Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
Like Tree1Likes

tema: kuki remeni

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: kuki remeni

    Morace da ode na trafiku da ih kupi.
    Nisam advokat ali moj drugar je studirao 10 godina pa znam dosta...
    A i ne volim nepravdu,narocito kada je trgovina u pitanju.
    Pozdrav

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: kuki remeni

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    videces sta ce ti reci clan Angel...samo kad dodje...da nema boljih!
    Koliko je 80 kuna?
    Malo te zeza tvoj urar, da li je on zvanični njihov distributer ili samo prodaje njihove kaiševe? U principu i te kako bi trebali da vrate novac pa čak i da dobiješ nešto gratis kada malo pripretiš da ćeš oglasiti na forumima kvalitet KUKI straps ako se obratiš direktno fabrici. Oglasiće se i moderador watcmag verujem povodom ovoga.
    Ono što ja znam da vlasnici te firme pružaju jedan kvalitetan vid saradnje i ono što ja znam je da su veoma kvalitetni kaiševi.
    Lično nisam imao loša iskustva, znam da i moderador Vladas ima jedan ali njegova iskustva ne znam!

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: kuki remeni

    Ne stizem da se javim a bas sam hteo da prokomentarisem.
    Naime, posedujem (zahvaljujuci Angelu ) crni Kuki ajkulin kais i odusevljava me kombinacija karakteristika, za koje nisam ocekivao da cu zateci na istom mestu - kais je vrlo elastican (posto jedan od slojeva kaisa i jeste od kaucuka!), zatim je vrlo izdrzljiv i izgleda netaknuto, kao i prvog dana a opet - vrlo je mekan i udoban, cime bas podseca na prave kroko kaiseve!
    Dakle - iz mog iskustva - jedva cekam da kupim sledeci Kuki kais !

    @raketa-paketa - savetujem ti da poslusas dragona, simu hrabrog i Marka 5 i da vratis kais uz pretnju trzisnom inspekcijom. Nadam se da si sacuvao racun, mada bih na tvom mestu pisao Kukiju cak i da nisi sacuvao racun! Verujem da su dovoljno dobra firma da ne bi upropastili ime zbog jednog kaisa.
    No time to lose

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: kuki remeni

    Ja prosto ne mogu da verujem da se to njima dogodilo. Kuki narkvice, kaisevi, su odlicnog kvaliteta. Ja ih imam nekoliko, i stvarno su jedne od najboljih. To je stara slovenacka firma, i bas je prepoznatljiva po odlicnom kvalitetu. Inace moj prijatelj zna trenutnog vlasnika. I nedavno mu je rekao nesto, sto moze imati veze sa ovim slucajem. Naime, vlasnik se zalio mom prijatelju da su im poslednjih meseci dobavljaci slali vrlo losu kozu za kaiseve. A sve pod pritiskom mnogo vecih proizvodjaca iz austrije i nemacke. Posto je Kuki poslednih godina ogromnu kolicinu svoje proizvodnje izvozio upravo u ove zemlje.
    Inace, sto se tice reklamacije: samo treba da se obrati direktno proizvodjacu, bice sigurno poslada druga narukvica i poklon!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •