za preporuku za sajt!
    Poslednja ispravka: Zhile (13.8.2020. u 14:52)
    ankebut likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •