Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree2Likes
  • 1 Post By VLADAN P
  • 1 Post By Neša

tema: POMOC-iglica za kais sata 22mm

  1. #1
    Mlađi član Avatar korisnika Svetozar Zorbić
    Član od
    5.11.2011.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    230
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom POMOC-iglica za kais sata 22mm

    Pozdrav ljudi,
    pazario sam neku narukvicu za Casia da ga malo osvezim,ali je stigla sa neobicno malom tj uskom rupicom kroz koju ide igla koja drzi kais,pa sad ne mogu da uguram staru iglu niti ijednu drugu koju imam kod kuce ,sve su predebele,sta da radim gde da nadjem neku iglicu sa manjim precnikom,a da je duzine 22mm u BG?Hvala na pomoci,pozz!
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch".
    Woody Allen

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: POMOC-iglica za kais sata 22mm

    Ovo bi trebalo da nađeš kod svakog časovničara, ili čak na pijačnim tezgama gde se prodaju narukvice i baterije za satove. Ukoliko ima neki specifičan oblik, koji pausje samo za casio, onda ćeš morati da se obratiš uvozniku, premda ne verujem da ćeš ovo morati da uradiš.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #3
    Mlađi član Avatar korisnika Svetozar Zorbić
    Član od
    5.11.2011.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    230
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: POMOC-iglica za kais sata 22mm

    Hvala Neso,pogledacu,bas me zbunila dimenzija,tripovo sam da su sve te iglice isti fi
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch".
    Woody Allen

  4. #4
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: POMOC-iglica za kais sata 22mm

    Naci ces kod svakog casovnicara, ne bi trebale da budu vise od 100-200 din

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: POMOC-iglica za kais sata 22mm

    Da li je u pitanju kaiš (kako stoji u naslivu) ili metalna narukvica?
    Otvor na kaišu se može proširiti tako da odgovara originalnoj iglici.
    Ako je u pitanju narukvica,poslušaj Nešu.Samo obrati pažnju da ti ne uvali iglicu od neke kineske replike(one su skoro uvek tanke) jer se može desiti da ostaneš usput bez sata.Lako pucaju.
    Svetozar Zorbić likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #6
    Mlađi član Avatar korisnika Svetozar Zorbić
    Član od
    5.11.2011.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    230
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: POMOC-iglica za kais sata 22mm

    E ljudi sta se desilo...dakle porucio sam preko coveka (lazovcine!!!) tu shatro celicnu narukvicu...Lepo je napisao u oglasu "nemacke,stainless steel,teske,masivne narukvice"...ok,progutam g____ tj mamac i narucim...Kad je paket stigao imam sta i da vidim - najjeftinije moguce kinesko djubre od narukvice koju sam ikad u zivotu video!!!Nema ni c od celika,samo je kopca od nekog debljeg lima,a segmenti narukvice uzas boziji!!!I jos sa sve iritirajucim cheap-sjajem od kog bole oci i glava!Nista,ajde,uzmem tu i takvu prokletu narukvicu i odem kod casovnicara ne bi li joj nekako nasao te tanje iglice,kad ono majstor mi kaze da na narukvici ili fali segment ili je pravljena za posebno kuciste sata tj skinuta sa nekog i da je najbolje da nikako ne pokusavam okaciti to sranje na svoj sat!Tu sam vec skroz poludeo,reko j____ baceni novac i vreme,daj sta das i casovnicar mi nadje savrsenu gumenu ronilacku narukvicu,doduse malo skuplju ali ne zalim dinara!Uslikacu uskoro sat,mnogo je dobro ispaoEto nekog dobra i od toga,da nije bilo te proklete metalne narukvice ne bih ni otisao kod ovog sajdzije.I jos mi otvori poklopac na moju konstataciju da pusta vodu i zacudi se covek jer mi je prethodni "majstor" koji je otvarao sat 'ladno izgubio dihtung!!!Hahaha,nisam mogao da verujem,jedva mi je nasao covek tako debeo dihtung da pasuje,ocistio sve,stavio novi i naneo onu mast i sve lepo zasrafio,testirao sam ga i sad ne pusta.Bateriju me je castio jer je ona moja bila neka sa pijace i vec posle 7 dana je pocela da stuca!Sve u svemu-super sam prosao,spasao sam sat,a ono djubre od narukvice sam prvo mislio da vratim onoj lazovcini od prodavca ali sam je po izlasku iz casovn.radnje odmah bacio onako reflexno u kantu
    Da ne zaboravim,casovnicar je na pos. spratu TC BANJICA u Paunovoj,mlad covek,ima sve pohvale za rad i savete koje mi je podelio.Hvala ljudi jos jednom na pomoci,eto,bolje sto nisam gurao kojekakve iglice sto Vladan P kaze,mogo sam ostati i bez sata u tom slucaju,pozdrav!
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch".
    Woody Allen

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: POMOC-iglica za kais sata 22mm

    Ovo je stvarno užasna priča. Mislim da je trebalo da probaš da mu vratiš to đubre, ili ukoliko se oglašava negde gde postoji mogućnost ocenjivanja, obavezno negativna ocena.
    Svetozar Zorbić likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  8. #8
    Mlađi član Avatar korisnika Svetozar Zorbić
    Član od
    5.11.2011.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    230
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: POMOC-iglica za kais sata 22mm

    Zalepio sam negativnu,cekam da admini KP odobre...Vec sam se oprostio od para,i nisu neke,ali svejedno,ako napises celik onda je celik,nemoj da uvaljujes puding:.Znas ono kad drzis paketic u ruci i po tezini ti vec smrdi da nesto nije u redu

  9. #9
    Mlađi član Avatar korisnika Svetozar Zorbić
    Član od
    5.11.2011.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    230
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: POMOC-iglica za kais sata 22mm

    POMOC-iglica za kais sata 22mm-1.jpg
    Evo da vidite o cemu i o kome se radi.Stvarno ne shvatam zasto bih lagao da je sve bilo u redu i da se ne radi o ocajnom primerku kineske proizvodnje sto se sa slike nije moglo utvrditi.
    Made in Germany

Slične teme

  1. Pomoc pri odabiru sata
    By Vandalism in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.7.2012., 10:41
  2. Pomoc za odabir sata
    By Rale007 in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 1.7.2012., 21:31
  3. Omega Seamaster - Potrebna metalna narukvica sirine 22mm
    By milan zmaj in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11.11.2011., 6:11
  4. pomoc oko kupovine sata
    By Branko Milovanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 9.8.2010., 18:34
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •