Strana 20 od 40 PrvaPrva ... 1016171819202122232430 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 191 do 200 od ukupno 391
Like Tree428Likes

tema: Narukvice i kaiševi za ručne satove

  1. #191
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Svidja mi se narukvica na mom Swatch-u,ona je masivna i dobrog kvaliteta.Znam da ne moze biti kao na NH-u,ali bar da bude nesto slicno kao Seiko narukvica sa jeftinijih modela.To je ono sa cime bi bio zadovoljan.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  2. #192
    Banned
    Član od
    11.6.2017.
    Poruke
    236
    Lajkovi
    165
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Nenad Arandjelovic
    N1 Rocket je pozamasna komadina pristojno masinski oblikovanog celika, limena narukvica mu svakako ne stoji nista bolje nego sto bi gume sa Yugo-a stajale na Hummer-u H1 ili na Leopard 2 tenku. Sad, mozda da je taj Casio iz sedamdesetih, eventualno bih ovako nesto stavio na njihovog vintage digitalca.

  3. #193
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Citat No42 kaže: Pregled poruke
    Nenad Arandjelovic
    N1 Rocket je pozamasna komadina pristojno masinski oblikovanog celika, limena narukvica mu svakako ne stoji nista bolje nego sto bi gume sa Yugo-a stajale na Hummer-u H1 ili na Leopard 2 tenku. Sad, mozda da je taj Casio iz sedamdesetih, eventualno bih ovako nesto stavio na njihovog vintage digitalca.
    Ako si mi reko,reci majmunu koji skrtari na ljubimcu,slobodno reci.

    Pa dobro,nece biti narukvica od malezijskih robova ili kineskih ribara,ali necu da dajem ni 100 evra za original,mnogo je.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    No42 likes this.

  4. #194
    Banned
    Član od
    11.6.2017.
    Poruke
    236
    Lajkovi
    165
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Nenad Arandjelovic
    Ne fali nista malezijskim robovima, ima i onih koji znaju, iako su svi mala deca, i na masinama za velike cike da rade Moze se naci i za pristojnu cenu (cak i nepristojno malu, opet, mali su i robovi pa mala i cena) dosta toga, samo verovatno ne kod preprodavaca u Srbiji i to jos na internetu. Na primer ovako nesto i moze da prodje uz N1
    https://www.ebay.com/itm/22mm-Heavy-...-/381916558707

    Dok kod nas i u vecini prodavnica satova kad udjes ti prodaju kaiseve od vate i opiljaka tanke koze po hiljadu ili dve dinara, a u onim "otmenim" i za vise. Za te pare, kupis kais koze i napravis sam neuporedivo bolje, ili platis fer cenu Donkey-u, Pugo-u i da ne nabrajam vise.



    Nenad Arandjelovic likes this.

  5. #195
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Kapiram te,u pravu si,nego ludak ne moze da ceka.Ima ovakvih narukvica na Aliju za nekih 10-ak usd-a.Videcu sta i kako.

    Ako neko ima neki ok predlog,neka baci link,jer hocu da uzmem,ne pitam iz dosade.

    Hvala kolege na odgovorima.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    No42 likes this.

  6. #196
    Banned
    Član od
    11.6.2017.
    Poruke
    236
    Lajkovi
    165
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Ma da, ima i jeftinije. Moja preporuka nesto kao ono prethodno zbog ostrih uglova (koje ima i N1). Evo, jeftinije:
    https://www.ebay.com/itm/Mens-Stainl...-/310988162327

    cena cele narukvice na eBay-u manja od cene samo kopce sa quick release-om kod nasih preprodavaca sa interneta
    https://www.kaisevizasatove.com/kopce/

  7. #197
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Nenade koliko misliš da bi mogao biti težak sat sa dokupljenom narukvicom? Pošto mi se čini da masivna narukvica kakva inače priliči takvom satu plus težina samog sata daju pozamašnu masu. Zato pitam da li si o tome razmišljao.
    Pre par sati dok smo još pričali o Condoru uslikao sam jednu Condor narukvicu pa možda tebi ili nekom drugom bude od koristi.
    Puni nastavci, puni krajnji nastavci, ronilački dodatak i kopča recimo na nivou SKX007, širina 22 mm (kupljeno za Amfibiju). Verovatno da na ebay-u ima boljih za manje para.
    Narukvice i kaiševi za ručne satove-dsc_0307.jpgNarukvice i kaiševi za ručne satove-dsc_0311.jpgNarukvice i kaiševi za ručne satove-dsc_0322.jpgNarukvice i kaiševi za ručne satove-dsc_0325.jpgNarukvice i kaiševi za ručne satove-dsc_0334.jpg
    VLADAN P, Haifisch23 and No42 like this.

  8. #198
    Banned
    Član od
    11.6.2017.
    Poruke
    236
    Lajkovi
    165
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Al' ta bas i nije 1500 dinara...
    Metalna narukvica za sat Condor Group CC218.24

  9. #199
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Nisam gledao cenu. Ja sam je pre par godina platio oko 2000 dinara. Svejedno napolju je sigurno jeftinije pa će nekome koristiti fotke, ako se odluči za Condor.
    Poslednja ispravka: skydrummer (20.10.2017. u 22:08)
    No42 likes this.

  10. #200
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Sky i No42,hvala vam na odgovorimo.Meni tezina nije problem navikao sam na VE,a ni Swatch na celiku nije bas lagan,iako je manji sat.Meni je samo problem sto hocu da nadjem narukvicu sa punim linkovima,znaci da prilici satu,za neku pristojnu cenu,sta znam 15-20 evra.Nisam se bacio na neku bas-bas dubinsku pretragu,hteo sam prvo da cujem vasa iskustva,savete...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    No42 likes this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •