Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree7Likes
  • 7 Post By IONE

tema: Casio G-Shock GBD-100

  1. #1
    Novi član
    Član od
    28.5.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Casio G-Shock GBD-100

    Posle 10 godina post na forumu...
    Red bi bio i neku da napravim, da se obeleži jubilej

    Pos'o mi je takav da mi treba sat koji se ne buni na maltretiranje.
    Pokušavao sam sa "normalnim" satovima ali je tu bilo mnogo iznuđenih kompromisa, skidanja i premeštanja sata kako se isti ne bi oštetio.

    Rešio sam da se ne cimam više šta će biti sa satom kada dobije udarac te sam rešio da pazarim sat koji je otporan na udarce a da je digitalan, da može da prikazuje obaveštenja(poziv, mail), da se numeracija lepo vidi na otvorenom, zatvorenom i u mraku.

    Sat mora vizuelno da mi se dopadne, ne moram da budem oduševljen ali prilikom izbora ova stavka kao i stavka da ne želim za svakodnevni/radni sat da izdvajam mnogo novca su bile primarne prilikom izbora i odluke.


    Prvi izbor mi je bio Amazfit T-Rex.
    Ispunjavao je sve moje uslove, čak i trajanje baterije je dobro za ovakav tip sata.
    Drugi izbor mi je bio neki G.
    Da, "neki" jer je poznato da su G-Shock satovi bomb proof te sam ih ostavio kao poslednje, kao siguricu u kalkulaciji.



    Osim pomenutog T-Rex sata nisam našao ništa zanimljivo te sam se bacio na proučavanje G modela.

    GBD-100-1 se odmah izdvojio između ostalih G-a.
    GBD-100-1A7 mi je prelep ali ne toliko praktičan kao crni model.
    GBD-H1000 mi je ubedljivo najlepši ali je cena presudila da i ne razmišljam u tom pravcu.

    Na kraju pobednik GBD-100-1, u odnosu na T-Rex ovaj model je ipak sat (sa smart opcijama) i to je najviše presudilo, da mi je trebao sat sa više sportskih opcija T-Rex bi lagano odneo pobedu.

    G je uvek bio fora

    P.S. Tapatalk me zeza, ako mogu da se spoje postovi zbog preglednosti.Casio G-Shock GBD-100-img_20210104_125932.jpgCasio G-Shock GBD-100-img_20210104_125935.jpgCasio G-Shock GBD-100-img_20201229_141519.jpgCasio G-Shock GBD-100-img_20201229_141521.jpg

    Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
    Poslednja ispravka: VLADAN P (4.1.2021. u 17:56)

  2. #2
    Novi član
    Član od
    7.6.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio G-Shock GBD-100

    Upravo razmišljam da kupim ovaj model pa malo guglam. Baš mi se dopada za sportsku i radnu varijantu.Kaži mi jesi li ga kupio i kakva su ti iskustva ?

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •