Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree2Likes
  • 1 Post By VLADAN P
  • 1 Post By mili vanili

tema: HITNO!!! ORIGINALNI KAIS ZA CHRONOTECH 7703m

  1. #1
    Novi član
    Član od
    12.6.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom HITNO!!! ORIGINALNI KAIS ZA CHRONOTECH 7703m

    upravo sam saznala da je tesko ili nemoguce pronaci originalnu narukvicu za chronotech...

    well..here's a catch...

    hocu da iznenadim decka kome je rodjendan u petak..znam,znam kasno sam se setila..e pa nisam znala da je to toliko nemoguce naci..lakse bi bilo da mu kupim novi sat..i ne bi bio problem da se nije vezao za taj chronotech...ja znam da to i nije neki brend..a saznace i on..dajte mu vremena

    anyway..ja sam htela da kupim origialnu narukvicu za model 7703m...
    znam da ima radnja u makedonskoj...i da ih mogu poruciti preko interneta..treba mi live experience sa dostavom..koliko brzo mogu da ocekujem narukvicu i ako ne pronadjem po modelu..sta bih drugo trebala da znam...

    hvala unapred svima
    ps.znam da zvucim konfuzno..verovala sam da sa trznim centrima ne mogu da pogresim..i da sam izabrala jednostavan poklon..kad ono..medjutim

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: HITNO!!! ORIGINALNI KAIS ZA CHRONOTECH 7703m

    Ukoliko sam prodavac ili zastupnik nemaju na lageru taj originalni kaiš i ukoliko će ti oni naručivati lako može da se dogodi da ćeš morati da čekaš na isporuku između par dana () i nekoliko meseci. Ukoliko ti budeš naručivala sa neta i postoji mogućnost isporuke brzom poštom (EMS recimo) ili nekom kurirskom službom (FedEx, užasno skupi) kaiš će ti biti isporučen u roku od 5-6 dana.

    Pitanje... Zašto mora da bude originalni? Zašto jednostavno ne obiđeš par radnji za prodaju satova ili časovničara i pogledaš šta imaju u ponudi od kožnih kaiševa? Poneseš sa sobom sat sa starim kaišem i pogledaš šta odgovara ili šta je najpribližnije tom starom dezenu i izgledu i kupiš to. Kopča sa starog kaiša će najverovatnije moći da se stavi i na novi.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: HITNO!!! ORIGINALNI KAIS ZA CHRONOTECH 7703m

    Dragon ti je dao sasvim dobar savet.Samo jedna napomena-Ako ti je nezgodno da nosiš sat sa sobom(da ne bi izgubila efekat iznenađenja) svakako izmeri precizno širinu kaiša do samog sata.Kažem-precizno-jer je reč o milimetrima-18,20,22mm.
    Srećno u potrazi.
    Edit
    Možeš kontaktirati i našeg člana pugo
    Čovek pravi fenomenalne kožne kaiševe.
    Poslednja ispravka: dragon (12.6.2011. u 20:55)
    pugo likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #4
    Novi član
    Član od
    12.6.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: HITNO!!! ORIGINALNI KAIS ZA CHRONOTECH 7703m

    momci puno vam hvala...
    iako sam odlucila da promenim poklon za rodjendan..da se ne bih bezpotrebno stresirala..zelim da ga iznenadim narukvicom u bliskoj buducnosti...
    ...videla sam pugove narukvice i extra mi se dopadaju...covek je mag..but...ja sat ne mogu da nosim sa sobom..a i merenje je dovoljno tesko...bice jako zanimljivo da setam sa lenjirom )
    u svakom slucaju...pretpostavljam (ali ja sam ipak plavusa ) ) da se pod sirinom narukvice podrazumeva deo narukvice koji naleze na sat...uh.al' sam objasnila...prosto nisam sigurna s tim milimetrima...obicno radim sa drugim dimenzijama
    ...nadam se da cu pogoditi..pa cu kontaktirati puga..
    pugo likes this.

Slične teme

  1. Kozni kais za sat
    By div in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 3.11.2014., 23:09
  2. Chronotech 7024M
    By simche in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 9.1.2011., 11:36
  3. Chronotech sat za i protiv
    By de32 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.1.2011., 18:16
  4. Kais za sat IWC Schaffhausen
    By FAMAS in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 4.10.2010., 17:13
  5. Pomoc za Chronotech Dual Face narukvicu
    By risto in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.9.2010., 23:21

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •