Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree2Likes
  • 2 Post By skydrummer

tema: Nato Strap & Nighthawk

  1. #1
    Novi član
    Član od
    16.10.2019.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Nato Strap & Nighthawk

    Pozdrav društvo,

    Pre 4 meseca sam sebe častio Citizenovim Nighthawkom za koji ste mi Vi dragi forumaši pomogli da se odlučim. Sat bukvalno ne skidam, toliko sam se navikao da mi stoji na ruci da skoro svuda ide samnom.
    Elem, kako dolazi toplije vreme interesuje me gde se mogu naći klasični Nato strapovi kod nas, malo sam češljao po internetu ali od većih kuća ni glasa. Nije da nešto fali originalnoj metalnoj narukvici sa kojom je došao, štaviše odlična je i predobro leži na ruci kada se podesi par linkova ali jednostavno želim da malo razbijem monotoniju pa bih voleo da čujem Vaša mišljenja.
    Da li je neko stavljao Nato strap na Nighthawka, gde se mogu pronaći strapovi kod nas, itd.?

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Nato Strap & Nighthawk

    Kod nas drže časovničari ali mislim da ti je mnogo veći izbor online. Cheapestnatostraps ima dobre seat belt single pass za male novce. Na primer. Skuplji su Haveston, Crown&Buckle.... Evo ja uzeh sad jedan Cassini sa eBaya, rekoh aj da probam... Seatbelt jako kvalitetan i prijatan, neuporedivo bolji nego sa Aliexpressa. I verovatno ćeš morati da skidaš spring barove jer je usan prostor između kućišta i lugova. Nato Strap & Nighthawk-dsc_0303.jpg

    Sent from my F5321 using Tapatalk

  3. #3
    Novi član
    Član od
    16.10.2019.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nato Strap & Nighthawk

    Hvala na odgovoru Petre ali nažalost nisam u mogućnosti za inostranu kupovinu, dakle jedino da proverim sa domaćim časovničarima pa ako ubodem nekog ko ima. 😁

  4. #4
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Nato Strap & Nighthawk

    Nato kaiševe možeš pronaći na KP.
    Petar012 and Attila like this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •