Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Novi član
    Član od
    13.1.2013.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Metalna narukvica za Citizen AS4020

    Da li ima da se nabavi gde metalna narukvica za Citizen AS4020. Vec par godina imam verziju sata sa koznom narukvicom ( AS4020-28E) i mislio sam da malo promenim pa stavim onu njegovu originalnu celicnu ali vidim da je u bomaru oko 8000din
    I jos jedno pitanje, tamo mi je jedna od radnica rekla da ta celicna bas ne "naleze" skroz na ovaj sat nego da ima malo lufta pa kao ne preporucuje zamenu kaisa koje jos one ne znaju nego moram da saljem u NS u njihov servis?? Ima li istine u ovome?

    Pozz

  2. #2
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Metalna narukvica za Citizen AS4020

    Dobro dosao na forum.
    Oko nabavke narukvice ne mogu da ti pomognem, ali to je manje-vise ta cena(
    slicne su cene i na internetu).
    Nemam bas taj model, ali imam Skyhawk, i mogu ti reci da narukvica savrseno lezi i nema nikakvog lufta.
    A sto se tice same zamene, nista lakse, ako nisi menjao sam i nemas iskustva, to moze da uradi bilo koji casovnik, za par minuta, i verovatno nece nista da ti naplati za to.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #3
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Metalna narukvica za Citizen AS4020

    Ne znam bas to za luft, ne bi smelo da ga bude. Osim ako ti ne nude narukvicu sa nekog drugog Citizena... Jer on bas u odredjenoj verziji dolazi sa metalnom narukvicom i njena sirina mora biti 23mm.

    Sto se tice cene od 8.000 dinara, to je i vise nego ok za original narukvicu. Mada sam ja ubedjen da je bila oko 100eur...

  4. #4
    Novi član
    Član od
    13.1.2013.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Metalna narukvica za Citizen AS4020

    @Rus_Pa
    Tnx
    Pa da gledao sam tu original njegovu sto je na drugom satu i jos se pitam kako nece da odgovara kada su isti satovi...ali dobro.
    Nisam nikada menjao na ovom satu tako da cu kada porucim potraziti onda nekoga da mi zameni.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •