Strana 14 od 40 PrvaPrva ... 410111213141516171824 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 131 do 140 od ukupno 391
Like Tree428Likes

tema: Narukvice i kaiševi za ručne satove

  1. #131
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    To svakako,pitam u ime jednog potencijalnog clana foruma,nema iskustva sa satovima,pa trazi pomoc.

  2. #132
    Član Avatar korisnika BrankoD
    Član od
    13.5.2014.
    Lokacija
    Backa Topola
    Poruke
    236
    Lajkovi
    496
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Nenad Arandjelovic likes this.

  3. #133
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Hvala kolega.

  4. #134
    Član Avatar korisnika ZAGORICIKO
    Član od
    4.12.2014.
    Poruke
    173
    Lajkovi
    399
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Pozdrav drugari!!
    Evo me posle duzeg vremena.Tragao sam za mojim savrsenim satom,sto po fizickom,sto po unutrasnjem izgledu,i konacno sam nasao jedan koji zadovoljava sve moje kriterijume...
    Pazario sam jednog JAPANCA-ni manje ni vise do SEIKO.Pravi lepotan,bar za mene.Sat kakav sam dugo trazio i slucajno ga nasaoKao da je bas mene cekao!Ostavimo to po strani..Ovde sam da bih vas zamolio da mi pomognete.Naime,sat ima nesto kracu narukvicu..
    Treba mi jedan, a moze i dva nastavka, za ovaj model narukvice, precnika 2 cm. Ne mora da bude Seiko, samo da pasuje na ovu moju sa slike. . Ako neko slucajno ima, neka se javi ovde porukom da se dogovorimo oko cene..Hvala svima unapred!!
    Narukvice i kaiševi za ručne satove-slikaprelepi-hronometar-sat-zvani-seiko-srecno-109852415v800h600.jpg
    Evo i slike.To je ovaj model narukvice...Znaci jedan ili dva zadnja nastavka...
    Pozdrav svima!!

  5. #135
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    ^Mozda bi bilo lakse da nadjes duzu kopcu?

  6. #136
    Član Avatar korisnika ZAGORICIKO
    Član od
    4.12.2014.
    Poruke
    173
    Lajkovi
    399
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Nisam znao da i to moze!
    Ali ne bih ovu kopcu da diram jer je originalna.To je ova sa slike..
    Mislio sam ako slucajno natrcim na 1 ili 2 nastavka,ne mora da su Seiko-vi,samo mi je bitno da odgovaraju...
    Racunam da mogi naci nekog sajdziju koji ima nesto rashodovano..
    Mogu ja da stavim sat na ruku,ali me malo steze,samo mi taj jedan nastavak fali,ali opet kazem,nije na odmet da uzmem dva..

  7. #137
    Novi član
    Član od
    28.11.2016.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Pre svega dobar dan. Laik sam u ovoj sferi a imam problem, nadam se da ću ispravno objasniti šta mi zapravo treba. Radi se o sat koji je moj otac dobio prilikom odlaska u penziju, ima više emotivnu nego realnu vrednost. Reč je o satu marke Q&Q model Superior. Problem je narukvica, metalna, koja je već skraćena za jedan ili dva nastavka, ne mogu tačno da se setim i koja je, kako mi je rečeno, tipska i samo takva ista može da se stavi na ovaj sat. Ima li neko savet gde da je nađem i da li postoji mogućnost da se ista zameni možda kožnom? Hvala unapred za svaki savet.

  8. #138
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Dejane dobrodošao.
    Pod serijom ''Superior'' ima više modela i mislim da na svaki može da ide kožni kaiš što je i najekonomičnije rešenje.
    Ako postaviš fotografije prednje i zadnje strane sata reći ćemo ti sa apsolutnom sigurnošću.

    Linkove za nastavak metalne narukvice ćeš naći vrlo teško kao i samu narukvicu. Ako i nađeš neće biti baš jeftina.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #139
    Novi član
    Član od
    28.11.2016.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Dejane dobrodošao.
    Pod serijom ''Superior'' ima više modela i mislim da na svaki može da ide kožni kaiš što je i najekonomičnije rešenje.
    Ako postaviš fotografije prednje i zadnje strane sata reći ćemo ti sa apsolutnom sigurnošću.

    Linkove za nastavak metalne narukvice ćeš naći vrlo teško kao i samu narukvicu. Ako i nađeš neće biti baš jeftina.

    Hvala na dobrodošlici, stavljam slike. Ovde u Inđiji gde živim mi nisu mogli pomoći, pokušao sam preko drguara u NS da rešim problem ali mu je rečeno, kao što sam već spomenuo, da je narukvica tipska a da bi kožna brzo pukla. Ja bih svakako pristao i na kožnu ali ne znam koja mi odgovara.Narukvice i kaiševi za ručne satove-pb280003.jpg

    I još jedna:

    Narukvice i kaiševi za ručne satove-pb280001.jpg

    Hvala još jednom.

  10. #140
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi za ručne satove

    Male su sanse da nadjes narukvicu za ovakvo kuciste a da se lepo uklopi (mozda od nekog Swatcha). Kozni kais bi takodje morao da se doradi. Ako bas bas hoces da osposobis ovaj primerak jedino ti preostaje da zaredjas po casovnicarskim radnjama. Cesto Q&Q satove imaju u izlogu pa bi uz malo (ili malo vise) srece mogao da naletis na isti ili slican model.
    Off-topic: lepo je sto firma daje satove za odlazak u penziju ali nisu morali da izaberu bas najjeftiniji brend.
    Petar012 likes this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •